mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Który MMORPG jest według Ciebie najlepszy ?
Knight Online 10%  10%  [ 7 ]
Kal Online 4%  4%  [ 3 ]
Ultima Online (FreeShardy) 19%  19%  [ 14 ]
Tibia 12%  12%  [ 9 ]
Mu Online 4%  4%  [ 3 ]
Dragon Raja 5%  5%  [ 4 ]
Darkeden 4%  4%  [ 3 ]
Project Entropia 4%  4%  [ 3 ]
Anarchy Online 7%  7%  [ 5 ]
Tantra Online 3%  3%  [ 2 ]
Xiah Online 0%  0%  [ 0 ]
Rose Online 4%  4%  [ 3 ]
Rubies of Eventide 3%  3%  [ 2 ]
Lineage 2 19%  19%  [ 14 ]
Planeshift 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 73
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 19:22 
Cytuj  
a czemu na tej liscie nie ma WoWa a jest taki shit jak Lineage 2 ?


_________________




Posty: 45
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 19:31 
Cytuj  
Bo do Lineaga serwery prezentują pozimom. A w WOW-a raczej tylko na orginalnych da się grać, bo pirackie do wowa to BIG SHITHuragan i jeszcze jedno. Możesz skomentować swój głos ?? Po to jest temat. Chyba że nie głosowałeś.


_________________
Przykro mi że twoje oczy nie widzą tu jakiegoś ciekawego podpisu, no ale nie miałem weny żeby go napisać... Może niedługo jakiś ciekawy podpisik tu zamieszcze

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2005, 19:38 
Cytuj  
Huragan zastanów się...

servy od L2 prezentują jakiś poziom.. a od WoW'a privy jeszcze nie

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 00:16 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Oddalem glos na UO. Wiem ze za free zupelnie nie jest ale malo kto gra na OSI wiec...


I to jest smutne, niedawno z ciekawośći oglądałem strony freeshardów polskich i lekko :wtf: , o co chodzi? Jakieś historie postaci, błaganie GM'ów o konto, regulamin na 30 stron .pdf? Przymusowy klimat?

Swoją drogą znam odpowiedź na to, czemu tak mało Polaków gra na OSI, 98% stronek o UO traktuje o freeshardach, gracz może nie mieć pojęcia o tym, że jest coś takiego jak OSI i można mieć fun, no cóż...


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:28 
Cytuj  
davidek24 napisał(a):
Bo do Lineaga serwery prezentują pozimom. A w WOW-a raczej tylko na orginalnych da się grać, bo pirackie do wowa to BIG SHITHuragan i jeszcze jedno. Możesz skomentować swój głos ?? Po to jest temat. Chyba że nie głosowałeś.


pirackie servery Lineage to rowniez big shit .... lagi jak cholera, ludzi tyle co kot naplakal.. zagraj na oryginalnych serverach Lineage to zobaczysz co to jest poziom :)
Myslalem, ze to ankieta gier darmowych mmorpg, ale widze ze znowu zlodzieje sie tutaj szwendaja.


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:32 
Cytuj  
wyrażenie pirackie/złodziejskie w przypadku: L2, DAoC, WoW jest jak najbardziej podstawne. Amatorskie tzn. że złodziej jest amatorem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 08:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Amatorskie tzn. że złodziej jest amatorem?


ano Mark :) juz nie wiedza co wymyslac by usprawiedliwiac swoje zlodziejstwo :)

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:00 
Cytuj  
/Huragan weś już z tym wyluzuj... od kiedy ty grasz w płatne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:09 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
/Huragan weś już z tym wyluzuj... od kiedy ty grasz w płatne?


od 2 lat
w darmowe tez gram.. w pirackie/zlodziejskie tez gralem.. ale nigdy nie usprawiedliwialem sie ze to jest legal... kradlem.. a owszem...ale jak kradlem to nie pisalem ze to priv czy amatorski server czy inne dziadostwo.... po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu.. zlodziej to zlodziej i kropka.
Nie chodzi mi o to by potepiac pirackie servery.. tylko odroznijmy je od darmowych :)
Albo wiec ankieta jest o darmowych, albo o zlodziejskich.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 09:36 
Cytuj  
Huragan i Mark24.
Znamy juz wasze zdanie, nie wypowiadajcie sie wiecej w tym temacie w tym tonie.
Jesli chcecie mozecie myslec sobie o ludziach grajacych w mmorpg na pirackich serwerach: zlodziej. Znamy juz wasze zdanie. Jesli chcecie zalozyc sobie kolko porzadnych obywateli zapraszam na forum Mlodziezy Wszechpolskiej.
Kazdy nastepny post w tym tonie zostanie zmoderowany, a jego autor potraktowany jak spamer.

