mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 17:39 
 
Hehe :smile: Dorba wiec jest nowy cennik :
6 krag - 10k
7 krag - 20k
8 krah - 40k
Wiec najlepiej niech sie wszyscy do tego stosuja, tak zostalo ustalone na zebraniu, na ktorym ja nie bylem niestety :smile: ale zdolalem sie dowiedziec co zostalo postanowione... , kregi od 3-5 to ja bym proponowal taki cennik :
3 krag 1200gp
4 krag 2k
5 krag 6k
czyli tak jak bylo kiedys :smile: te czary z 3-5 kregu nie sa za potezne, ale jednak mozna nimi cos zdzialac... wiec tez nie powinny byc oddawane za bezcen...


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 19:08 
 
Cennik mnie satysfakcjonuje i jeszcze jedno tak jak mowilem daje sobie wmowic ze 20% wachania na rynku sa mozliwe ale nie przesadzajmy pamietajcie loodzie nie przesadzajmy bo pojdziemy z torbami w sumie mnie sie to juz nie tyczy az tak mocno bo moja postac hlip hlip na DZ bardzo Cierpi z niemocy czarowania ale jak zaczolem to skoncze nie liczylem na tak doozy odzew bardzo mnie to Cieszy ze to co zaproponowalem spotkalo sie z jakim odzewem dziekuje wszystkim ktorzy odpisali i dziekuje wszystkim ktorzy cos w tym kierunku robia zeby na dz farmer co marchewki uprawia nie portowal sie do miasta bo jest szybciej i wogole chcialem podziekowac za mila konwersacje i za to ze hmm daliscie mi cos osiagnac w swiecie w ktorym zyjemy wszyscy moze sam tego nie zrobilem ale bylem pomyslodawca tak wiec daliscie mi sie zapisac w kartach historii i sami sie zapisujecie postepujac tak jak nalezy :smile:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 19:42 
 
hymh Meph za 3-5 troche przesada.. mowilam tyle ile wyciagniesz tyle bierz 6-8 takie ceny i nieinne


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 23:03 
 
Jak ile wyciagne ? najlepiej zeby byl jakis cennik ustalony, zeby przynajmniej wszyscy mieli na co patrzec i zeby sprzedawali w miare podobnie... wiec jakie ceny proponujesz Viki ?

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:15 
 
Hmm skoro juz mamy ustalone odgornie ceny... to moze... wprowadzmy katrtki na czary :smile: A tak serio... na prawde myslicie ze te ceny sie utrzymaja? Ciezko mi w to uwierzyc... no ale zobaczymy.


_________________
To nie skill lost... to LAG :)


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:21 
 
Wystarczy zeby sie trzymac tych cen i nie spusczac nie litwac sie nie dawac nie ine nie jeszcze raz nie wiadomo ze sa znajomi i wogole to co innego wiadomoze rodzinie sprzedaje sie taniej ale znajomemu lepiej sprzeda po tej samej cenie zeby jak by wyszlo ze to cos jest dobrego a nei szmelc jakis wszystko sprzedaje sie tyle ile kosztuje jak juz mowilem wachania w cenach dla znajomych to max 20% to i tak jest doozo bo przy 40 k to sa 4 k
czyli tak za 35 mozna sprzedac znajomemu
zarabia na tym 5 k i na 7 8 ma gratis nie
:wink:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:37 
 
Niby fakt... obaczymy...


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 00:39 
 
20% z 40k to nawet 8k :smile:

Pozdrawiam
Slimi

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 01:03 
 
ROTFL po raz kolejny Obrazek
zycze wielu wspanialych sukcesow w ustalaniu odgornym ceny czarow :grin: ceny ureguluje rynek a ja mam zamiar spoooro zarobic dla gildii sprzedajac czary za 10-50% cen ktore tu podaliscie hyhy Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.