mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 01:28 
Cytuj  
Grafika paskudna jak za starych dobrych czasow, tylko chcociaz kiedys byly fajne jasne pustynie i jakos to szlo...
Czy teraz cala gra jest tak kurewsko ciemna?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 02:16 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Kolejna kwestia beda fajne imiona. B. duze zamieszanie robiloby gdybsmy sie wszyscy podobnie nazywali, tylko problem z tym ze w SB nawet nazwiska nie moga byc takie same, tak wiec trzeba obmyslec cos fajnego.


Jak to nie moga, zmienili cos? Kiedys moglo byc np. tak:
http://virtual.maniak.pl/sb/pozdrowienia.jpg :D

Szkoda, ze nie mam czasu, bo bym pogral. Wspominam SB jako najlepszego mmorpga obok UO, w ktorego gralem. Full PvP rulez i tak naprawde denerwowalo mnie tylko, ze zerg i dobry build/stuff postaci zawsze wygrywa(l?) w tej grze, mniej sie liczy(l) faktyczny skill gracza. No i jeszcze te niekonczace sie bieganie w poszukiwaniu celu do zabicia pod koniec zycia najlepszego serwera ;). Ale majac 10 ToLi w roznych miejscach swiata nie byl to az tak duzy problem.

"Za moich czasow" populacja 330 to bylo malutko, na zaludnionych serwerach srednio gralo 1000 osob. Chyba, ze teraz swiat zmniejszyli...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 09:49 
Cytuj  
Zmienili najprawdopodbniej, kiedys chcielismy zrobic takie same nazwiska to bylo nie do zrobienia:<
333 osoby to malo:[ pamietam 1200-1300 w primetime, z tym, ze wtedy pkowalo sie po 10 na godzine:).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:51 
Cytuj  
To i ja sobie pewnie pogram, skoro zbiera sie ekipa.. czyli trzymac sie ustalonych Redemption - Irekei - stealth przy zakladaniu postaci?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:01 
Cytuj  
si yogi:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:10 
Cytuj  
A jeszcze kwestia taka - wyjedzam jutro na 2 tygodnie za granice coby troche odpoczac, a jak wroce to bardzo chetnie juz zabralbym sie za gre.
Trzeba by bylo ustalic pare rzeczy, jak chociazby te nazwiska. IMO Gaylord byloby bardzo fajne a imie kazdy jakie chce sobie juz wybierze.

Grupa Irekei - sadze, ze to juz przesadzone. B. fajne rozklady jobow i najlepsza rasa.

Mysle o tym, zeby nie robic 100% stealth grupy bo nie wiem czy ma to jakis sens skoro jobow jest masa, Pieszczoch chcialby grac priestem ktorego buffy sa bardzo dobre atm. Z tego co widze jest bard wiec ja osobiscie wybiore r/barda.
Chwile wczoraj pogralem na pieszczocha koncie i moge powiedziec ze performace sie bardzo poprawilo od dawnych czasow, ale grafika jest niestety dalej kiepska:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:53 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
To i ja sobie pewnie pogram, skoro zbiera sie ekipa.. czyli trzymac sie ustalonych Redemption - Irekei - stealth przy zakladaniu postaci?


Zanim loreset nie wyjdzie to robimy co chcemy :) To co tutaj ustalamy to pewnie na nowym serwerze zrobi sie.
A nowy serv = wszystko od zera ;) Fajny chaos bedzie jak ludziska beda budowac miasta i bic sie o spawn spoty.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:26 
Cytuj  
Jak probuje aktywowac konto to dostaje fajne info

Cytuj:
ERROR - There was a problem with the payment method you selected, and your transaction could not be completed. Please double check the information you entered for accuracy and try again, or try a different payment method. If you continue to have problems, please click on the 'help' button at the top of this page in order to view our payment methods related FAQs or to get our contact information.


:[ wtf. Place Visa z lukasu za wszystkie mmogi, za sb rowniez nia placilem, takze double :wtf: .
Moze dlatego ze jedyne kraje jakie mam do wyboru to Canada i USA i nie lyke triku z fake adresem.

EDIT:n/m, piesz uzyczyl mi swojej karty i juz mam konto:)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:21 
Cytuj  
wykorzystaj key z uk site

http://www.shadowbane.com/uk/FreeTrial.php

wtedy masz normalnie do wyboru walute (korony szwedzkie , euro, dolary) i kraje z full serwis ( Polska tez jest)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:29 
Cytuj  
Za pozno :P Ma moj cc hrhr.

PS.Asmax jk wyjezdzasz to daj Aldowi swoj temp account :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:36 
Cytuj  
Pewnie wpisywales billing address z Polski Asmaxie (ta wersja jest US only).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:45 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Za pozno :P Ma moj cc hrhr.

PS.Asmax jk wyjezdzasz to daj Aldowi swoj temp account :wink:


bede wdzieczny , moje inteligo (sie robi) i to troche potrwa pewnie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:58 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Pewnie wpisywales billing address z Polski Asmaxie (ta wersja jest US only).


Kiedys tak samo sie robilo i dzialalo :< wpisywalem rozne billing adresy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:08 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak rozumiem przedluzenie triala o 10 dni nastepuje przy uzyciu tego drugiego klucza z fileplanet, czy sie myle?


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:20 
Cytuj  
tak , wpisujesz drugi key do pola player referal i masz 10 dni wiecej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:23 
Cytuj  
Taki tekst mi sie wyswietlil po uzyskaniu kluczyka:

You are being given two unique keys for this Shadowbane trial, one for the first 15 days and the second for the last ten days of the trial). To receive the 10 extra days you will need to enter the 2nd key into the promo code field, during game installation.

Tyle ze nie podczas instalacji gry, ale zakladania konta...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:27 
Cytuj  
Podczas rejstracji jest specjalne miejsce na promo code gdzie sukcesywnie to wpisalem:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 15:44 
Cytuj  
Obrazek

:wtf: :o :oops:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 16:57 
Cytuj  
Mi sie ten downloader calkiem podoba :oops:
Okolo 4h sie sciagalo.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 16:59 
Cytuj  
roball napisał(a):
edit: da sie jakos inaczej z fileplanet sciagac pliki niz tym ich ghey downloaderkiem? :l
Yog jakos przez flashget'a ciagnal/ciagnie (zaraz pewnie napisze jak to zrobil ;-)), ja ciagne tym downloaderem fileplanet i idzie sympatycznie (150kB/s)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.