Do tego typu dyskusji prosze zalozyc sobie osobny temat na forum Flames (bo wczesniej czy pozniej i tak trzeba bedzie go tam przeniesc).

Ewentualne komentarze prosze kierowac na PM. Dotyczy to rowniez mojego dopisku.

edit:

Albo wiec ankieta jest o darmowych, albo o zlodziejskich.

Ankieta jest o grach w ktore da sie zagrac nie placac. Nie jest powiedziane w jaki sposob.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:30 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Jak grochem o sciane. Wiesz co oznacza "amatorski" ? Taki, ktorego zarzadcy dobrowolnie i nieodplatnie zajmuja sie serwerem.


darmowym czy zlodziejskim ?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:31 
Cytuj  
Panowie, ktorej czesci zdania:
Zychoo napisał(a):
Do tego typu dyskusji prosze zalozyc sobie osobny temat na forum Flames (bo wczesniej czy pozniej i tak trzeba bedzie go tam przeniesc).

nie jestescie w stanie zrozumiec?

Nie mam ochoty wiecej kasowac postow w tym temacie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 12:41 
Cytuj  
Idzcie do dzialu flames. Specjalnie dla was zalozylem nowy temat.
Dajcie juz temu umrzec w spokoju. ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 15:23 
Cytuj  
Wracając do ankiety, oddałem głos na Ultime. Jedyna, moim zdaniem, produkcja tak rozbudowana (oczywiście zależy od shardu), oraz myślę jedyna obok SWG gra, w której gracz ma pełną swobodę wyboru. Wiadomo że nie dostanie + za grafike ale z czystym sumieniem moge powiedziec ze to jest porządne, prawdziwe RPG. :]

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 15:26 
Cytuj  
Kel napisał(a):
Wracając do ankiety, oddałem głos na Ultime. Jedyna, moim zdaniem, produkcja tak rozbudowana (oczywiście zależy od shardu), oraz myślę jedyna obok SWG gra, w której gracz ma pełną swobodę wyboru. Wiadomo że nie dostanie + za grafike ale z czystym sumieniem moge powiedziec ze to jest porządne, prawdziwe RPG. :]

A ja ci powiem ze to nie jest porzadne, prawdziwe RPG


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 16:16 
Cytuj  
Asz mnie ciekawi Śniegu. CZEMU?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 17:03 
Cytuj  
Śniegu wybacz, masz rację zle to ująłem. Chodzilo mi o to że wśród gier komputerowych ta najbardziej przypomina, swoją grywalnością i rozbudowaną mechaniką, rozgrywki prawdziwego RPG. Fakt nie ma to uroku sesji, ale stwierdzam na podstawie mojego doświadczenia, że wśród gier noszących miano cRPG czy mmoRPG, ta pozycja naprawdę się wyróżnia. Nie wiem czy tym razem dobrze to ująłem ale się starałem. Poczekam na odpowiedzi, najwyżej skoryguję tok myślenia :)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 18:57 
Cytuj  
Kel napisał(a):
wśród gier komputerowych ta najbardziej przypomina, swoją grywalnością i rozbudowaną mechaniką, rozgrywki prawdziwego RPG.


Znow zejde z tematu... ale... jest cos, co przypomina bardziej... NWN. ;)

A w glownym temacie - zaglosowalem na Ultime, moim zdaniem jako jedyny MMO z powyzszych nie musi byc farmerską klikaniną.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 19:46 
Cytuj  
Cytuj:
zaglosowalem na Ultime, moim zdaniem jako jedyny MMO z powyzszych nie musi byc farmerską klikaniną.


Jednym zdaniem ujął to co pisałem w 2 postach. Też tak chce umieć. :lol: Wybaczcie offtop ale musiałem...

Co do NWN - tytuł warty wspomnienia jednak ja obstaję przy ultimie na tych jednak znienawidzonych shardach z "wymuszonym" klimatem.[/quote]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2005, 22:17 
Cytuj  
Tak btw, ROSE to tylko open beta. Sama gra już niedługo pewnie będzie płatna :>


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.