mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:36 
 
No niestety i tu sie zgadzam z Migalartem - nie da sie wysrodkowac, albo zamordyzm i klimat albo wolnosc niestety :sad:

Wybralismy wolnosc i mamy za swoje :wink: z drugiej strony czesto u ans gracze sie ucza dopiero i to zarowno grania jak i opcji uo - sporo osob przychodzacych po CL dopiero u ans odkrywa ze sa pomocne makra, ulatwiajace zycie i uprzyjemniajace te zabawe. Ech... nie wazne, rozmarzylem sie. :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:28 
 
Cytuj:
2002-01-28 21:02, Migalart napisał:
Rzeczywiscie moglem powiedziec poprostu:
"jestem za glupi zeby rzucic ten czar"


miales zoonka :smile:
trafiles na mnie :razz:
a cytat z Ciebie to
" mam za malo INT'a zeby to robic..."
trafilem akurat na moment tego textu wiec pojawilem sie i wyjanilem ze siem mnie to nie podobuje...
ponadto czy trafiles za to do pierdla? e?
raczej nie wiec niema co plakac :smile:
G.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:30 
 
To mogłaby rozwiązać dobrze napisana stronka..niestety żaden shard takowej jeszcze nie posiada :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:46 
 
Ale posiada to uo.stratics.com ... ma jedna wade... dla Polakow - jest po angielsku.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:53 
 
Cytuj:
2002-01-28 23:46, Szerszen napisał:
Ale posiada to uo.stratics.com ... ma jedna wade... dla Polakow - jest po angielsku.



angielski to nie problem... (dla mnie :smile: )
problem z tym ze info ktore tam jest ma np nie wiele wspolengo z mechanika ktora jest na CL

_________________
Migalart - Kowal Morza
from CLSE and don't forget about it!!!

Galerie fantasy - http://republika.pl/migalart

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Migalart dnia 2002-01-29 14:59 ]</font>

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:03 
 
Cytuj:
2002-01-28 23:46, Szerszen napisał:
Ale posiada to uo.stratics.com ... ma jedna wade... dla Polakow - jest po angielsku.



Ale nie wszystkie komendy z tej stronki dzialaja na DZ.Wlasnie wie ktos jak mozna sprawdzic ile sie ma raportow o morderstwo?Komenda "I must consider my sins" nie dziala :sad:

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:05 
 
Cytuj:
2002-01-28 23:28, Gadget napisał:

miales zoonka :smile:
trafiles na mnie :razz:
a cytat z Ciebie to
" mam za malo INT'a zeby to robic..."
trafilem akurat na moment tego textu wiec pojawilem sie i wyjanilem ze siem mnie to nie podobuje...
ponadto czy trafiles za to do pierdla? e?
raczej nie wiec niema co plakac :smile:
G.


Naprawde?
Czy to na pewno ta sytacja?
Jesli to ta to jak pamietasz wplatalo sie tam wiecej problemow:
pchanie sztab po ziemi
i jeszcze mi wyskoczylo: "//////////"
Narzekalem na nowa klawiature itd.
to byles TY?
ale dal bym sobie glowe uciac ze nie powiedzialem slowa "INT" Wlasnie dlatego tak sie produkowalem z tym "glupkiem"
jesli jednak tam byles i tak masz utrwalone to moze rzeczywiscie mnie ponioslo.....

tam w ogole glupio wtedy wyszlo
zreszta kilka wpadek to mialem na DZ
glownie przez to ze lubie dokladnie poznawac mechanike gry (polowe zycia spedzilem na rozwijaniu zasad warhammera, kto sie orientuje w temacie ten wie, ze to beznadziejna robota)


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:29 
 
jestem przekonany
a z tymi //////
to wiesz.. jakos za bardzo pasowalo mi..
miales dokladnie tyle dziesietek tego skila o ktorym rozmawiales, co tych /
:smile:
wiec...
hyhy
Gadget

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:48 
 
Cytuj:
2002-01-28 23:46, Szerszen napisał:
Ale posiada to uo.stratics.com ... ma jedna wade... dla Polakow - jest po angielsku.


Każdy shard rządzi sie własnymi prawami i żadna uniwersalna strona tu bardzo nie pomoże..

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:56 
 
Ale moze przyblizyc i sluzyc za ogolny wzorzec - zwazywszy na to ze sa to emulatory, to na pewno nie da sie zrobic dokladnie, ale mozna zrobic podobnie, na obraz i podobienstwo, czy jak tam sie to mowi.

Pozatym na opisanie swiata to by trzeba bylo faktycznie kogos kto by z szalenstwem w oczach sprawdzil tak naprawde co dziala tak a co dziala inazej niz na stratics.

