mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 13:06 
Cytuj  
Witam wszystkich. Dzięki za zajrzenie do tego tematu.

Mam problem z wyborem MMORPG-a i myśle że mi wskażecie takiego który odpowiada moim wymaganiom.

Otóż, chciałbym żeby były w nim bardzo rozbudowane możliwośći i się rozkręcał dosyć łatwo, ale nie za łatwo. Żeby nie polegał tylko na EXTERMINACJI coraz to mocniejszych potworów. Dobrze było by żeby był w 3d, ale to nie jest konieczne.

Grałem już w Tibie, Ultime i Kal Online.

Niby ultima spełnia moje wymagania, ale na polskich shardah można kupe zrobic a nie pograć.

Myślałem że będę grał w Dragon Raje ale nie można w to grać, bo konta mieli udostępniać 8, a dzis jest 9 i nic.

Z góry dziękuje za pomoc.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 15:09 
Cytuj  
valed napisał(a):
...

To byla dobra rada o ktora kolega prosil?


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
To było bierne nabicie komentarza. Chłopaki.... Chyba mi potraficie doradzić co ??? Bo zaczynam wątpić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 15:18 
Cytuj  
Czy to problem oblookać temat o "mmorpgach w które możesz grać za darmo", wejść na strony o tych grach, poczytać faq ,poogladać skriny ,ściągnać ,zainstalować ,zagrać..


Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 16:54 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czy to problem oblookać temat o "mmorpgach w które możesz grać za darmo", wejść na strony o tych grach, poczytać faq ,poogladać skriny ,ściągnać ,zainstalować ,zagrać..


No niby tak... Ale przeciesz możecie mi zawsze jakos poradzić. Polegam na waszym doświadczeniu co do mmorpg. Np. co ty mógłbyś mi poradzić?
??

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
valed napisał(a):
...

To byla dobra rada o ktora kolega prosil?


Zycho... ale niebyło co napisać :P.
Przecież wszystko jest na forum. A on sobie po prostu zaśmiecił 999999 tematem "Jaki darmowy mmo wziąć". Mam gdzieś ten licznik bo sprawia same kłopoty... A ten temat powinien iść do kosza :).

Moja rada = http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11472[/url]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:29 
Cytuj  
valed napisał(a):
Zycho... ale niebyło co napisać :P.

To trzeba bylo nie pisac.
EOT


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:29 
Cytuj  
valed napisał(a):
Zychoo napisał(a):
valed napisał(a):
...

To byla dobra rada o ktora kolega prosil?


Zycho... ale niebyło co napisać :P.
Przecież wszystko jest na forum. A on sobie po prostu zaśmiecił 999999 tematem "Jaki darmowy mmo wziąć". Mam gdzieś ten licznik bo sprawia same kłopoty... A ten temat powinien iść do kosza :).

Moja rada = http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11472[/url]


Po pierwsze nie jest to 999999 temat "jaki darmowy mmo wziąć", tylko pytanie do doświadczonych graczy, czy znają mmorpg spełniający moje wymagania.

Po drugie to że na tym forum masz ponad 100 komentarzy a ja 10 to nie znaczy że jestes Alfą i Omegą.

Więc koniec końców, nie rób bajzlu z tematu twoimi fochami.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:31 
Cytuj  
BTW valed
Zgadnij kto napisal tego posta:
Cytuj:
WITAM
to mój piewszy post. Mam pytanie. Podajcie mi jakiegoś mmo w którym jest rozwinięte produkowanie broni, budowa domów, itp. itd. Oczywiście darmowego istnieje taki!?


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:46 
Cytuj  
Koniec końców mała rada. Nie rób tak więcej. Ja tak robiłem, i teraz udzielam się pod innym nickiem bo mi wstyd. Przemyśl sobie. SORKI ZA OT.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 17:48 
Cytuj  
Sprobuj tutaj poszukac:
viewtopic.php?p=219969&highlight=#219969


_________________
Obrazek

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 18:27 
Cytuj  
Ciddir napisał(a):
valed napisał(a):
Zychoo napisał(a):
valed napisał(a):
...

To byla dobra rada o ktora kolega prosil?


