mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 23
Dołączył(a): 22.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
ojj tam mialo byc ze nie nabijasz posty tylko ze nabijasz sie z kolegi :]

Ale sam crafting nie sprawi ze gra jest rozbudowana. JEzeli chodzi o rozbudowana gre to tlyko uo. No ale cuz jezeli mzona sie uchylic od psotawionych przez Ciebie wymogow co do poszukiwanej gry to tez polecam Ci Lineage II

Zeby nie byc goloslownym to 1 link masz do oficjalnej stronki gdzie mozesz sciagnac Clienta. Drugi zas link to spis i ranking serverow bezplatnych. Restzy dowiesz sie uzywajac opcji szukaj(np jak polaczyc sie z darmowym servem)

Kod:
www.lineage2.com

Kod:
www.l2.hopzone.net

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 16:56 
Cytuj  
valed napisał(a):
Ciddir napisał(a):
valed napisał(a):
Zychoo napisał(a):
valed napisał(a):
...

To byla dobra rada o ktora kolega prosil?


Zycho... ale niebyło co napisać :P.
Przecież wszystko jest na forum. A on sobie po prostu zaśmiecił 999999 tematem "Jaki darmowy mmo wziąć". Mam gdzieś ten licznik bo sprawia same kłopoty... A ten temat powinien iść do kosza :).

Moja rada = http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11472[/url]


Po pierwsze nie jest to 999999 temat "jaki darmowy mmo wziąć", tylko pytanie do doświadczonych graczy, czy znają mmorpg spełniający moje wymagania.

Po drugie to że na tym forum masz ponad 100 komentarzy a ja 10 to nie znaczy że jestes Alfą i Omegą.

Więc koniec końców, nie rób bajzlu z tematu twoimi fochami.


Przecież napisałem wcześniej ,że mam gdzieś system komentarzy...

Cytuj:
BTW valed
Zgadnij kto napisal tego posta:
Cytat:
WITAM
to mój piewszy post. Mam pytanie. Podajcie mi jakiegoś mmo w którym jest rozwinięte produkowanie broni, budowa domów, itp. itd. Oczywiście darmowego istnieje taki!?


Zycho... wiedziałem ,że to podasz xD. Ale nieuważasz ,że to trochę nietego wytykanie starych tematów :?:. Bo mi się tak wydaję. A pozatym ten temat jest STRASZNIE podobny do tego :) Więc po co tworzyć nowy :?.
Cytuj:
Koniec końców mała rada. Nie rób tak więcej. Ja tak robiłem, i teraz udzielam się pod innym nickiem bo mi wstyd. Przemyśl sobie. SORKI ZA OT.


Niejestem lame.... A nieważne bo będzie kłutnia :P Ale dla mnie zmienianie tożsamości bo ktoś napisał coś głupiego jest przejawem noobstwolamerstwozo.

Ale proszę. Nieofftopicujmy już. Bo zaraz będzie independent day :P.

I przepraszam wszystkich których obraziłem moimi TRZEMA KROPKAMI:

PRZEBACZ MI !
I przebacz mi ty zycho !
Obrazek[/url]


nie zanieczyszczaj powietrza [blee] tymi cytatami bo jeszcze kolor forum sie zmieni na bialy/czarny. to bedzie ten slawny koniec koncow? :D

PRZEBACZCIE MI (aaAAaaa) za wtracenie, teraz kilka slow do autora(ki?)
male krasnoludkomiedzynogowe ptaszki na.....niewazne.... mi ze jest taka gra spelniajaca twoje wymagania!!!! A nawet dwie gry. Gry te wydaja zwierzeta swoimi polnymi odglosami - krowka (mniam!) i kurka (domowa). ciekawe czy sqmasz o co chodzi?? (aha, nie powiedzialem ZE... od RuneScape'a zygac mi cie CHCE!


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 17:30 
Cytuj  
Niedomagasz?


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 00:50 
Cytuj  
WURM onlione. I wiecej nie bede pisala...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.