mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 22:48 
 
slyszalem kiedys jak jakis Gm (niestety pamiec jest zawodna) sie wypowiedzial ze ceny regow ulegna zmianie, no i nic sie nie zmienilo.
to jest nie fair bo ja rzucajac corp pora place 15gp a wojowi praktycznei zbroja sie nie niszczy (kowale gloduja).

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 23:05 
 
Oj Exodus, Exodus... o jakiej by zbroj mowimy? A tarcze to w ogole lepiej nie mowic... Owszem te zlote :lol: ciezej zepsuc, do tego jak sie jest kowalem to naprawiac mozna, ale taki heater (albo order/chaos shield) spada po dwoch uderzeniach byczka (dlatego przestalem draniow zaczepiac) a boje sie o swoj sprzet bo tyle na niego pracowalem zeby przez moment nieuwagi mi zniknal to sie WQRWIAM... zreszta te regi nie sa tekie drogi... rzucenie blejda to kilka gp a z cial poleglych (polecam wrzucanie tego ostrza w poblizu zmasowanej inwazji ogrow/harpii albo do harpy nest w poblizu n mines) zbieramy jakes cos ok 500-1000 gp (wliczajac kase ze sprzedanych diamencikow)... wiec nie wiem w sumie na co jeczysz...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 23:18 
 
Cytuj:
2002-02-01 23:05, Moo-Zoon napisał:
Oj Exodus, Exodus... o jakiej by zbroj mowimy? A tarcze to w ogole lepiej nie mowic... Owszem te zlote :lol: ciezej zepsuc, do tego jak sie jest kowalem to naprawiac mozna, ale taki heater (albo order/chaos shield) spada po dwoch uderzeniach byczka (dlatego przestalem draniow zaczepiac) a boje sie o swoj sprzet bo tyle na niego pracowalem zeby przez moment nieuwagi mi zniknal to sie WQRWIAM... zreszta te regi nie sa tekie drogi... rzucenie blejda to kilka gp a z cial poleglych (polecam wrzucanie tego ostrza w poblizu zmasowanej inwazji ogrow/harpii albo do harpy nest w poblizu n mines) zbieramy jakes cos ok 500-1000 gp (wliczajac kase ze sprzedanych diamencikow)... wiec nie wiem w sumie na co jeczysz...

to jest ok :grin:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 08:53 
 
Ta super w chu.... naprawde swietna zabawa biegniesz na invisiblu zucasz bladevortex i spier..... hmmm pomyslcie co to jest za zabawa bo ja bym wolal wlot miedzy ogry tutaj eb tutaj ex tutaj jakis lighting i ogolnie powalczyc a nie rzucac blade i czekac az wszystko pozabija dispelowac i isc zbierac (co jest nie mozliwe bo tam respown rate to jest jakies 5 sec :smile: <-- zmiencie to GMowie ) w sumie kase sie zrobi ale 0 zabawy no chyba ze ktos lubi stac i to go bawi :sad:
Ps.
Exodus nie przepisul calego listu bo byly 3 posty i wszysto zajebane.....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 12:35 
 
hmmmm z tymi ogrami to woje nie daja tylko rady :grin:
nie rozumiem why mi sie *** z tym problemem w moj post

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 13:13 
 
Cytuj:
2002-02-02 08:53, Kirot napisał:
Ta super w chu.... naprawde swietna zabawa biegniesz na invisiblu zucasz bladevortex i spier..... hmmm pomyslcie co to jest za zabawa bo ja bym wolal wlot miedzy ogry tutaj eb tutaj ex tutaj jakis lighting i ogolnie powalczyc a nie rzucac blade i czekac az wszystko pozabija dispelowac i isc zbierac

Kirot zrob sobie postac woja alchemika hmm :grin: to powinno rozwiazac twoj problem z jakim sie spotykasz zyjac jako mag :grin:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 13:17 
 
Cytuj:
Exodus nie przepisul calego listu bo byly 3 posty i wszysto zajebane.....

saran pisze takie lebery stary nabijacz 2 dni i ponad dwie setki hyhy

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 13:56 
 
No no, Exodus!
Ja na forum od pol miesiaca siedze, wypowiadam sie dosc czesto, ale rownie czesto są to prawie eseje, zdazaja sie tesh pojedyncze zdania...
I kto tu mowi ze jestem nabijacz postow? Ty na forum jestes zaledwie trzy dni (o ile sie nie myle...) wiec nie pierd...
Najlepszym przykladem jest jeden z topicow w ktorym wrzuciles chyba 4 posty z rzedu, a w nich po jednym zdaniu... no comment

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 14:07 
 
hmm pytanko Jak wyobrazacie sobie start magiem z 100 gp w kieszeni po 6 z kazdego rega i jakims smietnikiem ogolnie w backpacku bezzadnego kumpla2 postaci na serwie ktora moze sypnac sianem albo cos takiego jedyne rozwiazanie wedlug mnie to jest hmmm zebranie albo zdobywanie kumpli i sepienie od nich siana na poczatek (a tego sianka i tak musi byc sporo ) wiec ja bym proponowal obnizenie cen regof ze wzgledu na poczatkujacych magow moze to by pomoglow w zwalczeniu "plagi kowalogornikow na SC" zreszta robcie jak chcecie mi to obojetne :smile:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 14:10 
 
No wlasnie Saranix pisze LEBERY ale pisze duzo i z sensem np. po co odpisales mi na tego quota ... to byla taka mala uwaga a zreszta teraz ja wyjde na nabijacza

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 14:22 
 
O moj boze to twoj 25 post!!!! jestes podlym nabijaczem postow!!!! Jeszcze 2 dni i bedziesz mial tych postow ze 3000!!!!!

o nie po co ja to napisalem teraz ja nabilem sobie kolejny post!!!