No i nie zgodze sie ze angielski to nie problem - to problem dla czesci graczy (GM'y to se poradza, inaczej nie bylyby GM'ami) :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 08:17 
 
wypowiem sie teraz ja... co do poczatkujacych... kiedys w sordku nocyIngi biegla przez Brit z uroczym demonkiem ... przebiegajac obok wejscia do zamku Lord'a Bitish'a (skad wylaza NB) ujzala przedziwne imie nowonarodzonego czlowieka.. zwal sie on "PlayMode".. jej oczy i umysl zaskoczone.. powitaly przezdzina istote z nozykiem w dloni... i zapytaly coz to za imie bo takeigo nigdy niewidziala... odpowiedzial : "hey".
wzburzyla sie w srodku ale nietracac nadzieji poczekala... PlayMode poweidzial: "jestem tu nowy :smile:"
stwierdzila "widze..." zapytal jak zaczac stwierdzila iz mu pomoze... zapytala jaki sobie zawod wybral.. niewiedzial. nieumial nawet powiedziec co ma w plecaku....
ciezko bylo powiedziala (moze i nieslusznie i nieklimatycznie ale to zrobila) "wejdz na http://www.uo.olnet.pl i wejdz na IRCChat z tej strony jako PlayMode".
przybyl w naszym swiecie na irc'a wytlumaczylam mu wszystko po kolei... poszlam przywitac jego nowa postac... wyszlam go powitac ... znow do bram zamku czekalam... przybyl...
az mnie zamurowalo uklonil sie i powiedzial "witaj o pani" rzucil jeszcze wiazanke tak klimatycznie zajebistych slow ze myslalm ze spadne z krzesla....
takich ludzi wiecej.. dzis niestaty niepamietam jego imienia jego w drugim zyciu.. na wieki pozostanie w mej pamieci jako playmode..z tego co wiem to zostal stolarzem i podjal sie wojaczki :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 09:42 
 
Heh to teraz wam opowiem ciekawostke dropsa - nie tak dawno dostalem maila... ze czlowiek nie moze sie polaczyc, ze robi wszystko jak n stronie itd...

Wymienialismy maile dlugo... w koncu zwatpilem i napisalem zeby skasowal uo, a potem wszedl na http://www.uo.netla.pl i zrobil dokladnie punkt po punkcie to co tam mamy w dziale konta obecnie.
W odpowiedzi dostalem cos w stylu: ups... a ja caly czas myslalem ze to Dark Zone.

Przyznam ze mile mnie to no podbudowalo, choc z drugiej strony... trzeba czytac i tu sie zgadzam z Viki.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 10:24 
 
rotflik :smile:
G.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 15:04 
 
Cytuj:
2002-01-29 01:29, Gadget napisał:
jestem przekonany
a z tymi //////
to wiesz.. jakos za bardzo pasowalo mi..
miales dokladnie tyle dziesietek tego skila o ktorym rozmawiales, co tych /
Gadget

Wtedy pare glupot zrobilem, owszem.
Ale te "/////" to przysiegam nie bylo zamierzone!!!!!!!!!!!
Chcialbym zebys o tym wiedzial.


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 18:47 
 
wieze Ci...
a szczegolnie za text
" a tak poza klimatem, to dlatego ze mam nowa klawiature"
rozwalil mnie i podeptal :smile:
G.

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 18:50 
 
Ciesze sie ze mi wierzysz

teraz sie ze mnie zlewasz, ale naprawde
mnie cos sciskalo.

i najpierw sie zapytalem: moge powiedziec cos poza klimatem
odpowiedziales: tak
i sam juz wiesz jak sie potoczyla nasza rozmowa......


_________________
Obrazek

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 18:58 
 
i to jest wlasnie to
ultima to gra RPG, ale komputerowa
ma swoje ograniczenia.

Z twojego punktu widzenia zachowalem sie maksymalnie lamersko. Na poczatku myslales ze przakzuje informacje o moich cechach ukrytym kodem: //// itp.
A potem jak jeszcze zaczalem w grze cos mowic do ciebie o klawiaturze to juz pewnie sie niezle usmiales.

A ja naprawde mialem (i caly czas mam) problem z ta cholerna klawiatura.
I jak ci to mialem wytlumaczyc?

gdyby bylo cos na wzor emote
tylko do wyrazania takich wlasnie informacji


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 01:54 
 
Cytuj:
2002-01-28 14:12, Dawrsieg napisał:
...[CUT]
Skoro nie przeszkadzaja wam "usmieszki" i "skroty" to po diabla umieszczac w regulaminie DZ (pkt. 3 i pkt. 4) zakaz ich uzywania, skoro GM mowia ze im to nie przeszkadza? Hmmm...



Dlatego jest jeszcze punkt 7 regulaminu :)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 09:16 
 
A jak tak na momencik do tego, ktory rozpoczal dyskusje... na dole strony z tematami kazdego z forum masz ponumerowane przyciski, są to strony z innymi tematami...
i nie wazne gdzie grasz, polecam na biezaco wpadanie na kazde forum uo - takich "klutni"/"rozmow" na forum jest od groma a tutaj kolejny raz zasmiecamy... no ale jak wspomniales grasz od dwoch dni wiec na forum tesh raczej nie trawiales...

Pozdrawiam!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.