mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:16 
 
Faltar - ktos niedawno mowil, ze klimat tworza gracze(nie mowie ze ty). A wy dajecie tego dobry przyklad. Nazekaja ze ludzie im dokuczaja a sami nie lepsi. My nie traktujemy Chaosu jak figli.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:23 
 
Faltar, to dla figli i smiechu zginiesz kilka razy zostaniesz kilka razy okradziony i zginiesz kilka razy dla healera, wiesz jak bedzie fajnie ?! I jak smiesznie ?
Wiesz ty chyba pozatym nie traktujesz tego servera na powaznie i dlatego zginiesz jeszcze wiecej razy...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 101
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:25 
 
Zresztą zakończe ten temat tak.Serwer SC jest serwerem bardzo fajnym i cl jest serwerem przepiękny.Na Sc przyszedłem poto aby sie bawić porobić jaja itp. Na cl gra sie prawdziwie czuje sie to że jesteś tym Rycerzem z honorem lub bandytą bez skrupułów kutry czerpie chęć mordu.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:30 
 
no comment
zostawmy to tak jak jest
dla przestrogi.....


_________________
Obrazek

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:30 
 
Dajcie już spokój z tym "na CL jest tak a na SC inak".
Takie gadanie to prowadzi w prostej drodze do flames.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:33 
 
A wiesz co ja ci powiem Faltar? Ze to wlasnie przez takich ludzi jak ty sc nie moze otrzymac miana sharda, na ktorym mozna odgrywac postacie... taki paradoks (jesli dokladnie znasz to slowo, bo z tego co wiem to slowniki polskie raczej nie wchodza to twojego malego lepka), ze ty mowisz ze na cl to rpg a na sc zabawa... to co? rpg nie jest zabawa? dziwny ten twoj umysl...
aha, co do przeklinania to mysle ze Shadow Wolf (albo Butcher, nie wiem kto wtedy gral ta postacia) albo Raistlin moga potwierdzic jaki to jestes obeznany w polskich przeklenstwach (hehe... kolejny paradoks, Polak, ktory olewa ojczysty jezyk, ale na przeklenstwach to zna sie doskonale :lol:)
do dzisiejszego ranka myslalem ze jeszcze jestes normalny czlowiek, w poludnie mialem watpliwosci, teraz juz ich nie mam :smile: - jak cie skomentowac? nijak, poprostu brak tegoz konetarza... (chociaz w sumie to juz jest)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:40 
 
To fakt tego serwa nietraktuje poważnie.Po drugie kończe z forum itp.Teraz bede pogrywał na SC czekając na powrut CL.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:09 
 
A wiec tak.
Order znowu daje znac o sobie. Gdy sobie lazlem spokojnie przez pustynie zaatakowalo mnie dwoch z JS. Z pomoca przyszla mi czarodziejka. Wygralismy. A teraz lataja po cm ze smokiem i z demonem i gadaja ze jak ze slabszym to tak ale jak z silniejszym to nie. Ludzie, wy nas zaatakowaliscie my wygralismy wiec nie pierdolcie ze slabszych bijemy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:54 
 
Faltar mam mila wiadomosc dla ciebie.
Wejdz do gry i zobacz co sie z toba stalo.
Aha niedlugo podrzuce pod domek gildii Dariuszka cos co pomoze innym zdrajcom domyslec sie co sie z takimi dzieje.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:34 
 
A ja mam dobre nowiny z Minoc - zyja tam prawdziwi rycerze, ludzie ktorzy poczuli nareszcie klimat (jest jeszcze jedna czarodziejka, ale to inna bajka :lol:). Z Drizztem stoczylem walke, byly tesh dwa inne duele, cos sie zaczelo dziac, pojedynki, z honorem, niestety walki poki co są na raczej niezbyt wyrownanym poziomie ale to niedlugo sie zmieni... podalem tesh reke Srebrnemu po przegranym pojedynku i obiecalem rewanz, oczywiscie jak sie doszkole bo poki co to jestem kowalem...
I nie jechac mnie za to ze "nie umiem odgrywac ChAoSu..." bo potrafie latac i atakowac kogo chce albo dobijac slabszych... juz tlumaczylem - jestem rycerzem, raczej kowalem, ale takim dla ktorego honor i suweren są wartosciami najwyzszymi (jest jeszcze Wybranka Serca... patrz wyzej) a ja reprezentuje zlo i strach (tzn. wiadomo ze taki Profian czy inny nie musi sie bac - poprostu dąże do takiej postaci), ostatnim Czarnym Rycerzem, Upadłym Aniołem, kowalem swojego losu... (troche sie rozmazylem :smile:)
Pozdrawiam wszystkich pokroju Drizzta!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:39 
 
