mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 15:40 
Cytuj  
GW dopiero dojdzie do mnie jutro , a ja wolny czas spedzilem na buildzie postaci.Jest to moj 1 build wiec prosze o wszelkie porady( i poprawki jesli robie cos zle).

Me/N

Domination Magic
Inspiration Magic
Curses

Skille:
Backfire,Empathy,Westrall Worry,Energy Tap, Ether Lord(za 1 albo 2 moze Power Drain?), Insodius Parasite , Witcher , Spiteful Spirit...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 16:25 
Cytuj  
Hehehe kolejny z backfire... Świetny skill na PvP, ale do czasu ;) Backfire już coraz słabiej się sprawdzaŁ na PvP. Teraz gracze są już do niego przyzwyczajeni i po prostu w tym czasie nie używają skilli... Można się spierać o ten skill. Wg mnie oczywiście :)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 17:16 
Cytuj  
skoro nie uzywaja skilli to chyba dobrze? o to przeciez chodzi :o

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 17:34 
Cytuj  
Całe założenie backfire to szybkie zlikwidowanie przeciwnika...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 17:47 
Cytuj  
Ja gram R/E

Podstawa (dla mnie) to bow ataki oraz moj pet( wystarczy dla niego 1 skill, ale w PvE chodze z 3 skilami dla peta- charm, leczacy i do ataku). Daje jeszcze jakis czar obszarowy elementalisty + z 2 skile wspomagajace. Na 8 poz dobrze sie sprawdza :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 18:32 
Cytuj  
Całe założenie backfire to szybkie zlikwidowanie przeciwnika...

No tak, ale teoretycznie gdy rzucimy backfire na monka, to latwiej bedzie zlikwidowac przeciwnika, ktorego ow monk nie bedzie mogl przez czas trwania spella healowac :\

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 18:35 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
Można się spierać o ten skill. Wg mnie oczywiście :)


Dlatego właśnie to napisałem....

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2005, 18:37 
Cytuj  
Back fire tylko i wylacznie daje nam czas na zabicie innego castera, dobre monki zdejmuja to z siebie albo czekają. Ale w tym czasie my juz dawno robimy split na innego castera.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 11:08 
Cytuj  
No a co ogolnie sadzicie o tym buildupie ??Cos z niego wywalic czy moze cos jest niepotrzebne i zastapic czyms innym????


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 13:51 
Cytuj  
Ja wywaliłbym Empathy...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 15:21 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
Całe założenie backfire to szybkie zlikwidowanie przeciwnika...


Wcale nie, zalozenie backfire to przekonanie przeciwnika ze nie chce castowac. Czyli wylaczenie go z gry na pare(nascie) sekund.
Chyba jeszczenikogo nie zabilem backfire.. Tzn z wyjatkiem noobkow na shiverpeak arenie :D

Nazaal napisał(a):
Ja wywaliłbym Empathy...

A grasz czasami mesmerem? :)
Zawsze podbiega do ciebie jakis wredny warrior i klepie, rzucenie na neigo backfire daje ci o wiele wieksza przewage niz wiekszosc innych skilli ktore masz na pasku:o
Fakt, to moj jedyny skill jaki nosze na warriorow, reszta jest anty-casterowa.
Ale empathy jest po prostu zbyt dobre zeby go nie uzywac :P
Aha, nie mam jeszzce pvp-only mesmera wiec moge sie mylic :>

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 15:24 
Cytuj  
Mylisz sie ;] Empathy sie nie sprawdza wogole, na W albo jakies spowolnienie albo oslepienie albo wylaczenie adrenaliny.
Mesmer ma sporo skilli oslepiajacych, ma tez blokujacy przyrost adrenaliny, spowalniajace ma dwa.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2005, 15:39 
Cytuj  
A mozecie podac przyklad:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 12:32 
Cytuj  
pomocy!! zrobilem elementalista/warrior robic dalej ta postac czy jest do bani i robic nowa plz help!!

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2005, 12:58 
Cytuj  
Żaden build nie jest do bani, jeśli używa się dobrego połączenia skilli.... Jeśli jesteś początkującym to polecałbym jednak E/Mo, E/Me, E/N.


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:36 
Cytuj  
A ja tak sie zastanwiam jakby sobie radzil W/Me z Illusionary Weaponry ? W sumie to tylko 15 energi na 30 sekund wiec z dobrym focusem w drugim slocie nic strasznego a dostajemy mnostwo skill od atrybutu strenght (endure pain chociazby, jak nasz monk ma klopoty) no i przede wszystkim duzo mocniejszy armor. Moze wypowie sie ktos kto gra Me/W ( albo chociazby mesmerem) ?


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 15:44 
Cytuj  
konrador napisał(a):

No tak, ale teoretycznie gdy rzucimy backfire na monka,


Backfire na monka az tak dobre nie jest, ja gram Mo/Me i caly czas staram sie miec na sobie hex breaker, ale nawet inne kombinacje szybko zakrzykna ze maja na sobie backfire i ktos je zdejmie . Duzo lepsze wydaje mi sie energy burn i energy surge (chyba tak sie to nazywa).


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 17:32 
Cytuj  
nie wiesz chlopie jak sie teraz rzuca Backfire ;] jest cos takiego jak pokrywka ;]


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 14:48 
Cytuj  
a mógłby ktoś zamieścić jakiś build N/Mo?


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 15:39 
Cytuj  
Przejzalem caly topik i nie widzialem postu o buildzie W/Mo ciekaw jest opini graczy ktorzy wlasnie takie postacie posiadaja (nie ukrywam ze ja tez ).Dziekuje z gory.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.