mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 22:32 
Cytuj  
Zachciało mi się ostatnio grać monkiem (gwoli ścisłości moja głowna postać to ranger). Posiedziałem trochę na CA i TA, ale zachciało mi się tombów. Spodziewałem się, że dostanę sporo zaproszeń do party, jako że monków jest stosunkowo mało, a są potrzebni. Załadowały mi się tomby i stoję... nic.. tu nastąpił pierwszy zonk. rozsyłam zaproszenia po party. patrzę na członków teamów a tam 6 W/R i jeden N/Mo... tu nastąpił drugi zonk. Dowiedziałem się, że taki build nazywa się IWAY (od skilla woja "i will avenge you"). Poszperałem w necie, poczytałem. Przyszedł czas na wykorzystanie w praktyce. Dzień grałem jeszcze tym monkiem, aby zdobyć factiony na skille woja do tego buildu. Nadeszła faza testów. Mam postać. Runki kupione. Zaczynam szukać party. Trafił się jakiś random team. 6 W/R, N/W i N/Me. Duchy - 45 sek. ---> może być. The Underworld ---> 1:30 (fakt, że team z którym walczyliśmy składał się głównie z Francuzów :P), Burial Monds. Spotkaliśmy na swojej drodze gildię DK (nazwy nie pamiętam). No w każdym razie są na 3xx pozycji w ladderze. No myślimy już raczej po nas ;] random team. no raczej nie mamy szans :P 3:30 rozwaliliśmy ich priesta i hero... nasi stoją nietknięci... :roll: po 7 minutach walki (tu nastąpił trzeci zonk) rozwaliliśmy ich flawlessem :roll: było ciężko - fakt.. no ale... tu nastąpił czwarty zonk, który trwa do tej pory :P niestety nie mogę dalej testować tego buildu bo szkółka mi nie daje :P aha nie dokończyłem -> Unholy Temple ---> po 5 minutach walki z koreańską gildią przegraliśmy :P

PS. Nie śmiać się ;] mało gram na tombach :P wolę rozgrywki 4 vs 4 ;]
PS2. jakby ktoś mógłby mi powiedzieć jak łatwo rozwalić taki build i co dokładnie sprawia, że jest on nawet dobry byłbym wdzięczny ;]


N.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 00:41 
Cytuj  
Taa...kolejna plaga ludzi, którzy podpatrzyli jakiś build, a że nie potrafią sami nic wymyśleć, to kopiują na potęgę. :/ Tak samo jest otatnio ze spikiem na Feast of Corruption i Desecrate Ench...Ech...Jak? Przecież to woje. Spitful Spirit + Enfeeble Blood + Ward Against Foes i leżą i kwiczą. Nie mówiąc już o jakiś zabiegać Me z pozbawianiem adrenaliny i tej niewielkiej ilości energii jaką posiadają woje.


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 04:42 
Cytuj  
czyli nie testować dalej jak rozumiem :)?

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2005, 00:00 
Cytuj  
Testować zawsze można...choćby dla zabawy...Ale kariery nie osiągniesz dzięki temu. Ale raz spotkałem się z naprawdę śmieszną sytuacją. 8xW/R ze zwierzakami. Postawili ducha:
Edge of Extinction (Krawędź Wyginięcia)
Opis: Tworzysz 1-10 poziomowego Ducha. Dla stworzeń w jego zasięgu, ilekroć jakiekolwiek stworzenie umrze, Krawędź Wyginięcia zadaje 14-50 obrażeń wszystkim pobliskim stworzeniom tego samego typu. Ten Duch umiera po 30-150 sekundach.

I za każdą śmierć dostawaliśmy po tyłkach...na końcu padło kilka osób naraz, a reakcja łańcuchowa spowodowała, że cała moja drużyna padła przez tego ducha...Ale jednocześnie przeciwna też...Remis ;)


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 07:45 
Cytuj  
IWAY build jest dobry :wink: o ile ktoś chce narobić sobie łatwych fame’ów. Co prawda grywam w tym buildzie od czasu do czasu Order Necro, ale to sama nuda, stoisz z tyłu i rzucasz ordery, czasem walniesz skilla leczącego, wella czy coś a całą robotę odwalają za ciebie W/R.


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 08:34 
Cytuj  
Vaan napisał(a):
Co prawda grywam w tym buildzie od czasu do czasu Order Necro [...], stoisz z tyłu i rzucasz ordery,
\

Chyba juz dosc dlugo nie grales tym order necro....


_________________
IGN: Monachomachix Alcor - [TWC]

"While vile mutants still draw breath, there can be no peace.
While obscene heretics' hearts still beat, there can be no respite.
While faithless traitors still live, there can be no forgiveness."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.