mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 21:07 
Cytuj  
Jako ze PM nie chce dojsc (albo go nie odbierasz), to osmiesze sie na forum publicznym... :har:

Cytuj:
Heh, nie wiem czy se robisz jaja czy nie, ale nie chcialem zawalac tematu postami. Jezeli cos takiego istnieje (wiem ze tak ci wysylaja itemy przez station exchange), to jak wyslac taki itemik graczowi?
Moze sie wyglupilem, ale poprostu chce wiedziec


Oto tresc mojego PM'a LoL

Beton roku :har: :har:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 21:44 
Cytuj  
Armagin - nie wiem czy chcesz przekazywać przedmioty innym graczom czy też swoim postaciom (jeśli zamierzasz mieć kilka).

Jeśli innym graczom to:
- jeśli gracz jest w twojej gildii to istnieje coś takiego jak bank gildii, każdy tam członek gilidii ma tam możliwość zostawić przedmioty dla innych członków gildii
- jeśli gracz jest z twojego miasta (z Quenos dla dobrych albo Freeport dla złych) to istnieje coś takiego jak Norrathian Express (przepraszam za ewentualną orotgrafię) czyli poczta, mają oni porozrzucane po mieście (i nie tylko) takie śmieszne budki, które przypominają wychodki :) i poprzez te budki można wysyłać listy, kasę, przedmioty.
- jeśli gracz jest z innego miasta to już tylko doręczenie własnoręczne lub przez zaufanego kuriera

Jeśli chodzi o transfer pomiędzy postaciami jednego gracza z tego samego miasta to w banku masz specjalne 4 sloty do przenoszenia przedmiotów pomiedzy twoimi postaciami.

Co się zaś tyczy przenoszenia przedmiotów poprzez twój dom to nie jestem na 100% pewien czy nie jest to niemożliwe, bo nie wiem co można zrobić przy najwyższym statusie (możesz nadać chyba trzy statusy innym graczom odwiedzającym twój dom visitor, friend, trust) jak sprawdzę dam znać.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 00:30 
Cytuj  
Wyszedlem na chwilke sorry ;/ juz jestem... Tak wiec serio w najrozniejszych miejscach Norrath stoja skrzynki pocztowe - serio... wysylac mozesz do kazdego, do altera do kolegi, za list placi sie pare copper ) do jednego listu mozesz dolaczyc jeden przedmiot (nie mozna przeslac torby pelnej przedmiotow, tylko jeden przedmiot - torba mzoe byc pusta) ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 09:19 
Cytuj  
Crane napisał(a):
Co się zaś tyczy przenoszenia przedmiotów poprzez twój dom to nie jestem na 100% pewien czy nie jest to niemożliwe, bo nie wiem co można zrobić przy najwyższym statusie (możesz nadać chyba trzy statusy innym graczom odwiedzającym twój dom visitor, friend, trust) jak sprawdzę dam znać.


Sprawdziełm nie da się, nadanie najwyższego statusu innemu graczowi pozwala co najwyżej ogołocić twój dom z mebli :) ale nadal nie daej dostępu do twojego schowka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 09:20 
Cytuj  
Wielkie dzieki wam za info :) Teraz tylko czekac, az kurier przyjdzie i zainstaluje gierke. Jeszcze raz wielkie DZIEXXX

