mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:21 
Cytuj  
ehh no wlasnie panowie, mam pewien.. problem :P otoz przed wczoraj jaks ie logowalem to raz zle wpisalem haslo (wpisalem do wowa zamiast do gw :P) no i oczywiscie gra mnie o tym powidomila, drugi raz wpisalem juz dobre.. loguje sie.. wybieram postac i..... pisze ze moj cd-key zostal zablokowany :/ , kumpel mi mowil , ze jego kumpel tak mial po zmianie maila..... :( no i w sumie .. nie wiem co teraz robic, bo bym sobie chetnie pogral a tu dupa zbita, sa jakies szanse aby "odblokowac" moje konto?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

:wtf: plz help :)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:33 
Cytuj  
no wygląda to na ban...

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 11:58 
Cytuj  
No... Mnie też się tak wydaje...


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:32 
Cytuj  
tyle ze.. za co? :>


Posty: 25
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 12:41 
Cytuj  
Za granie w WoWa XD heh myśle że jak się z nimi skontaktujesz i udowodnisz że twój key jest twoim własnym (kupiony) powinni cie odblokować, w końcu płacisz to wymagasz, chyba że nagrabiłeś sobie z ANet w jakiś sposób :lol: , bądz wynikły inne problemy z twoim accountem. Jeśli zmieniałeś maila powinieneś poczekać z 24h, póżniej pozostaje tylko kontakt z nimi


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 00:11 
Cytuj  
Ciekawe...a czy czasem nie kupiłeś GW za niewielkie pieniądze, np. na Allegro?


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 05:39 
Cytuj  
ano.. była taka afera...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 07:50 
Cytuj  
Jakbys czytal co jest napisane na ekranie podczas zmiany loginu (mail) to bys wiedzial ze key moze byc temporary disabled na okres chyba do max tygodnia.

Generalnie chodzi o to ze potwierdzic zmiane loginu trzeba na obydwu kontach mailowych. Jak na oryginalnym sie nie potwierdzi to moga zablokowac konto.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:32 
Cytuj  
Moze byc ze ktos wymyslil jakis cd-key generator :/ I tak wyszlo ze juz ktos two numer uzyl. W UO jak bylo tak z gametime kodami to wyblokowali wszystkie konta i ten kto kupil gametime uzywajonc CC zadzwonil i mu odblokowali :/


_________________
League of Legends

Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:15 
Cytuj  
Astax napisał(a):
Moze byc ze ktos wymyslil jakis cd-key generator


Taa jak do tej pory spotkałem się tylko z duplikatorami access-keyów, nie za bardzo wiem na czym to polega, chociaż dali instrukcje :lol:


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 21:44 
Cytuj  
Witam mam podobny problem z kontem z tym ze ja gralem juz jakis czas i tak nagle mi zablokowali niewiecie dlaczego moglem dostac bana (niezlamalem zadnych zasad podanych na www.guildwars.com)


Posty: 8
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 00:24 
Cytuj  
A no wiec ja mam pytanie co do konta. Nie bede tworzyl nowego tematu.bo to cos podobnego. A wiec dostalem juz kod aktywacyjny na beta test 24-27 i juz sie zalogowalem na moim meilu,ale takze zamowilem gre ktora bedzie w czwartek i mam pytanie.Czy jesli zaloguje sie z kolejnym kodem aktywacyjnym na tym samy meilu to nie bedzie zadnych porblemow,blokad i czekania tygodnia na odblokowanie?? moze dla kogos to sie wydawac banalne no ale mam tego typu obawy. Pozdro pozdro

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 00:44 
Cytuj  
Nie polecam aktywowania na tym samym koncie pocztowym triala 24-27 oraz samej gry, choć zazwyczaj nie ma problemu, to bywają krzaki, od blokady, przez niemożnośc dodawania kluczy do konta, po zniknięcie konta. Jeżeli gra przyjdzie do ciebie przed 24, to będziesz i tak mógł wziąć w evencie udział, bez konieczości używania kodu do bety gw: Factions.
Tak więc konto na 24-27, jeśli nie masz normalnego konta załóż na innym, byle jakim mailu.

Jeżeli chcesz się w przyszłości zabezpieczyć przed kradieżą konta, to emal twojego konta niech nie będzie na o2.pl, czy innej darmówce. Najlepiej wykorzystaj konto płatne, firmowe, lub gmail i broń boże nie umieszczaj tego emaila na forach o GW.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.