mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:12 
 
ciocia eusta napisał(a):

Opłąca się im i to jeszze bardziej. Wszystkim grającym uczciwie ten update przyniósł same korzyści. Jedynie palladyni zostali nieznacznie osłabieni.


uczciwie czy nie uczciwie to bez znaczenia , tych nie uczciwych zawsze uwazalem za odrobine bystrzejszych gdyz spedzanie po kilkanascie godzin na zrobienie plecaka sd to byla dla mnie glupota i cieszylem sie ze czesc woli postawic bota i isc pograc w pilke....

paladyni nie zostali oslabieni , zostal troszke utrudniony im trening ale poza tym nie zostali oslabieni , cheaterom soule w sumie wisza bo i tak majac pelna ilosc soulow mozna wystarczajaco porobic run bedac afk, no co najwyzej bedzie trzeba przybiec w polowie meczu i ponownie wykopac pare robakow i zabic pare rotow na soule : )

a knight tylko z update na update staje sie silniejszy ( ;

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:26 
 
Cytuj:
spedzanie po kilkanascie godzin na zrobienie plecaka sd

Uczciwy mag robi runy expiąc na rotach albo larwach.

Cytuj:
no co najwyzej bedzie trzeba przybiec w polowie meczu i ponownie wykopac pare robakow

Postaci bez promocji i bez Pacc'a zdobycie 100soul'ów zajmuje 3h 20minut. NApchanie limitu magowi z promocją zajmuje 50minut, i ma ich 2x więcej.

Knight 100lvl+ co update dostaje 1uber item. To dużo?


Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 13:40 
 
ciocia eusta napisał(a):

Knight 100lvl+ co update dostaje 1uber item. To dużo?


zważywszy ze inne klasy postaci nawet na to nie moga liczyc to chyba tak ( ;

chodzi mi raczej o to ze nic nie oslabiono , palladyn ma speary i potwory z haste. drut , sorc soulpointy a uber knight jak sobie biegal tak sobie biega i to w 1 uber itemie co update wiecej ;d;dd;

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:21 
 
Alew to że ulepszają klasę. która była już najsłabsza to nie znaczy że knighci są najsilniejsi. Pozatym nie podnoszą całej klasy tylko dodają kilk h-lvl itemków. Gra na lvl'ach 1-99 jest nadal tak samo nudna bezowocna i bez sensu.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 14:23 
 
a ja tam zawsze uwazalem update czy nie update tibia jest do dupy i nawet pacz wprowadzajacy 4-D tego nei zmieni...


Posty: 4
Dołączył(a): 1.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 15:22 
 
Cytuj:
a ja tam zawsze uwazalem update czy nie update tibia jest do dupy i nawet pacz wprowadzajacy 4-D tego nei zmieni...


OMG, ale marudzicie :)
Gdyby Tibia była "do dupy" to nie grało by w nią tyle osob i nie posiadała by takiej popularnosci....

Sam osoboscie nie lubie Tibi tak jak wielu innych MMORPG...so what ?
mi sie nie podoba...mam swoj gust, ale nie znaczy to ze jakis mmorpg jest "do dupy" "zalosny" "glupi"...ble ble ble

Czepiacie sie Tibiówców (...or sth like that) jak by grzech popełniali.
Im sie podoba...nam nie....po co im cisnąc i wrzucac ?.

Dobra, koniec bo zaczynam moralizowac....

Boa Noite Amigos


_________________
We cant afford to be innocent
stand up and face the enemy
its a do or die situation
we will be invincible!!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 17:07 
 
Shaver napisał(a):
a ja tam zawsze uwazalem update czy nie update tibia jest do dupy i nawet pacz wprowadzajacy 4-D tego nei zmieni...

A zalozymy sie, ze 3/4 tego forum bedzie gralo w Tibie jak wprowadza klienta 3D i zostawia obecna mechanike. I jeszcze beda cmokac, ze za darmo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 17:19 
 
ciocia eusta napisał(a):
Alew to że ulepszają klasę. która była już najsłabsza to nie znaczy że knighci są najsilniejsi. Pozatym nie podnoszą całej klasy tylko dodają kilk h-lvl itemków. Gra na lvl'ach 1-99 jest nadal tak samo nudna bezowocna i bez sensu.
a po 99 lvlu jest fajna? mi sie tibia podobala od 20 lvlu do 50 bo to wtedy mialo jeszcze jakis sens nie byles za dobry ale tez nie byles noobkiem a potem z dobrymi skillami lvle leca jak szalone wystarczy poswiecic troche czasu :evil:

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 19:53 
 
Gotn napisał(a):
a po 99 lvlu jest fajna? mi sie tibia podobala od 20 lvlu do 50 bo to wtedy mialo jeszcze jakis sens nie byles za dobry ale tez nie byles noobkiem a potem z dobrymi skillami lvle leca jak szalone wystarczy poswiecic troche czasu :evil:


Nie po 99lvl'u tylkom expisz aby byc w czolowce. Wszelkie drogi rozwoju zostały pomyślnie zakońćzone jest mega pover uber masz najlepsze itemy na serverze... i kupa. To tylko przemyslenie.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 20:04 
 
walne troche off topic ale jak ten temat sie rozwinal a zaczynalo sie nieciekawie od postow typu tibia to syf ,badziew itp. :)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 20:08 
 
on się nie rozwinął... cały czas gadka na ten sam temat tylko argumenty bardziej inteligentne i rozbudowane ;)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2005, 20:11 
 
no wlasciwie to masz racje ale mi chodzilo o to ze juz nikt nie jedzie tekstami typu tibia to syf tylko stara sie uzywac jakis mocniejszych argumentow zreszta pisze to samo co ty przed chwila powiedziales tylko bardziej rozbudowane wogule dzisiaj jestem jakis dziwny :oops: sry


Posty: 2
Dołączył(a): 15.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 14:08 
 
e ja mam 22lvl knighta i nie narzekam po prostu wybrałeś najnudniejszo klase-druid -.-

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:07 
 
Wie ktoś dokładnie jak te soulsy rosną, a mianowicie co ile wzrasta punkt?? :-?


