mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 20:37 
Cytuj  
Małe pytanko, mianowicie słyszałem że „gdzieś na pustyni” za sprawą jakiegoś quest’a można ponownie wybrać klasę postaci. Jest to prawda czy ktoś mi na zmyślał?


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 21:18 
Cytuj  
Czy w grze trzeba miec klimatyczny nick?

Teoretycznie tak, bo jest to jakby nie patrzec gra fantasy rpg (chociaz niestety z 50% to olewa), a nie konkurs na najglupszy mozliwy nick... A to czy gildia przyjmie kogos z glupim imieniem, to zalezy od zasad panujacych w gildii i wymagan stawianych przede rekrutami.

słyszałem że „gdzieś na pustyni” za sprawą jakiegoś quest’a można ponownie wybrać klasę postaci. Jest to prawda czy ktoś mi na zmyślał?

Jest mozliwosc zmiany secondary class, niestety nie pamietam gdzie to sie robi, bo jakos sie nigdy zmiana alt klasy nie interesowalem. Pewnie ktos tutaj na forum wie...

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2005, 23:25 
Cytuj  
Są 4 questy. W zależności jakie masz obecne profesje - dostaniesz 4 zadania na te, z którymi nie miałeś nic do czynienia. Wszystkie nazywają się"The (nazwa profesji)'s Path". Dostaje się je w Seeker's Passage, Destiny's Gorge, Hero's Audience. Kiedy wykona się dany quest, można zmienić profesję. Liczba zmian jest nie ograniczona. Wystarczy przenieść się do jednego z powyższych miast i wybrać profesję.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 11:49 
Cytuj  
A co ze skillami jeśli zmienię klasę? Będę musiał jeszcze raz wypełniać misje/kupować u skill trader’a?

Z góry dzięki za odpowiedź.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 13:29 
Cytuj  
Jesli zmienisz to tak, ale zmieniac nie musisz


_________________
Obrazek

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 13:55 
Cytuj  
Gram R/Me i zastanawiam się nad zmiana na R/Mo, doszedłem do wniosku ze monk jako second class będzie lepsza dla rangera w pvp, ale najpierw odblokuje wszystkie skille Me zanim zmienię klase :)


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
R/Mo jest b.dobry na farmienie :D nie tylko na pvp ;]

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 15:53 
Cytuj  
Cytuj:
Czy w grze trzeba miec klimatyczny nick?


Wcale nie trzeba ... ostatnio widziałem ziomka który miał nick " Kto Zna Moj Pin" .... i czuj takich ludzi :|


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 19:10 
Cytuj  
Z czego sie bierze iron ignot , z jakich przedmiotow?Czy jest to moze jakos losowo, jak wogole wyglada ta sprawa.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 19:14 
Cytuj  
Wypadają z niektórych mobków.. okótych w zborje najczęściej ;). Potem bierzesz salvage kit. I masz iron ingot :P.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 19:24 
Cytuj  
Nietylko. O ile wiem to itemki w stylu mieczy czy cos dawaja iron.


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 20:32 
Cytuj  
Metalowe przedmioty i niektore armory do salvage daja iron ingnot.


Posty: 9
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 23:37 
Cytuj  
No tez widzialem juz ze typy umia sie bawic.
Nie wiem kto wymysla te nicki :D. "dziad ze smietnika", "kutas mojego starego" itp... masakra :):)

i newbie pytanie;) : jak juz przejde "kampanie" gw to co dalej z ta postacia? moge ja przeniesc na pvp jakos czy cus?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 02:37 
Cytuj  
jak juz przejde "kampanie" gw to co dalej z ta postacia? moge ja przeniesc na pvp jakos czy cus?

Nic nie musisz przenosic. Mozesz robic ponownie niektore misje, farmowac itemki, lazic po explorable areas, bawic sie w PvP na specjalnie przeznaczonych do tego arenach (na ktore wstep maja oczywiscie postacie RPG tez) itp...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 07:07 
Cytuj  
konrador napisał(a):
[i]

Nic nie musisz przenosic. Mozesz robic ponownie niektore misje, farmowac itemki, lazic po explorable areas, bawic sie w PvP na specjalnie przeznaczonych do tego arenach (na ktore wstep maja oczywiscie postacie RPG tez) itp...


Ok konrador to powiedz mi do czego jest postac PvP potrzebna skoro postacie RPG maja takze wstep na areany i oprocz tego mase funu w misjach i zdobywaniu roznych itemow, bo do tej pory tego nie potrafie zrozumiec.A i czy postaciami PvP mozna jakies itemy zdobywac czy sluza one tylko i wylacznie do walki(a jesli tylko do walki to otrzymuja one itemy takie jak nasza postac rpg i czy mozna stworzyc zupelnie inna klasowa postac PvP niz postac RPG).Dzieki z gory za odpowiedz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 09:35 
Cytuj  
postac pvp jest po to zeby nie przechodzic od nowa gry kiedy potrzba miec postac do nowego builda
takie postacie maja krotki zywot - a to dzisiaj w gvg potrzeba monka to woj skasowany i robie monka , a to znowu gramy tomby i by sie sprzzydal elem to znowu monk jest kasowany -
strasznie to ulatwia granie bo nie wyobrazam sobie trzymac 4 postacie rpg i tylko nimi grac
a po co? dopoki nie bedziesz dosc regolarnie gral pvp w gildi to nie zrozumiesz
pvp nie farmujesz od tego wlasnie jest rpg
postaciami pvp zdobywsz itemki posrednio - zdobywajac faction points mozesz u kaplanow odblokowywac runy , dodatki do broni, skille
dlatego tez jesli zaczyna sie na powaznie grac z gildia pvp to dobrze jest przejsc gre wiecej niz 1 raz zeby miec jak najwiecej dostepnych skilli
postacie pvp maja wszystko co jest odblokowane na koncie i juz nic nie musza kupowac - przy kazdej kreacji postaci dostajesz wszystko co masz najlepsze

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 10:52 
Cytuj  
No ale lacznie z itemami jakie maja moje postacie rpg?I jak to jest rozdzielane?Czy moja postac dostaje itemy od ktorych postaci?

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 11:23 
Cytuj  
zauwazyles pewnie ze czasami cos jest odblokowywane
np: bonusy do broni sa rozne - bonus do miecza armor penetration 10% (szansa od 1 do 20)
i jesli w grze odblokujesz szanse 6 to pozniej postac pvp moze do miecza taki bonus dorzucic - jesli pozniej odblokujesz szanse 15 to niestety nie ma edycji postaci - kasujesz postac pvp i robisz nowa z lepszym bonusem

oczywiscie bronie z pve mozesz przenosic do postaci pvp jezeli nie sa one przypisane do konkretnej osoby (w opisie przedmiotu: Customized for ....(ksywka do kogo))
wszystkie zbroje i bronie jakie dostanie podczas tworzenia postac pvp nie moze nikt inny wykozystac nawet nowa postac o takiej samej ksywce (wszystkie sa customized for.)

Czy moja postac dostaje itemy od ktorych postaci?
tak dostajesz to co wypada - losowo - wiec po przejsciu gry masz odblokowane dodatki do roznych profesji

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.