LUDZI SKONCZCIE Z TYM PISANIE, ZAMKNIJMY WSZYSTKIE TEMATY!!!!

az mi sie smiac chce jak czytam co piszecie...
Moze ktos powie co mu po tej liczbie obok obrazka (ja obrazka nie mam :grin: )?
eh...


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 16:04 
 
wlasnie ja chce wiedziec co z regami
niech sie jakis gm wypowie czy 12gp za bp to dla niego duzo czy nie

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 21:37 
 
Po namyslach stwierdzilismy ze jest w sam raz i ze nie bedziemy zmieniac.

Bardzo dobrze bp reguluje rynek... a co do pure magow, to niestety... ale z czegos zyc musisz... wiec polecam na poczatek trenwoanie na ptaszkach i zajaczkach zanim ruszysz na cos "wiekszego" a no i wykorzystanie tego co wierzatka maja w sobie - skorki/mieso/piora.
Nikt nie mowil ze zaczynanie magiem jest simple.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 11:57 
 
Szerszen juz wam opisal start ja od siebie moge powiedziec ze choc gram juz miesiac heh ponad miesiac nie mam Arcymaga ani statcapa i przez pierwszy okres to nawet nie myslalem o magii a kasy to lezy wbrod nawet se zastanawiam czy te regi nie sa za tanie bo cos duzo magow ostatnio sie pojawilo - widac bardziej sie oplaca finansowo byc magiem niz wojem. A i nie jest potrzeban druga postac co sypnie sianem mozna dac sobie spokojnie rade tylko trzeba chciec.
PS Szerszen a ty widziales jakiego pure mage poza raistlinem na sc ? bo wszyscy z laskami laza a zaden nie zna inscption (moze pzesadzilem ze zaden) kazdy jeden z tch ktrych widzialem to bardziej battle mage niz pure

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 13:19 
 
No wlasnie dlatego battle mage bo do c#($@ musza jakos zarabiac na regi !!! i uczas sie walki po to zeby zabic potforkaczlowieka i miec sianko

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 07:50 
 
Kirot... to nie diablo... kasa nie elzy tylko w ludkach i stworkach... w innym watku opisalem jak mozna np. zarabiac kase na npc'ach - transportujac ich z miasta do miasta - oni naprawde niezly grosz sypia,

W tym watku masz juz podane skorki, piorka i mieso,

Jest jeszcze pare rodzajow uzyskiwania kasy - najgorszym chyba, bo najmniej wydajnym jest zebractwo, chociaz... gdyby bylo takie zle nie byloby zebrakow u nas a jakiegos widzialem... nie skarzyl sie specjalnie na swoj los.

Wiec nie mow mi bzdur ze nie da sie zarobic i ze jest sie biednym.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 13:32 
 
Szerszen (albo ktos inny) daj link albo napisz jeszcze raz jak z tym tranfportem NPC

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 14:30 
 
Cytuj:
2002-02-02 14:07, Kirot napisał:
hmm pytanko Jak wyobrazacie sobie start magiem z 100 gp w kieszeni po 6 z kazdego rega i jakims smietnikiem ogolnie w backpacku bezzadnego kumpla2 postaci na serwie ktora moze sypnac sianem albo cos takiego jedyne rozwiazanie wedlug mnie to jest hmmm zebranie albo zdobywanie kumpli i sepienie od nich siana na poczatek (a tego sianka i tak musi byc sporo ) wiec ja bym proponowal obnizenie cen regof ze wzgledu na poczatkujacych magow moze to by pomoglow w zwalczeniu "plagi kowalogornikow na SC" zreszta robcie jak chcecie mi to obojetne :smile:

A co ty chcesz? Zeby mag juz z poczatku byl potezny? Przeciez kazdy potezniejszy mag byl slaby i biedny na poczatku. Poza tym ta gra polega na zawieraniu znajomosci. Gdyby o to nie chodzilo nie byla by gra online.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 20:52 
 
Podchodzisz do noble'a, pytasz go o destination

On mowi do jakiego miasta chce byc przetransportowany i wtedy mowisz:
I will take thee

i idziesz do miasteczka...

A uprzedze pytania - da sie przechodzic z noblem przez moongate'y, ale trzeba miec sposob - zostawiam go wam do znalezienia.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 20:55 
 
Cytuj:
2002-02-04 20:52, Szerszen napisał:
Podchodzisz do noble'a, pytasz go o destination

On mowi do jakiego miasta chce byc przetransportowany i wtedy mowisz:
I will take thee

i idziesz do miasteczka...

A uprzedze pytania - da sie przechodzic z noblem przez moongate'y, ale trzeba miec sposob - zostawiam go wam do znalezienia.



sposob jest ale sianka z tego nie ma
jakos przezyjemy ale ja sie tylko pyam niczego nie sugerowalem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.