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:16 
 
soulsy?

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 15:58 
 
to rosnie najszybciej przy walce... mozesz nawet zabijac nawet szczury .. co kolwiek aby Ci tylko exp lecial co jakis czas ... i bedzie Ci lecial souls (czy jak sie to tam pisze) a swoja droga ... nie wiem czy ja jestem jakis dziwny ale, gralem w WoW'a, Gunz, L2 i jakos mnie to nie kreci .. a ostatnio znow zagralem w Tibie i oczywiscie na poczatku bylo fajnie ale coraz bardziej mnie ta gra dobija bo za duzo tam Polakow gra (nie tyczy sie to wszystkich ale znacznej wiekszosci polskich ludzi grajacych w ta gre) cfaniaki ze zygac sie chce juz mu cos sie nie spodobalo i kaza mi placic kase albo hunt ... o malo i tak nie padlem ale udalo mi sie zwiac i wylogowac .. uFFff .. wedlug mnie Tibia to syf ale ma cos w sobie ze mnie ciagnie w to grac, ale i tak zauwazylem ze przez jakies 5miesiecy sporo sie z Tibi zmienilo, coraz mniej ludzi w nia gra bo dawniej zalogowanie sie o godzinie 20-23 bylo poprostu niemozliwe, a teraz ... logujesz sie bez problemu a to oznacza ze mniej ludzi w to gra .. I albo ludzie mysla jak ja ze wnerwia ich chamstwo i cfaniactwo i nie graja w ta gre, albo poprostu za pare lat Tibia pujdzie w odstawke .. no coz ale btw. Tibia to syf :p.


_________________
make LOVE not WAR

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 18:34 
 
Cytuj:
rosnie najszybciej przy walce... mozesz nawet zabijac nawet szczury .. co kolwiek aby Ci tylko exp lecial co jakis czas ... i bedzie Ci lecial souls (czy jak sie to tam pisze)

mi sie wydaje za za 100expa sa 2 soule ale ilosc punktow doswiadczenia rosnie wraz z lvlem chyba

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 19:00 
 
A bardzo mozliwe zreszta juz nie wiem i jakos mnie to nie interesuje juz bo mnie Tibia wnerwia (ludzie tam grajacy "cfaniaki" ludzie pokazujacy jacy to oni sa silni wyzywajac sie na nobkach) ale ja jak zabijalem trole na 9lvlu i robiac ihy to jakos tak co 5minut albo cos kolo tego roslo mi po 1 soulu ale to musialem nonstop atakowac. Bo jak poszedlem do vaulta i postalem obok to mi soule nie lecialy (to cos jest zrobione by nie robic sobie postaci "wylacznie" do robienia uh'ow, czyli tak zwanych "uh maker'ow" :D


_________________
make LOVE not WAR

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 19:22 
 
Pan i Wladca napisał(a):
A bardzo mozliwe zreszta juz nie wiem i jakos mnie to nie interesuje juz bo mnie Tibia wnerwia (ludzie tam grajacy "cfaniaki" ludzie pokazujacy jacy to oni sa silni wyzywajac sie na nobkach) ale ja jak zabijalem trole na 9lvlu i robiac ihy to jakos tak co 5minut albo cos kolo tego roslo mi po 1 soulu ale to musialem nonstop atakowac. Bo jak poszedlem do vaulta i postalem obok to mi soule nie lecialy (to cos jest zrobione by nie robic sobie postaci "wylacznie" do robienia uh'ow, czyli tak zwanych "uh maker'ow" :D


tez mnie to denerwuje ale pomysl sobie jak zrobisz jakis dobry lvl w tibii to jestes masta i mozesz sie wyzywac na nich

niechce nikogo urazic ale w moim miescie jaest tak ze w tibie graja przewaznie jacys gnoje ktorzy maja jakis tam konflikt z prawem lub sa z patoligicznych rodzin oczywiscie nie jest to regula chodza sobie do kawiarenek i sie wyrzywaja za wlasne problemy zyciowe :wink: oczywiscie nie dotyczy to wszystkich graczy w tibie i inne mmorpg

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 20:08 
 
Dobrze mowisz ze wiekszosc to wlasnie sa ludzie grajacy w cafe ... no ale trez sa zapaleni gracze w tibi (z jednym z nich chodze do klasy.. ale to jest przypadek 81lvl i jest zajebiscie spokojny w calym dobrobycie grania w tibie zabil okolo 4osoby ale to nie maial wyjscia bo to jakis noob kradl lota i najpierw bil by mu lota oddal dojechal do czerwonego.. nobek ucieka no to on (cool gosc) uhnal go i niech spier.. nobek, a ten wraca sie znow i probuje znow lota ukrasc .. no to juz zero litosci *sam to widzialem) ale 4 osob zabitych na 81lvl'u to jest dobry sat a nie grac po to by zabic innych ... ale takich ludzi jak on jest malo ... niestety :/.


_________________
make LOVE not WAR


Ostatnio edytowano 18 paź 2005, 14:55 przez Pan i Wladca, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.