mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 31.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:23 
Cytuj  
Hmm.. Nie do końca jestem pewien, czy taki temat może zostac poruszony na forum, jednak w rozlicznych FAQ-ach i ogłoszeniach nie znalazłem nic, co mogłoby mi zakazać. Minowicie chodzi o poszukiwanie chętnych do pracy przy projekcie DarkRealm (www.darkrealm.darkwater.pl), który to (projekt) znajduje się pod patronatem portalu darkwater.pl. Na podanej przeze mnie stronie jest kontakt do prowadzącego projekt.

Wypadałoby opisać pokrótce projekt. Ma to być gra tekstowa, jednak z wygodnym i miłym dla oka interface'em (w przeglądarce, a jakże). Póki co jesteśmy w trakcie tworzenia lokacji i właśnie do tej roboty potrzebujemy chętnych (chciałbym nadmienić, że został napisany specjalny program do tworzenia lokacji, z którym poradzi sobie każdy kretyn :P, także w oknie przeglądarki). Aby grać i tworzyć trzeba założyć konto (wszystko na stronie).

Poza tworzeniem lokacji istnieje możliwość pracowania nad kodem (flash), tworzenie grafiki (szkice, artworki) i pisanie tekstów (historia, geografia opisy ras, broni itd.).

Mam nadzieję, że uda nam się doprowadzić projekt do końca i choć trochę go zareklamować (gra będzie od początku do końca darmowa).

*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:39 
Cytuj  
Ufff, a juz myslalem ze mamy konkurencje ( kolejny polski MMORPG) :roll:


Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 00:09 
Cytuj  
Ragir! Zabiję Cię, żeś mi nie powiedział o tym temacie!

Ludzie do mnie piszą, a ja nie mam pojęcia co sie dzieje...

Niniejszym autoryzuję ten temat, jako twórca projektu... Chyba nie umarł on doszczętnie. Przyczyna? Brak chętnych współtwórców.

Może być fajną zabawką... Jeśli tylko znajdą się fajni konstruktorzy.
Zapraszam. Piszcie - pomyślimy wspólnie.

gg: 1477376
mail: smok_AT_darkwater_DOT_pl


_________________
to ...

tylko ja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.