mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 14:49 
Cytuj  
Marciol napisał(a):
a mógłby ktoś zamieścić jakiś build N/Mo?

Sam tak nie gram, ale znam kogoś kto tak gra...Nastawienie na Blood, Smith, a to co zostanie w Soul Reaping.
To taka maszynka do zabijania ;).
Z Ne bierzesz Vampiric Gaze, Vampiric Touch i może Life Syphon.
Ładujesz rune Super w Blood, dzięki czemu możesz fajnie się leczyć...A, że to zabiera energię, to Offering of Blood - elite, który na tym poziomie w zamian za 5 en i 10% życia da 20en czyli zyskasz 15 :).
Z Mo można wziąść umiejętności związane z knockdown czyli Bane Signet, który dokańcza się Holy Strike.
Zostają jeszcze dwa wolne sloty. Jeden to oczywiście res signet, który powinien byc obowiązkowy :P
A na dokładkę dołożył bym Scourge Healing, żeby trochę Mo pognębić :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 14:56 
Cytuj  
dzięki :) akurat w soul reaping nie mam ani 1pkt bo wole miec 5 w death magic i wzywac sobie bone horrory
Vampiric touch raczej nie bo zeby tego uzyc trzeba podejsc a tak z dosc dobrym staffem działam na odległość, więc zastąpiłem to Death swarm
a heala to nie polecasz/poleca? Czasem się przydaje


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 15:02 
Cytuj  
Chodzi raczej o to, że ja chciałem zabijać, a nie się leczyć ;). A, że często takie akcje traktowane są przez wojów jako zagrożenie ich życia 8) to i tak lecą do Ciebie i masz go przed nosem...a wtedy Touch i sporo życia dla Ciebie i sporo obrażeń dla przeciwnika. Smithing Prayes głównie ze wględu na powalanie i święte obrażenia, które podobnie jak shadow i wysysanie ignoruje zbroje.
Oczywiście możesz wziąć Healing Prayers zamiast Smithing i wtedy polecałbym Healing Breeze i...nie mam pojęcia ;). Leczeniem nigdy się nie zajmowałem...wolę niszczyć :).

Deathly Swarm wg mnie jest za słaby na takim poziomie. Już lepiej weź Taste of Death, to przynajmniej będziesz miał dodatkowy pożytek z minionów ;).

Soul Reaping...Jak wolisz. Ale nie pakowanie pkt w główny atrybut jest dość dziwne...Szczególnie w taki, który za każdą śmierć daCi dodatkową energię...Choć z drugiej strony Offering...


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:00 
Cytuj  
A ja, dla odmiany, zapodam jakis build PvE.Taki dla biednych monkow co to potrzebuja szybko nazbierac wieksze ilosci gotowki ;).Siedzialem wczoraj ze 3 godziny az wkoncu mnie olsnilo :D.A wiec :

Mo/W

Atrybuty : Healing Prayers 12 (8+3+1);Smitting Prayers 10 (9+1),Protection Prayers 14 (12+2);Axe Mastery 0 8) ;Tactics 5

Skille : Bonetti's Defense,Cyclone Axe,Balthazar's Aura/Healing Brezze,Healing Hands,Zealot's Fire,Essence Bond,Live Vicariusly,Protective Bond

A dziala on tak ze sciagasz na siebie grupe np 15 minotaurow,gryfow etc ,czekasz 10 sec po czym wszyscy padaja pozbawieni zycia.Kolejnosc uzywania skilli pozostawiam wam ;).Milej zabawy.

Ps. W PvP pewnie tez by sie sprawdzil choc nie ukrywam ze trzeba by bylo zmienic kilka skilli.Moze pozniej dopisze jakich.POzdrawiam.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:14 
Cytuj  
To bardzo przypomina najlepszy build do farmowania :).
Jest taki przedstawiany na różnych forach...Jak znajdę to zapodam...bo na razie coś mi link uciekł. :P


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 17:02 
Cytuj  
Byc moze ... ale robilem go sam.Metoda prob i bledow 8) .Zanim wszystko zaczelo dzialac to ze 30 razy lezalem na deskach.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:07 
Cytuj  
Do farmingu poelcam divine boom i smith lub protective spirit + 4 runy + healing breeze. Chociaz moge sie myslic, nie gram RPG


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 09:48 
Cytuj  
Death swarm jest dobry na PvE (przynajmniej na początku) bo np jak walcze z devoerami (czy jakos tak) to jak to rzucam to 3 z nich dostają po 60-80

A w soul reaping nic nie dodaje bo na innym forum czytałem że to jest beznadziejne : > Ale może powiesz mi coś o tym więcej?:)


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Posty: 17
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 12:21 
Cytuj  
Marciol:

