mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 15:09 
Cytuj  
Witam
Często słysze, że jak ranger komuś, że tak powiem dokuczył to właśnie swoimi trapami. Dlatego chciałbym aby bardziej doświadczeni gracze opisali mi na czym mniej więcej polega gra tak wyszkolonym rangerem. Nie chodzi mi o odpowiedzi typu: trapper stawia pułapki :] Raczej gdzie najlepiej je stawiać i ogólnie jak zachowywać się trapperem na polu bitwy (chodzi mi głównie o pvp). Tzn czy naładować trapów przed walką (przeciwnicy raczej to zobaczą i ominą) czy podczas walki biegać i stawać koło kogoś (może się odsunąć, a nawet jeśli nie to te 50-60dmg to wcale nie tak dużo a pułapka stawia się długo, w dodatku drugiej raczej nie da postawić tylko przychlaśnie i po pułapce). Kurcze sam nie wiem... Proszę o pomoc. Builidy mile widziane choć niekonieczne. A i dodam, że nie widziałem nigdy dobrego trapera w akcji. Jak ktoś już postawił trapa to 1 barbed przed walką i niezbyt tym naprzeszkadzał.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 18:10 
Cytuj  
http://www.guildwars.org.pl/download.php?id=002 tam masz filmy zatytuowane Praga i coś tam innego w tytule. Mimo, że film jest kręcony przez monka mozesz zoabczy rangera trappera w akcji. Polecam! komentarz Pragi jest zabójczy więc na pewno będzie się miło ogladalo :P


Posty: 3
Dołączył(a): 28.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 19:03 
Cytuj  
Eh link nie działa :s Coś im się potentegowało w downloadzie chyba. Nazaal możesz walnąć gdzieś na Rapidshare albo cuś? Kurcze nawet nie myślałem o filmiku ale oglądnąłbym z wieeelką chęcią coś takiego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 19:08 
Cytuj  
Sproboj wejsc na www.guildwars.org.pl i stamtad do dzialu download. W trakcie walki pulapek raczej nie ma co stawiac, gdyz mozna je (a przynajmniej czesc z nich ) latwo przerwac. W sumie to Ranger powinien stac z tylu (nie zawadza wtedy monkowi). Choc ostatecznie czasem moze podejsc blizej ,bo ma niezly pancerz


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 19:37 
Cytuj  
kozas obejrzyj filmiki też... zobaczysz kto jest tam największym dmg dealerem m.in. dzieki trapom... Dritz to nie moje filmiki wiec nie moge ich wrzucic..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2005, 21:54 
Cytuj  
Nie musze ogladac tych filmikow. A Ranger jest dobrym dmg dealerem. A trapy sa bardzo dobre. Napisalem tylko ze maja wade, ze latwo je przerwac. Jednakze wole je stawiac PRZED walka. Taki spike trap jest juz calkiem niezly. Sam sporo wiem o Rangere bo gram nim juz kilka tygodni (R/E) i gra sie bardzo dobrze. Tylko nie raz trudno znalezc party bo w sumie jest sporo rangerow, a kazdy szuka monkow :) Ale wraz z przystapieniem do gildii ten problem znika...


_________________
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 11:35 
Cytuj  
Jak dla mnie można spokojnie trappera stosować w trakcie walki, nawet mimo ryzyka przerwania pułapki. Wystarczy patrzeć kto się z kim bije i podlecieć do takich osób i pułapkę postawić :). Fajne jest połączenie z Throw Dirt - takie zabezpieczenie przed trafieniem :D. A świetnym miejcem na postawienie pułapki jest własny mnich. I tak ktoś na niego wpadnie :). Na początku walki można też dać pułapki w jakimś wąskim przejściu, ale na własnych tyłach, tak aby ktoś uciekając wciągnął w nie i dzięki temu miał większe szanse uciec.


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 18:43 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
http://www.guildwars.org.pl/download.php?id=002 tam masz filmy zatytuowane Praga i coś tam innego w tytule. Mimo, że film jest kręcony przez monka mozesz zoabczy rangera trappera w akcji. Polecam! komentarz Pragi jest zabójczy więc na pewno będzie się miło ogladalo :P


albo mi sie wydaje albo te filmy wyparowaly :<


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 19:26 
Cytuj  
podstawa w skillach to Oath Shot i Whiriling defense (albo ta mantra zapobiegajaca interruptom) z doswiadzczenia moge dodac ze dust trap sie jakos nie sprawdza :/ (chociaz moze to tylko mi nie pasowalo)


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 11:37 
Cytuj  
Aernbach napisał(a):
podstawa w skillach to Oath Shot i Whiriling defense (albo ta mantra zapobiegajaca interruptom) z doswiadzczenia moge dodac ze dust trap sie jakos nie sprawdza :/ (chociaz moze to tylko mi nie pasowalo)


Pozwolę sobie się nie zgodzić... Nie ma czegoś takiego jak podstawa w skillach (nie mówię o ressie i ew. czymś do leczenia). Każdy build ma inną funkcję. Oath Shot jest dobry przy trapowaniu(kiedyś jeszcze przy spirytowaniu). Nie widzę sensu używania tego skilla, jeśli chcesz być np. dmg dealerem. Skille na atak i tak mają szybki recharge i to wystarcza.


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 11:53 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):

Pozwolę sobie się nie zgodzić... Nie ma czegoś takiego jak podstawa w skillach (nie mówię o ressie i ew. czymś do leczenia). Każdy build ma inną funkcję. Oath Shot jest dobry przy trapowaniu(kiedyś jeszcze przy spirytowaniu). Nie widzę sensu używania tego skilla, jeśli chcesz być np. dmg dealerem. Skille na atak i tak mają szybki recharge i to wystarcza.


A to jest topic dotyczacy trap rangera wlasnie, czyz nie ?


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 12:28 
Cytuj  
No i co.... Oath Shot też można zastąpić spike trapem, który też jest bardzo przydatny. Dust trap się nie sprawdza??? Kiedy ktoś wdepnie na dust przynjamniej masz czas, żeby trochę przy nim przytrapować, bo po prostu Cię nie zaatakuje (blind).


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 13:28 
Cytuj  
Do blindowania to wole throw dirt. Poza tym wspominalem wyzej o stance ktore daje 75 % szansy na blok przez 16 sek - z oath shot mozna miec je na sobie przez dlugi czas, co rowniez sprawi ze pobliski warrior mnie nie trafi kiedy bede trapowal pod jego nogami. A spike trap faktycznie fajna sprawa ale ja jakos wole spamowac fire i barbed trap.


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 17:42 
Cytuj  
Filmikow nie ma, bo narazie chyba caly dzial download jest wstrzymany na guildwars.org.pl (przynajmniej tak bylo jakis czas temu )


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 01:08 
Cytuj  
Mam takie male pytanko. Slyszalem ze ustawienie spike trap, przerywa wszystkie wczesniej ustawione pulapki tzn. niedaleko siebie jesli jest spike trap nie moze byc zadnej innej pulapki. Prawda to? Mam i spike trap i inne pulapki, ale jakos nie chcialo mi sie sprawdzac :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.