mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 03:41 
 
Ishtar, ja jestem z Poznania i korzystam z usług ICP Netu, a o co chodzi?

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 01:27 
 
Przepraszam ze ja jeszcze poruszam ten temat, ale jest godzina 01:24 (w nocy). Od okolo 3 godzin nie da sie grac. Jest taki lag, że robie 2 kroki i mam postoj na 10 sekund (dokladnie bo policzylem). Zawsze o tej godzinie wszystko szło plynnie. Wszyscy moga grac a ja nie. Mam stalke w kablowce 128kb i nie rozumiem... Czy ktos moze mi to wytłumaczyc? Acha, na dodatek jestem z Poznania a z tego co słyszalem to serwer znajduje sie na Politechnice Poznańskiej. Co jest grane?

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 08:03 
 
Na Politechnice Poznanskiej to stal server CL. A SC gdzies w wawie stoi. Kloodi chodzi mi o to ze tez sobie planuje zakupic abonament w ICP i chodzi mi o pingi. Jak ma sie sprawa polaczenia z SC z tego ICP.NETU. Czy w godzinach np. od rana do 15 da sie grac wogle. Jakie pingi sa wieczorem. Aha i w jakiej dzielnicy mieszkasz bo to tez jest wazne. Bo z tego co wiem to w kazdej dzielnicy inaczej ten icp.net dziala w tym naszym Poznaniu.
Jak bys mogl takie informacje wrzucic mi tutaj to bylbym niezmiernie wdzieczny :smile:

Pozdrawiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 19:59 
 
Kaleborn nie tylko u ciebie tak jest ja od godziny 14:15 az do 24:15 nie moge sie pograc bo robi 3 kroki i staje.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 20:55 
 
ja nie moge sie rowniez ruszyc ale tylko czasem.umie jest to spowofdowane zapchana lokalna siecia.. uwas za pewne tez /albo czyms takim/... mam tylko jedno pytanie. podczas tych "zaciec" moja postac w okienku jest biala !!! jak trup... mam screeny na potwierdzenie. czemu ???

*

Posty: 79
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 09:39 
 
Ja ostatnio zauwazylem jeszcze jedna ciekawostke...otoz jak wyjde z gry i sie rozlacze a za piec minut sie ponownie polacze i zaloguje to mam makabryczne lagi...musze sie logowac chyba ze dwadziescia razy az za ktoryms dopiero bedzie dzialac dobrze...????

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.