mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 13:19 
Cytuj  
zaklaam watek na ktorym mam nadzieje wariorzy beda mogli sie podzielic swoim doswiadczeniem
jak przydzielili pkt i jakich skili przewaznie uzywaja
ja na razie tetuje skile i jeszcze sie nie zdecydowalem co jest najlepsze
mam zamiar przetestowac warka nawet ze stafem (protektion + healing+strength/taktics0 lub(healing+smithing+str/taktics)
ale traktuje to jako ciekawostke i forme zabawy
prosze piszcie jakie macie spostrzezenia co do poszczegolnych skili
mam nadzieje ze mimo iz nie jest nas za duzo dyskusja sie rozwinie

pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 14:43 
Cytuj  
Ok przegladalem forum i mysle ze warto wskrzesic ten temat bo w temacie o buildzie nikt niestety nie jest mi w stanie pomoc.Ciekawi mnie przykladowy build W/Mo, bede bardzo wdzieczny za podanie takowego.


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 15:00 
Cytuj  
Build w/mo masz chociazby w templatach charow pvp. Przykladowy build w/mo na pve (bo do pvp sie toto nie nadaje):
Wybierasz sobie ulubiona bron i bieresz okolo 4 skilli z nia zwiazynych (moze byc pure dmg, moga byc przeszkadzajki w stylu sever artery, gash, crushing blow itp...) do tego dokladasz mend aliment, healing breeze, mending, i np rebirth. Atrybuty to healing prayers na 8, strength 10+1 i atrybut od broni na 12+runka.

Co do pvp to bardzo popularny jest teraz W/R na axe z tigers fury i skillami wrzucajacymi deep wound( eviscerate, dismember), powstal teraz build na tomba tzw IWAY gdzie jest bodajze 7 W/R z charm animal i jeden necro.

Druga dobra kombinacja jest W/E tzw kd/as ktory uzywa hammera do powalania przecwnikow (skille np backbreaker -b dlugi knockdown, devastating hammer - knockdown + weakness co umozliwa powalanie innym skillem warriora i stoningiem oraz earthshaker, ktory powala wszystkich wokolo) i skilla aftershock do zadawania bardzo pokaznego dmg.

Brak skladu i ladu w mojej wypowiedzi usprawiedliwam choroba :)


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.