mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 20:32 
 
Taunis masz magiczna bron. pirotess idz sie schowaj rofl

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 20:36 
 
To teraz kilka slow, znoof o orderze...
po wczorajszej wpadce wlasnie probowalem postarac sie cos poradzic... po krotkiej rozmowie z szerszeniem udalem sie do banku ze wszystkimi rzeczami, ktore udalo mi sie uratowac (tzn, ktore mialem na sobie)
wpadam do banku mijajac niejakiego Tharaxa (JS, Order), ktory byl w towarzystwie Morr'a (albo Moor'a) z SH (nowa gildia, neutral, Siła i Honor)...
wciskam rzeczy do skrznyki bankowej, zaczalem ukladac, mieszac (zrobilem sobie jeszcze makro na dzien dobry jubilerowi... tym razem ze sloweczkiem "schowek") - tak sie porobilo ze pol ekranu mialem zawalone skrzynkami...
kontem oka wychwycilem rozmowe dwoch wspomnianych wczesniej osobnikow i o ile sie nie myle Thorax mowil cos takiego (tzn wychwytując sam sens rozmowy): "zabije go bo jest kowalem, napewno ma swietna zbroja a mi wlasnie sie skonczyly" (Morr staral sie go powstrzymac)... oczywiscie slowo kowal nie padlo (albo nie zauwazylem) ale o to mniej wiecej chodzilo - podpowiem ze pojecia nie mialem ze oni mowia o mnie, zreszta malo mnie to interesowalo bo jedyne co na sobie mialem to cloak, robe, bone chest i... mitrilowy gorget, zadnej broni w lapkach oczywiscie...
nagle slysze ze ktos baty dostaje... ale totalnie olewam bo na glowie mam inne rzeczy... tylko kiedy zamknalem skrzyneczke, ktora zaslaniala moją postac okazalo sie ze tą ofiarą bylem ja :razz: - tak wiec nie mam zalu ani nic, ze niby jeszcze zdązylbym sie uzbroic i spuscic im wpierdol...)
no nic mysle, pewnie wlasnie leze a oni mnie lootują... wpadam do gry... okazalo sie ze Morr padl (chyba nie wiedzial ze jest instant), ale mial nade mna przewage jednego ekranu do healera :smile:... no nic, wskrzeszam sie, wracam do banku i laskawie pytam ktoren to zrobil... chwila wachania... "ja" powiedzial Thorax, "jestes z chaosu", morr dodal ze "chaos zawsze jest uzbrojony" (on zabil nieuzbrojonego i nalezy do gildii Siła i HONOR)
powiedzialem ze z checia spuszcze im lansko, tylko czasu nie mam bo wlasnie wychodzilem (mialem zrobic porzadki i uciekac z domu :wink:)
szkoda ze chlopaki graja od kilku dni i nie wiedza jakie sa realia... (hi Scorpio - to chyba jedni z tych nb ktorzy szybciutko rozwineli skrzydla jakis tydzien temu :wink:)... chyba nie wiedza ze ja walczy tylko kiedy mam przy sobie chocby szabelke, nie jestem "w pracy" (czyli nie kopie/kuje) i raczej tylko w pojedynkach... z checia wyzwalbym go ale nie wiem czy jest nawet sens (jak powiedzialem czy chce dostac to odpowiedzial ze leci po butelki :lol:)...
ale co tam, jak go zobacze to kill na miejscu (tylko odlatego ze mnie obrazil zachowujac sie niehonorowo)

a caly ten posta mial pokazac tylko czego mozna sie spodziewac po kolezkach z Sily i Honoru oraz zwrocic uwage przelozonych JS (w sumie nie musicie mu nic mowic, ja z nim pogadam :razz:)


================
...
-Czemu zatem łzę srebrną widzę na twej twarzy?
-Bo niczego dać z siebie nie potrafię, poza tym jednym...
-Czym zatem TO jest?
Spojrzał w jego oczy i nagle zrozumiał...
-Śmierć - wyszeptał.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 20:46 
 
SaraniX-->raz ubilem tego Thoraxa. Dzis widzialem ich na cm(thorax i morr) gdybym wiedzial o tym zajsciu wczesniej, mialbys prezent w postaci glowek(a raczej worka na zwloki :grin:) obydwu panow.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:11 
 
dzieki... jak ich znajde sam zbiore :smile:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:36 
 
ROTFL po przeczytaniu 1 strony doszedlem do wniosku ze order ma dysgrafie i dyslelcje i ogolnie jest dys... naprawde nie macie o czym gadac a ty Faltar bez obrazy ale ile razy z toba zabijalem bezbronnych (czlowiek z katana i tarcza order to dla mnie osoba bezbronna) ..... Ludzie wybraliscie Chaos to sie nauczcie za niego umierac ! to ma byc wasza religia a ze szedles przes pustynie to po 1 miales blisko do commpasion a po 2 nic nie straciles bo nic nie miales (no moze 5min drogi)

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:38 
 
Jezeli masz ochote sprobowac naszej Sily to zapraszam do mnie i zapewniam cie, Honorowo
twoich rzeczy nie wezme.
Anessa gildia SH. :evil:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:01 
 
Ha! wiec to lowczyni stoi w szeregach "honoru" :smile:... jak juz wspomnialem twoj kolega zasluguje na miano "honorowego" gracza jak cholera, pozdrow go ode mnie!

