mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:11 
Cytuj  
Zeby zagrac nie trzeba przejsc wszytskich treningow. Wsytarczy bodajze podstawowy trening na strzelca. Dodatkowe treningi np. spadochronowy sprawja ze bedziesz mogl brac udzial w wiekszej ilosci misji. Albo trening na medyka - bedziesz mogl byc medykiem na polu walki :) Zeby zostac sniperem trzeba chyba przejsc trening na podstawowy karabin, potem bedzie wykorzystanie granatnika i jak przejdziesz kilka traningow strzelckich bedziesz mial dostep do treningu snajperskiego. Zwróć uwage na to ze treningow jest wiele, po skonczeniu podstawowych mozesz wziac sie za zaawansowane w bazie komandosow(chyba tam mozesz dobrac sie do snajpa) itd. itp. Jak cos zle mowie to mnie poprawcie, przestalem w to grac jakies 2 lata temu... :D

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:19 
Cytuj  
thx za pomoc jutro jade do kolegi po AA i sobie spaczuje i będe grał :lol: :D

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:41 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
No to wytoczyles armaty...ET jak wychodzilo nie mialo nic specjalnego do zaoferowania, jedyny plus to to, ze byla za darmo. Ja pogralem w nia tydzien, a gameplay sprawil, ze poczulem sie jak w Q3 w realiach WWII. Battlefield i AA to gry specyficzne i nie kazdemu musza sie podobac. MOHAA bije popularnascia ET(chociazby liczba klanow zarejestrowanych w CB) nie bez przyczyny. Odejmij jeszcze liczbe graczy ET skuszonych darmowa rozgrywka i bedziesz mial rzeczywista wartosc tego produktu w srodowisku graczy.


Nic specjalnego do zaoferowania!? A Xp na kampaniach. 5 klas RÓŻNORODNYCH która każda miała oddzielne zadania podczas misji. Tego jest multum !. Gameplay sprawił ,że pozcułeś się jak w q3? Matko... dorbra chris... uspokój się... puf.... Niewypowiadaj się gdy pograłeś sobie tydzień weszłeś na jakiś public server na którym zawszę są totalne jatki ,i odrazu zlewasz et. MOHAA bije... może :P. Ale mohaa na sieci jest imo nudna jak flaczki z olejem. Naprawdę źle robisz ,że wypowiadasz się po tygodniu grania. Najwyraźniej trafiłeś na noobistycznych ,nietrzymających klimatu graczy. Którzy lubią tk i Mówić o "penisach" Naprawdę. W grach online ,trafiają się takie freaki.

Ale widzę ,że niema tu prawdziwych fanów ET xD. Ale to rozmowa o America's army. Więc koniec tematu o ET :). To był ostatni mój post na ten temat.

PS: Niemówię ,że AA jest "Niefajny" po prostu mi się niepodoba :).


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:41 
Cytuj  
do najnowszej wersji nie ma patcha, trzeba scigac calosc cos kolo 870 mb

aby grac wystarczy przejsc postawowy trening (poruszanie, strzelanie i cos tam jeszcze, max 10 min). aby 'dobrac' sie do snajperki w treningu strzelckim musisz ustrzelic minimum 36 z 40 celow (czerwonych tarcz) i automatycznie daje Ci to dostep do czesci dla sniperow. po przejsciu treningu na medyka mozesz leczyc na polu walki co daje ci dodtakowe punkty, zas trning spadochronowy odblokowywuje dostep noe korych map na ktorych misja zaczyna sie od zrzutu spadochronowego. trening sf (special forces) daje dostep do broni i map sf.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 21:02 
Cytuj  
Trening SF pozwala na uzywanie broni SF, do map masz dostep odrazu :wink:

Cytuj:
Jesli ktos lubi sobie sluchac 20 minutowych wykladow o bandazowaniu rany i pisac testy z pierwszej pomocy zeby zaczac grac w gre

To jest tylko po to aby zdobyc "medyka", nie jest wymagane aby moc grac.

Cytuj:
w ktorej jak skoczysz ze skrzynki to umierasz

Moja postac spadala z wielu skrzynek, schodow itp i jakos nigdy przez to nie zginela.

Cytuj:
BF2 ma swietnie dopracowane mapy ktorych poznanie jest kluczem do wygranej.

W kazdym FPS kluczem do wygranej jest znajomosc mapy. A, ze meczymy temat AA to z pozoru prosta mapa Bridge jest naprawde drudna i bez jej znajmosci stajemy sie ladnym celem dla OpFora.
Bridge:
http://www.americasarmy.pl/zdjecia/1066120685most3.jpg
http://www.americasarmy.pl/zdjecia/1049391941bridge.gif
http://www.americasarmy.pl/zdjecia/1066120418most2.jpg

IMO AA jest najtrudniejszym online FPS z tego wzgledu, ze posiada bardzo duzy realizm wykrwawianie sie na smierc, zmeczenie itp. Do tego dochadza treningi, ktorych ludzie nie potrafia przejsc (wg. mnie jest to dobry sposob na odsiew debili, ktorzy nie potrafia rozroznic przeciwnika od gracz z teamu). Dlatego duzo ludzi z niej rezygnuje.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 23:35 
Cytuj  
o Mefi jednak zyje jeszcze ;)

a co do map SF to nie do wszystkich, sproboj pograc na blizzardzie, water treatmencie bez treningu sf :P


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 00:40 
Cytuj  
A czemu miał bym nie żyć? Forum czytuje codziennie tylko pisać mi się nie chce.