chetnie bym stoczyl pare dueli, ale raczej jak mnie tam zobacza to zawolaja straze. Hmm. Moo jestes jeszcze w Minoc? Jak tak to zorganizuj tam jakiegos duelka dla mnie. Chcem sie sprawdzic w boju. Jak zorganizujesz to daj znac na GG.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:41 
 
Moo-Zoon ---> Ty nie jesteś rycerzem, Ty jesteś Samurajem :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:59 
 
tak czytam te posty Falthar i mi sie zygac chce - facet ty swoja postawa szczeze mowiac popsules czesc zabawy jaka mam na SC z prowadzenia postaci maga/alchemika. Bo szcze mowiac jestes kretyn. I niebardzo rozumiem po jaka cholere wogole wchodzisz na sharad skoro z zalozenie nie chcesz na nim grac tylko robic sobie figle. Nic wiecej nie napisze bo bedzie ze obrazam kogos kogo w zyciu na oczy nie widzialem

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:01 
 
W sumie niedaleko chyba sie pomyliles... katane mam i sie z nia nie rozstaje (od jakichs dwoch tygodni co chwile naprawiam - szkoda ze zlotej sie wykuc nie da :razz:), zaloze maske szamana (podona do tych samurajskich) no i zrobie malenkie korekty w etosie... da sie zrobic w sumie :grin:

Pozdrawiam (wszystkich japonczykow szlachetnie urodzonych [Bushido rulez])!!!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:17 
 
to chyba ten topic w qtrym smiejemy sie z Faltara...
a wiec gadalem z qmplem z ceelki - Faltar ponoc nalezy do WK (wojownicy Kernana albo cos takiego) i neutralni klepia ich od czasu do czasu (w tym moj qmpel :smile:) bo to banda, cytuje: "lalusi i mamisynkoof" :grin:DD. podobno przyjmowano tam takich jak on - czyli wszelki rozny pomiot, ktory nie mial sie gdzie podziac...
zagalopowalem sie i zaapelowalem zeby go troche Chaos z cl pognebil... ale watpie zeby mnie wysluchali skoro nalezy do takiej... Wspanialej Gildii Orderu :lol:
aha, chlopak przenosi sie na ceel - w jednym z postow napisal:
"CL VS SC
10 : 0"
co za zdrada - po co jeszcze na sc grasz, stary? chyba za malo na ciebie miejsca...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:41 
 
Jesli to co o gildi Faltara napisal moj przedmowcam to prawda, moge powiedziec tylko jedno :lol:


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:02 
 
Witam! O kurde tyle sie rozpisaliscie a ja dopiero ten Topic zdybalem. Przeczytalem tylko poczatek 9pierwsza strone) bo na reszte nie mam sily i tylko do niej odpowiem. Zagadam jeszcze o domniemanych chorobach :smile: Co do dysleksji i tego ze ma sie kojazyc z JS to ja mam dysleksje :razz: I teraz taki maly tekst co by was naprostowac na dobre rozumowanie DYSLEKSJA NIE JEST CHOROBA! To tak jak leworecznosc. Ma ja duzo ludzi (14% spoleczenstwa). Jest ona spowodowana nierozwinieciem sie lub uszkodzeniem jakiejsc czesci mozgu w placie czolowym (nie pamietam jakiej). Ludzie z dysleksja jednak nie sa gorsi a wrecz przeciwnie maja zaburzona percepcje i myla znaki ale za to maja rozwiniete lepiej inne zdolnosci (retoryka i inne) ale dosc juz wykladu. Jak by ktos chcial wiedziec to ucze sie o tym od kilku lat stad moja wiedza.