Cytuj:
A w soul reaping nic nie dodaje bo na innym forum czytałem że to jest beznadziejne : >


Imho moze i dobre w PvE ale w PvP moze sie nie sprawdzac.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 13:02 
Cytuj  
Na soul reaping nie ma co stawiać na PvP... Ten atrybut po prostu się tam nie sprawdza... Ewentualnie można wrzucić tam jakieś ostatnie punkty atrybutów - i tyle.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 16:24 
Cytuj  
Soul sie sprawdza w Lulu summoner build :>


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 18:00 
Cytuj  
SR się nie sprawdza? :lol:
Jak wpakujesz 2-3pkt, to na pewno nie...Ale powyżej 6-7pkt, gdy walki toczą się na Arenach z ośmio osobowymi drużynami, to jest bardzo wygodny atrybut. A najfajniej jest jak ktoś bawi się minionami lub spamuje duchami...Darmowa energia. Oczywiście, że tego atrybutu nie rozwija się na max, bo i po co. Ja ładuje w Blood i Curses, a pozostałość w SR. Spróbuj kiedyś zagrać z SR 6-7pkt i Offering of Blood. Naprawdę trudno o brak energii.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 21:29 
Cytuj  
Hmm... duchy maja energie swoją? Bo moze bym na spam spirit channeling brał :>


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 22:57 
Cytuj  
Raczej wątpie aby miały. Ale gdyby jednak, to fajna zabawa by była :]


_________________
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 00:32 
Cytuj  
build mesmer disabler tylko PvP :P

Mesmer / cokolwiek , można samego mesmera

attribute:

domination
fast casting

w sumie tylko domination nie widze potrzeby innych attributes

Skille:
1. Arcane Thievery
2. Backfire
3. Blackout
4. Diversion
5. Signet of humility
6. Power Block - elite
7. Shame
8. Ressurection Signet - podstawa o której 90% osób zapomina

Build głównie z myślą o zgranych teamach, nie zadaje dużo dmg ale jest w stanie skutecznie wyłączyć z leczenia monków podczas gdy reszta drużyny niszczy pozostałych ;) Backfire pełni role 10 sekundowej przerwy w rzucaniu czarów przez monka, no a jeśli rzuci tym gorzej dla niego , a jeśli będzie chciał zdjąć hexa straci czas i mane ;) krytyka mile widziana

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 14:26 
Cytuj  
A jak myslicie ile mozna pakowac w fast casting.Ja inwestuje w blood i domination i nawet jesli skil szybko sie przeladuje to i tak za bardzo niemam many..No chyba ze na 20 lvl i jakies itemki dajace spory bonus do many i wtedy mozna by pomyslec ale mam 17 lvl i narazie w fast casting 7 a mzoe zjechac do 0 i np dopakowac domination i blood?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 19
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 16:10 
Cytuj  
wiesz do tego builda który napisałem nie potrzeba nic więcej oprócz domination dlatego wziąłem fast casting ponieważ to jedyny atribute mesmera który coś wnosi , blood magic jest mi do tego zupełnie niepotrzebny ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 18:54 
Cytuj  
gra ktos moze r/e ?? ja uzywam tylko skilli (skillow?) lucznika, bo nie moge sie zdecydowac na zadna szkole magii :P wszystko pakuje w Marksmanship i Expertise, a jak ide poexpowac na golemach kolo becons, to laduje calosc w fire magic...

ze skilli uzywam Ignite Arrows i potem Power Shot'a & Dual Shot'a, no i oczywiscie Troll Unguent dla podleczenia :P jeden slot zajmuje mi tez Charm animal, by pet lazil ze mna i jeden slot dla szybkiego biegania... zostaja tera dwa miejsca na czary i nie wiem na jakie sie zdecydowac?! ogniste sa silne, ale sie dlugo laduja, natomiast Air nie zadaja takich obrazen, ale maja szybki czas regeneracji i czytalem, ze to bardzo dobre polaczenie dla lucznika... dodatkowo interesujaca jest wodna szkola magii, poniewaz jej czary spowalniaja wroga.

Jezeli ktos gra r/e, to bardzo prosze o jakiegos builda i podpowiedz :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 19:16 
Cytuj  
Nazaal czy mógłbyś mi dać swojego builda do r/mo, ponieważ zacząłem nim grać właśnie a sam dobrego nie wymyśliłem narazie pakuje w marksmanship i beastmastery.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:53 
Cytuj  
No dobra a jak to jest z Mesmerem dmg dealerem(stawiam glownie na liphe siphon i energu brun + westral wory+ vamire gaze).Czy tez moze lepszy jest mesmer antycaster(Power spike migraine itp??)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.