Na SF nie gram bo komp mi na nich nie wyrabia, hehe. Ale na wiekszosci z nich mozna grac bez treningu ale jest to troszke wkurzajace, a jeszcze bardziej jest wkurzajace jak sie nam trafi patyk :]


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 08:25 
Cytuj  
Jak sobie czytam to forum i oficjalna strone gry to... przeklinam moje łącze :har: :har: . Bardzo chetnie bym pograł w AA, ale jak znam zycie bedzie tak samo jak przy ET :cry: :cry: .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 12:20 
Cytuj  
Jeżeli masz z 10 osób w LAN to możesz swobodnie ściągnąć starszą wersje AA, np. 1.9, postawić serwer i pograć ze znajomymi.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 15:12 
Cytuj  
fajna gierka. tylko mam starą wersję pożyczoną od kolegi, a nowej mi się nie chce ściągać. więc przechodze treningi i chodze sam po mapie.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 11:09 
Cytuj  
no jot to radoche z granie pewnie masz ogromną... :D :D a jak mowicie ze nie da sie spaczowac to se zassysam najnowsza versje 2.4 juz mam 66% :D

P.S może ktoś dać jakieś scneery z pola walki ?? :lol:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:21 
Cytuj  
Niekoniecznie pole walki, ale widoczki na mapkach ;)

Bridge1
Bridge2
Bridge3
Bridge4
Bridge5
Bridge6

Pipeline1
Pipeline2
Pipeline3
Pipeline4
Pipeline5
Pipeline6
Pipeline7
Pipeline8

SF Csar1
SF Csar2
SF Csar3
SF Csar4
SF Csar5
SF Csar6
SF Csar7
SF Csar8
SF Csar9
SF Csar10
SF Csar11
SF Csar12
SF Csar13
SF Csar14
SF Csar15

ps: screeny na taktyki, jak jeszcze w klanie byłem ;]


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:36 
Cytuj  
thx za scneery mam jeszcze takie pytanko: czy jak zostane snajperem to bede mogł używać jakiś karabinów bo przeciez nie bede całej gry ze snajpą latał :P ???

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 12:44 
Cytuj  
Juz w grze wybierasz kim jestes, podobnie jak w et. Mozesz raz byc karabinierem, raz snajperem, medykiem jak skonczyles kurs itp. itd. Jesli chodzi o to czy bedac snajperem masz jeszcze jakas bron to jest to bodajze pistolecik.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 14:08 
Cytuj  
Snajper jako drugą broń dostaje pistolet, jednak może zgarnąć dodatkową broń z jakiegoś trupa.

Nie ma czegoś takiego jak klasa medyk. Poprostu, niektore z dostepnych już klas po zaznaczeniu funkcji medyka dostaja 3 opatrunki. Snajper oraz liderzy grup nie mogą być medykami (wyjatkiem sa liderzy grup snajperskich). R, G, AR moga być medykami. Na grupe przypada tylko jeden medyk czasami sie zdarzy, że jest 2 ale nie pamietam od czego to zależało.

Cytuj:
Juz w grze wybierasz kim jestes, podobnie jak w et. Mozesz raz byc karabinierem, raz snajperem, medykiem jak skonczyles kurs itp. itd.

Można wybierać pod warunkiem, że inny gracz nie wybrał klasy, którą chcieliśmy grać. Np. na mapie Bridge na każdy team przypada 2 snajperów, 1 grenadier i 2 osoby AR. Reszta to R'ki. Na mapach nie ma po 20 snajperów itp. chyba, że admin zmieni broń.

btw. Dhoro czemu kampisz na skrzynkach? :P


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:15 
Cytuj  
Cytuj:
Można wybierać pod warunkiem, że inny gracz nie wybrał klasy, którą chcieliśmy grać.


Dodam tylko, ze jako pierwszy wybiera gracz, ktory ma najwiecej punktow honoru. Zeby nie bylo pytan. Jak juz bedziesz dobry nie bedziesz mial za duzo probleow z tym kim chcesz byc. :)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:18 
Cytuj  
Mefi grasz w to jeszcze ??? jak tak to pogramy ok ? pokazesz mi ta gierke co i jak :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:36 
Cytuj  
Kel napisał(a):
Cytuj:
Można wybierać pod warunkiem, że inny gracz nie wybrał klasy, którą chcieliśmy grać.


Dodam tylko, ze jako pierwszy wybiera gracz, ktory ma najwiecej punktow honoru. Zeby nie bylo pytan. Jak juz bedziesz dobry nie bedziesz mial za duzo probleow z tym kim chcesz byc. :)


I tu sie mylisz :]
Zalezy to nie tylko od ponktow honory ale rowniez od tego ile ponktow uzyskales po wszystkich rundach (zazwyczaj 7), nie raz wybieram bron przed 60, 70h a sam mam 40 :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 16:50 
Cytuj  
Jestem niemal pewien ze chodzilo o honor, ale wspomnialem juz w tym temacie ze z 1,5-2 lata nie gralem, moze sie cos zmienilo, albo sie po prostu myle. Zdarza sie.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 18:08 
Cytuj  
W rundzie po resecie serwera wybór broni jest uwarunkowany honorem w dalszych rundach juz nie.

W AA znowy będę grał jak mi łącze naprawia ;)


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.