SaraniX d'Lugnaz
Mistrz Kowadła,
Wojownik Zagłady...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:06 
 
aha, w tym pierwszym poscie zapomnialem dodac ze oczywiscie loot byl :grin:
fajny ten gorget z mitrylu, nie? 5ar i tylko -1 dexa... miodek

Pozdrawiam!


================
...
-Czemu zatem łzę srebrną widzę na twej twarzy?
-Bo niczego dać z siebie nie potrafię, poza tym jednym...
-Czym zatem TO jest?
Spojrzał w jego oczy i nagle zrozumiał...
-Śmierć - wyszeptał.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:11 
 
Kaianira --> Dawno cie nei widzialem :grin: Jestes jeszcze lucznikiem?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:11 
 
Podchodze do tego z humorem. :smile:
Ale jesli masz ochote na honorowe starcie to zawsze chetnie sluze. :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:23 
 
ja mam ochote! chcice mam jak malo kiedy!

*lata z wywieszonym jezykiem*

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:24 
 
a ja zawsze z checia staje do pojedynku :smile:
swego czasu nie szlo mi za dobrze ale nie narzekam... moze uda sie zjesc weterana :grin:
zazwyczaj jestem przy brit (ostatnio, ale wypieprzam z tego chorego miasta) ale w najblizszym czasie jedyne walki jakie bede toczyl to te w przerwie miedzy kopaniem a kuciem (sporo ostatnio stracilem, chlip :sad:)


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:44 
 
Taunis -> gdzie i kiedy ?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:50 
 
Ostra dziewczyna hehehehehe


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 23:10 
 
Moo-Zoon --> ale to strasznie wygladalo w twoim opowiadaniu, z tego co pamietam to Torax gadal o zbroii ktora mu ukradl pewien osobnik.
A zginoles dlatego ze byles z choasu.
Macie swoje miasto bez strazy, tam graj jak ci sie nie podoba ze order ciebie sciga a ty jestes tylko kowalem to zrezygnuj z choasu i juz bedziesz mial spokoj ze strony ordery lub innychy gildii ktore nie lubia waszych przechwalek.
Sam nieraz widzialem jak chaos ubijal ludzi w banku.
A jeszcze ta sprawa ze chaos jest zawsze uzbrojony to byla opowiedz na twoje pytanie.
Mysle ze w opowiadaniu jestes tak dobry jak nidoszly krol britani, powinienes prawnikiem zostac a nie kowalem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-02-12 23:14 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:00 
 
co im po takim miescie z uciekajacym bankierem. A swoja droga taki zywot w buccs den bez szansy powrotu to niezla resocjalizacja, bo pk niema co wiec taki ludek idzie np. scinac drzewa, po ok 24h "prania mozgo" ludek gotowy jest wrocic do spoleczenstwa ------> Szerszen pomysl o tym :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 11:25 
 
Kaianira --> Mi wszystko jedno :grin:

Anrawar --> Kto tu sie przechwala? Przeciez to fakt ze jestesmy najlepsi, jestesmy wybrancami bogow (znaczy ze nam statow dodaja) i mamy instant killa na wszystkich z orderu :grin:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:06 
 
NIe ma co kryc chaos narazie rzadzi na SC, i to caly czas demonstruje :),
ale moze juz niedlugo wyrosna w gildii order osoby zdolne wam sie przeciwstawiac (nie mowie tu o pojedynczych osobnikach, ktorzy juz sa).


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-02-13 15:07 ]</font>

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:16 
 
Jeszcze dodam ze,
walka z chaosem w wiekszosci wypadkow
jest walka partyzancka. Ataki sa przeprowadzane z zaskoczenia, na "nieuzbrojony chaos" :D, przewaznie atakujacych jest wiecej niz choasu.
A jak chaos jest silny lub pojawi sie slawny osobnik to nastepuje zbiorowa ucieczka :).
Moze to sie bieze z tego ze chaos ma silne zaplecze i nieboi sie zginac i stracic przedmiotow.
Raz tylko widzialem jak choas uciekal. Nie przepraszam dwa razy, ale to juz inna bajka.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 15:18 
 
Wole zeby ludzie sie chwalili ze przed nimi ucieklem, niz ze zginalem z ich reki :grin: A tak na prawde to chaos mial marne zaplecze, a teraz nie ma zadnego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.