Aha i jeszcze jedno dysleksa NIE odnosi sie do pisania na komputerze czy maszynie! Jezeli ktos robi tu bledy t oczysta nieznajomosc ortografi a nie dysleksja. Bo bledy dyslektyczne polegaja na zaburzeniach percepcji polaczonych z zaburzona koordynacja ruchowa (dyslektyk ma np problemy ze zrobieniem dwutaktu. Wiec Faltar poucz sie ortografi (moja bledy w tym poscie wynikaja z tego ze pisze jak dupa a nie ze mam dysleksje :razz:)

A teraz cos do boskiego Faltara czy jak mu tam... jak smiesz mowic ze ktokolwiek z ORDERU jest nie honorowy jak za kazdym razem kiedy ktos cie atakuje to dajesz LOGOUT. Nie badz smieszny z takim Topicem tu. Pozatym wiekszosc z waszych biega w tych swoich ubrankach bez broni i nas wyzywa bo czuja sie bezkarni bo "bezbronnego sie nie bije" a ja wam powiem jak iz jestem 'szefem' JS to naszym zadaniem jest likwidacja CHAOSU i PK. Nie interesuje mnie czy ma bron czy nie bo jak jest zly to musi poniesc za to kare. Watpie aby wczesnije nim dostal murdera to prosil swoja ofiare aby ta wyciagnela miecz. Moglbym nawet powiedziec abyscie sie przygotowali i walczyli ale wy tylko uciekacie (nie mowie o Taunisie jedyny tylko staje do walki). A wiec nasza zasada LAMIESZ ZASADY NIE ZASLUGUJESZ WIEC ABY JE STOSOWAC WOBEC CIEBIE!

Odwzorowaniem orderu sa paladyni. I jezeli wiecie cos o paladynach to wcale nei sa to swietoszki tylko ludzie maniakalnie opanowani przez dobro (w ich rozumieniu) ktorzy tepia wszystko co zle i raczej nie pytaja czemu takie sie stalo i nie nawracaja tylko mieczem traktuja tych co na to zasluzyli.

A chaos ? Heh... proste... chaos to wszystko to co daje prace orderowi. Nie ma definicji chaosu to poprostu zlo. Moga tam byc mordercy, zlodzieje itp.. ale najczystszy chaos t otacy ludzie ktorzy zabijaja dla przyjemnosci tacy ktorzy krwia i smiercai chca zmusic innych do sluzenia im itp (nie chce mi sie rozpisywac).

Tak na koniec tylko powiem ze tamy dotyczace etyki postepowania sa bezsensowne. Bo zarowno order ma uchybienia w honorze jak i chaos ale ani dla jednych ani drugih nie jest to hanbiace bo chaos jest po to aby honor niszczyc a order wyznaje zasade ze chaos nei zasluguje na honor.
Tak tylko przytocze zachowanie WZ. Taunis mowi do mnie bym odlozyl bron bo chce pogadac... odkladam gadamy, a tu nagle Darth ze smokiem wpada i mnie zabija. Taunis sie ladnie ubawil... zagadal mnie i wezwal osilki. Nie mam pretensji o to do nikogo to jest WOJNA i to byl bardzo dobry pomysl na usuniecie mnie z niej :razz: Brawo Taunis... no a tak swoja droga to ciekawe co bylo na stronach 2,3 i 4 tego topicu :razz:. Pozdrawiam wszystkich zlych i dobrych i radze pamietac ze to tylko gra i denerwujcie sie w grze a nie przed monitorem bo jeszcze wasz sprzet ucierpi :razz: Bawmy sie! Papa!

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:12 
 
hehhe, co do Chaosu to sie mylisz Chaosem sie jest tego sie nie wybiera nie koniecznie chaos objawia sie tym ze ktos morduje gwalci pali kradnie cudzolozy czy nie uczy sie Orrcostam...
co do Paladynow to powiem ze to Rasisci :razz:
Ku chwale Sigmara!


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:13 
 
Ogr idz spac;]

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:14 
 
Faltar, a co do ciebie skasuj najlepiej ten Topic bo co mowisz o honorze skoro nie wiesz co to jest!
Aha, takie pytanie czy wszyscy uwazacie ze jesli ktos jest z chaosu to niema honoru?
A teraz ide spac dobranoc Miski :** :razz:
Pozdr. Ogr


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.