Zycho... ale niebyło co napisać :P.
Przecież wszystko jest na forum. A on sobie po prostu zaśmiecił 999999 tematem "Jaki darmowy mmo wziąć". Mam gdzieś ten licznik bo sprawia same kłopoty... A ten temat powinien iść do kosza :).

Moja rada = http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11472[/url]


Po pierwsze nie jest to 999999 temat "jaki darmowy mmo wziąć", tylko pytanie do doświadczonych graczy, czy znają mmorpg spełniający moje wymagania.

Po drugie to że na tym forum masz ponad 100 komentarzy a ja 10 to nie znaczy że jestes Alfą i Omegą.

Więc koniec końców, nie rób bajzlu z tematu twoimi fochami.


Przecież napisałem wcześniej ,że mam gdzieś system komentarzy...

Cytuj:
BTW valed
Zgadnij kto napisal tego posta:
Cytat:
WITAM
to mój piewszy post. Mam pytanie. Podajcie mi jakiegoś mmo w którym jest rozwinięte produkowanie broni, budowa domów, itp. itd. Oczywiście darmowego istnieje taki!?


Zycho... wiedziałem ,że to podasz xD. Ale nieuważasz ,że to trochę nietego wytykanie starych tematów :?:. Bo mi się tak wydaję. A pozatym ten temat jest STRASZNIE podobny do tego :) Więc po co tworzyć nowy :?.
Cytuj:
Koniec końców mała rada. Nie rób tak więcej. Ja tak robiłem, i teraz udzielam się pod innym nickiem bo mi wstyd. Przemyśl sobie. SORKI ZA OT.


Niejestem lame.... A nieważne bo będzie kłutnia :P Ale dla mnie zmienianie tożsamości bo ktoś napisał coś głupiego jest przejawem noobstwolamerstwozo.

Ale proszę. Nieofftopicujmy już. Bo zaraz będzie independent day :P.

I przepraszam wszystkich których obraziłem moimi TRZEMA KROPKAMI:

PRZEBACZ MI !
I przebacz mi ty zycho !
Obrazek[/url]

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 16:45 
Cytuj  
Spróbuj pograć w KO może to nie przyciągnie cie na długo ale troche się pobawisz ;) www.knightonlineworld.com .

Mógłbyś także spróbować graćw RoE jak na darmówke jest całkiem niezła
jest wiele klas, wiele możliwości <ale fakt że domu niewybudujesz> gre gubi jedynie słaba animacja i niezbyt duża ilość ludzi na serverach ,na tym na ktorym czasem pogrywam "Phoenix" jest okolo 80 ludzi na najnowszym kolo 300 < sa 4 servery> polecam.
http://www.eventide.net/


Posty: 23
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 00:18 
Cytuj  
Muahah co za czlowiek. To sie usmialem...

Ciddir napisał(a):
Dana napisał(a):
Czy to problem oblookać temat o "mmorpgach w które możesz grać za darmo", wejść na strony o tych grach, poczytać faq ,poogladać skriny ,ściągnać ,zainstalować ,zagrać..


No niby tak... Ale przeciesz możecie mi zawsze jakos poradzić. Polegam na waszym doświadczeniu co do mmorpg. Np. co ty mógłbyś mi poradzić?
??


Nie podlizuj sie tak. Ja poradze Ci jedno - idz pograc w pilke masz jakis niedotleniony mozg.

Ciddir napisał(a):
Po pierwsze nie jest to 999999 temat "jaki darmowy mmo wziąć", tylko pytanie do doświadczonych graczy, czy znają mmorpg spełniający moje wymagania.

Po drugie to że na tym forum masz ponad 100 komentarzy a ja 10 to nie znaczy że jestes Alfą i Omegą.

Więc koniec końców, nie rób bajzlu z tematu twoimi fochami.



Twoj temat nie rozni sie niczym od miliona innych tematow napisanych przez osoby ktore ida na latwizne i nie chce im sie przejrzec forum. A jesli ktos im to wytyka to oni zaczynaja gadac jescze wieksze glupoty.

eh... :-?

Ciddir napisał(a):
Koniec końców mała rada. Nie rób tak więcej. Ja tak robiłem, i teraz udzielam się pod innym nickiem bo mi wstyd. Przemyśl sobie. SORKI ZA OT.


