mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 11:21 
 
Poszukuje do gildi Crusader of Gloom wojownikow i magow z krwi i kosci ktorzy sie niczego nie boja.Jest to gildia narazie neutralna, ale z czasem sie zobaczy,albo zrobi sie glosowanie .Kazdego chetnego prosze na testy sparingowe do Minoc albo okolic i niech szukaja Hamera lub Shizmo.

P.S.Jak niespotkacie nas w grze piszcie na gg 941436.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 11:24 
 
Hehehehe przystapcie do gildii zarzynajcie niewinnych kryjac sie za pragnieniem porzadku... I przeczytajcie topic "Bambry z Zielwag"... Aha minoc bedzie wasze :grin: :grin: :grin: :grin:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 13:02 
 
Lord Minoc powiedizal ze ma w dupie bambrow z Zelwag i ze przejmuje kontrole i znow prawosci stala sie zadosc czy jakos tak :grin:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 15:24 
 
napewno sie przyłącze :grin:
ja h** :grin: :grin:
Gildia mogła by się nazywać BZZ (Bambry Z Zelwag) :grin:


_________________
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 16:03 
 
Fajnie wuydaje mi sie ze czesc ludzi ktora pisze na tym forum ma po 12 lata bez obrazy.
Bo ja tu powaznie chce sobie pograc a wy sobie jaj robicie.Jak chcecie to bede chaosem i wtedy to dopiero sie zacznie nie bede patrzec czy zlodziej czy nie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 16:21 
 
Ale ty jestes fajfus, serio. Stary nikt prawie z wyjatkiem ciebie nie ma "12 lata"
A pozatym ty nie rozumiesz slowa "chaos" prosze, siegnij do np. hmm.... WFRP (Warhammer) i przeczytaj opis. Chaos sie ma w sobie glupcze.


Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 16:26 
 
Jasne ty Bloom czy jak ci tam to naprawde jestes pojebany ale slowo honoru takiego glupka jak ty to swiat nie widzial.Zycze ci milych walentynek u psychiatry i wez juz skan pisac na forum bo strasznie nudzisz.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 16:45 
 
Wybacz że zabieram głos w dyskusj :smile: ale skoro juz sie czyta to warto cos napisać. pwoieniens wieziec ze ja mam 23 lata a twoje zachowanie w grze odbiega od moich standatów dobrej gry. Zasadniczo doskonale rozumiem blooba i przedmówców. zgadzam sie z tym tematem odnosnie chaosu to szczera prawda. Ja naprzykad jestem Za uczciweościa sparwiedlioscią Honorem i prawem. A zastanów się czemu nazwali was bambry z zelwarg a nie naprzykład Wpjonicy srawieliości czy rycerze paladine lub nie wiem naprzykład kochorta Morków czy Ostrze Thakhsis . Zresztą i ta pwenie obrócisz to przeciwko mnie co napisałem...pamietaj jednak że jestem rzemieślnikiemnie wojonikiem więc dla mnie wlaka nie jest najwazniejsza a co zatym idzie sparingi z pierwszym leprzy w tym mmencie mnie nie intersują. pozdrawiam Wszytskich


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 16:46 
 
Eee... just relax, co jest z wami? zrobicie sobie pojedynek i juz a nie na forum miechem sie obrzucacie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 19:19 
 
:lol: :lol: :lol:
co to wogole jest to zelwag

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 19:27 
 
Bloob, Zgadzam sie z toba! HyHy!
Chaos ma sie w sobie...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 57
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 10:30 
 
he he he
tego jeszcze nie bylo


_________________
*** by gigi ***
http://www.ultimaonline.phg.pl
http://www.kasa.boo.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.