mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 00:14 
Cytuj  
a skill pointy sa potrzebne tam w ember?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 00:28 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
a skill pointy sa potrzebne tam w ember?


Tak.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 01:16 
Cytuj  
i to ma sie oplacac? o_O 2 wygrane GvG i mam 3 skille


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 07:46 
Cytuj  
no toż tak jak napisałem.... PvE się nie opłaca, bo:
1) jest drogie
2) jest monotonne

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 09:06 
Cytuj  
Tzn jak ja zamierzam dopiero zacząć grać (gw pownno dojsc w tym tygodniu) to mam zakladac odrazu postacie pvp bo pve sie nie oplaca?

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:05 
Cytuj  
to zależy od Ciebie. mi się pve nie podoba, więc moja opinia będzie subiektywna ;] pograj w obie części GW i zobaczysz co Cię bardziej ciekawi.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:36 
Cytuj  
A to nic nie jest koneczne do zrobienia w pve zeby grac w pvp ?

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:46 
Cytuj  
nie... na początku będzie Ci trudniej w PvP bo będziesz miał mało skilli, ale pograj trochę na Competision Arena (taka na wysepce ;)) i od razu kupuj skille. Poczytaj trochę o buildach, które Cię zainteresują. Kupuj skille za Factions Points u Priest of Balthazar. Wszystko, ale to wszystko możesz kupic za Factions Points. Nie ma sensu, tracić czasu zbierając pieniądze na upgrade/bronie w PvE i przekazywanie ich postaciom PvP, skoro grając przeciwko innym na arenach, możesz to zrobić o wiele szybciej i przyjemniej. Z czasem jak będziesz miał już sporo skilli odblokowanych (polecam skupić się na początku na jednej profesji), to przenieś się na tzw. tomby (Tombs of Primeval Kings) i zbieraj Fame. Im więcej fame, tym więcej rank. Im większe rank tym większa reputacja i doświadczenie. Gdy będziesz osiągniesz rank 3 (180 fame) będziesz mógł pokazywać ludziom to wpisując /fame. Rank 3 - pokaże się jeleń, Rank 6 - pokaże się wilk, Rank 9 - pokaże się tygrys. Poza tym nieprawdą jest, że w PvP nie zdobywa się znajomych. tak naprawdę, to jest na odwrót. z czasem będziesz miał bardzo dużo kontaktów i znajomych z całego świata,. z którymi będziesz mógł grać. bardzo dużą zaletą PvP jest mniejsza ilość gówniarzy, grających w GW. To chyba tyle ;) Mam nadzieję, że zainteresowałem Cię do gry właśnie PvP :P Pozdrawiam.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:10 
Cytuj  
A co z gildiami?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:28 
Cytuj  
NIe no, nie zaczynaj gry od PvP, najpeirw zagraj sobie PvE, dojdziesz gdzies do pustyni, powinno Ci sie juz znudzic i bedziesz mial sporo skilli.
Wtedy zacznij grac PvP


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:05 
Cytuj  
Jak dla mnie to kafla nie robi sie wcale dlugo, wystaraczy posiedziec troche w koncowych lokacjach, nie mowiac o SF. Wystarczy tez troche sie wysilic i pohandlowac dropami. NIe wspominajac juz o graniu w FoW czy UW gdzie wcale nie jest ciezko doczekac sie szarda czy ekto


_________________
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków

HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:36 
Cytuj  
Quetzacotl - maksymalnie wyjść z ascalonu... Później questy się robi długo i opłaca się zrobić tylko te za które są około 3 skille do zdobycia (więcej chyba nawet nie może). Jednak wg mnie i tak lepiej jest zaczynać od razu od PvP z gotowego buildu. Szybko Factions --> nowe skille -- > nowe buildy itd.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:43 
Cytuj  
haralord napisał(a):
Tzn jak ja zamierzam dopiero zacząć grać (gw pownno dojsc w tym tygodniu) to mam zakladac odrazu postacie pvp bo pve sie nie oplaca?

Lepiej zacząć od pve, wybierzesz sobie klasę postaci która ci najbardziej odpowiada i nauczysz się nią grać. Na arenach lepiej mieć pewne doświadczenie, gra się tam o wiele szybciej niż w pve i będzie ci się trudno zorientować dlaczego np. zginąłeś po 15s. :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:48 
Cytuj  
Bleh... ;) szybciej nauczysz się grając np. gotowym buildem elementalisty albo warriora... wystarczy, że przeczytasz działanie skilli i będziesz wiedział, który jest od czego. Pokombinujesz i zdasz sobie sprawę, że lepiej użyć jednego przed drugim, bo jest lepszy efekt; poznasz taktyki; dowiesz się kogo lepiej atakować itp. itd.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 14:30 
Cytuj  
Ja bym tez proponowal zaczac od PvE. Nauczyc sie troche w GW grac, a potem do PvP startowac. Pomimo tego, ze PvP stanowi esencje tej gry, PvE mi sie podobalo, niektore misje byly mniej ciekawe, inne bardziej...

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 15:06 
Cytuj  
wybór należy do Ciebie. masz kilka argumentów. sam wybierz ;) dalsza licytacja co jest lepsze nie ma imo większego sensu...

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 17:36 
Cytuj  
Hehh ja juz 2 triale 10 godzinne przejechałem:) to wiem co i jak z deka wiekszosc gralem na arenie w pvp... , a postaciami z pve(bylo pvp sorry) bede mogl grac na pvp , jesli tak to jak?


Ostatnio edytowano 9 paź 2005, 18:09 przez haralord, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 18:04 
Cytuj  
Postaciami z PvP mozesz grac tylko w PvE :o ...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 18:53 
Cytuj  
haralord napisał(a):
Hehh ja juz 2 triale 10 godzinne przejechałem:) to wiem co i jak z deka wiekszosc gralem na arenie w pvp... , a postaciami z pve(bylo pvp sorry) bede mogl grac na pvp , jesli tak to jak?


Postaciami pve możesz grać na arenach, wystarczy dojść do nich w trakcie kampanii co nie stanowi żadnego problemu.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 11:18 
Cytuj  
czyli PvE moga grac z postaciami PvP na arenach?
I postacie PvE tez zdobywaja faction pointy i fame czy jak to tam sie zwie? tez moga wtedy kupowac skille za pvp?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.