No to chyba bedziesz musial znow wymyslec sobie nowy nick. Wstaniesz kiedys piknego poranka, zajrzysz do tego tematu i przeczytasz swoj belkot to Ci sie dopiero glupio zrobi.

-----------------------------------------------------------------------------

Wracajac do tematu nie wiem co odpisac na taki potok glupoty. Ktos moglby mi wyjasnic jaka on gre chce?

Ciddir napisał(a):
Otóż, chciałbym żeby były w nim bardzo rozbudowane możliwośći i się rozkręcał dosyć łatwo, ale nie za łatwo. Żeby nie polegał tylko na EXTERMINACJI coraz to mocniejszych potworów. Dobrze było by żeby był w 3d, ale to nie jest konieczne


Chcilbym zeby bylo latwo ale nie za latwo. Chcialbym 3d albo i nie. Zeby sie nie bilo coraz mocnijszych potworow a najlepiej wogole bez exterminacji (PEACE, LOVE & FREE SEX). Chcialbym żeby były w nim bardzo rozbudowane możliwość - nie chce bic potworkowz (napsiane wyzej) raczej chcialbym zostac policjantem i aresztowac tych co bija coraz lepsze potwory gdyz moim zdaniem tzreba bic od mocniejszych do latwiejszych albo wcale aby byc coraz lepsztm wojownikiem. Ahh i zeby sie latwo rozkrecal - chce na poczatku wille z basenem i plantacje potworow - ale nie tych lepszych bo niby po co.

Mi udalo sie tylko w ten sposob rozgryzc.

Powiem krotko - NIE MA TAKIEJ GRY
Ale moze doswiaczeni ktorych prosiles o pomoc CI pomoga, glowa do gory.

Pograj w sims online albo podlacz sie do tematu o mmorpg wieziennym. Zawsze lepiej pouciekac z pierdla, skradac sie i wogole - zawsze lepsze to niz bic coraz lespze potworki

A teraz zmykam i nigdy mnie nie znajdziecie bo jest mi wstyd za te glupoty co napsialem i ide zmienic płeć.

CU[/quote]

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 01:03 
Cytuj  
Proponuje Runescape


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 06:13 
Cytuj  
ja niewiem czepiacie sie typa jakby byl tu na forum od wiekow hyh ludzie wam sie welbach po*********o
ja ci polece tak po 1 Ultima Online oby nie polskie free bo smierdza
a po 2 chyba lineage 2 niegralem na free ale na platnych sie fajnie gralo
reszta to kicz


Posty: 23
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 09:38 
Cytuj  
To prawda ze lepiej grac na zagranicznym serwerze.Najelpeij na jakims z 500 graczami. Choc ostanio o to trudno gdyz uo traci na wartosci z powodu braku powazniejszych zmian.

A lineage? Hmmm pasuje do prozby kolegi tylko tym ze jest grafika 3d.
Mozliwsoci nie jest zbyt wiele. Musisz tylko bic CORAZ LEPSZE POTWORY :har:

Obydwie gry moga byc latwe ale nie za latwe. To zalezy od tego jaki sever wybierzesz.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 10:12 
Cytuj  
Przeciez w l2 jest crafting i questy.


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:06 
Cytuj  
pfff... jest crafting no tak. Ale moze warto powiedziec na czym on polega?! Mozna robic ekwipunek wszelakiego rodzaju tylko krasnoludami. Zebys mogl robic lespze przedmioty musisz miec recepty ktore wypadaja w zaleznosci od przedmiotu z coraz lepszych potworow. A zeby byc lepszym crafterem trzeba bic coraz lepsze potwory zeby rozdac punkty do craftinga. A wiec kolega nie chcial takiej gry w ktorej wsyzstko jest uzaleznione od bicia potworow wiec nie pisz nie na temat bo tylko nabijasz [ironia]WSTYDZ SIE I NIE ROB TAK WIECEJ[/ironia] :wink:

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:32 
Cytuj  
Ale crafting jest :P btw nie zalezy mi na liczniku moich postow. Jak dla mnie mogloby tego wcale nie byc.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.