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 09:29 
Cytuj  
Aramgin - a tak wogóle na co ty czekasz, ściągaj sobie Trial of the Isle. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tą grą to spokojnie możesz tam spędzić te dwa -trzy dni ucząc się podstaw (i czekając na pełną grę). Konto trialowe upgraduje się potem do pełnego i postacie które sobie zrobisz automatycznie przenoszone są na pełne konto, a na wyspie tak czy tak musisz zacząć. (Teoretycznie wyspę można obskoczyć chyba w 15 minut, a ze wszystkimi questami to kilka godzin, ale jak się zastanawiałem dopiero nad kupnem EQ2 to spędziłem na wyspie tydzień, a i tak nie zrobiłem wszystkich questów tam dostępnych). I jeszcze taka mała uwaga Trail of the Isle nie daje pełnego obrazu wymagań EQ2, bo tam da się spokojnie grać na 512MB, dalej już się grać nie da na takiej ilości pamięci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 12:13 
Cytuj  
Gralem troche w trial of isle. Wymeczylem do ostatka, ale teraz juz przestalem, bo jak gralem to jeszcze mnie wieksza ochota nachodzila na pelna... A ze wole miec wszystko w pudeleczku, elegancko, jeszcze z bajerancka mapka (LoL), to zamowilem w ultimie. Spokojnie sobie poczekam, az dojdzie gierka :) Na dodatek jeszcze mam konto w station.sony (po SW:G mi zostalo :), nie FULL ACCES), a do triala stworzylem sobie testowe lol :)

P.S. Crane, grasz jeszcze w EQ II?? Jesli tak, to w jakiej jestes gildii??

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 13:16 
Cytuj  
Oczywiście że gram, nie jestem tylko harcorowym graczem i ciągle mam poniżej 30 lvl. Należę do gildii Royal Legion, w której są sami Polacy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 14:45 
Cytuj  
Dzisiaj rano dostalem maila z cenegi ze juz wyslali - nie wiem czy im wierzyc ale jest szansa ze juz jutro/pojutrze bedzie mozna w koncu pograc :) (no i czas chyba zawiesic konto w swg hehe)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 15:09 
Cytuj  
FFS!!! Zalamka... Zamowilem w ultimie, wiec chyba jeszcze poczekam... Szkoda... Oplacalo sie zaoszczedzic 20 zl, ale czekac jakies 3 dni dluzej? Zycze, aby doszlo Tobie jak najszybciej :)


EDIT: Kur**... Rzeczywiscie juz wyszlo... na potwierdzenie link
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22868
Miejmy nadzeje, iz w ultimie tez juz wyszlo, gdyz widnieje tam napis: Gdzies OKOLO 4 listopada... Ufff, oby juz niedlugo


P.S. Ale jaja... EQ II Obchodzi swoje pierwsze urodziny w dzien MOICH (:)) urodzin...
SZCZEGOLY: http://eq2players.station.sony.com/en/c ... t2birthday

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 17:19 
Cytuj  
No to wszystkiego naj zanim zapomne ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 20:45 
Cytuj  
Witam...
Zamowilem w ultimie.
dzwonilem dzis do nich - i pytalem o darmowy miesiac grania...

odpowiedzieli ze.... na 99% tak, ale nie dostali dokladnego info :)
:har:

Tak ze sptkamy sie na oggoku...
aha.
czy ktos wie czy bede mogl wykorzystac stare konto z triala?

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 21:31 
Cytuj  
Dziex Ashton :)
Co do konta po trialu... Wydaje mi sie, ze tak. Ale glowy nie dam, bo nie wiem jak dziala rejestracja po trialu. Jezeli wystarczy wpisac cd-key, to wporzo. Jednak jezeli trza to jakos zakupic specjalnie z ich sklepu (w co watpie), to nie da rady. Wydaje mi sie jednak, iz bedzie sie dalo.
Co do darmowego miesiaca, na 100% jest (jezeli nie masz konta Station Access).
Do zobaczenia w grze. Oby gra stawala sie coraz lepsza (w koncu ma dopiero 1 rok, wiec wszystko przed nia :)).
Pozdrowienia
Armagin

(lol, ale duze :P)

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2005, 22:21 
Cytuj  
Skoro juz jestesmy przy station access - jak to dokladnie dziala?
Bo wlasnie skonczyla mi sie subskrybcja w swg, jutro pewnie dostane eq2 z tym darmowym miesiacem....moge np zaplacic od razu za station access by miec dostep do obu gier a ten free miesiac "doda" sie do tego...czy w ten sposob strace ten miesiac? Czy po prostu grac przez ten miesiac wykorzystujac free time, a pozniej po prostu wykupic station access? (co z kolei tez niezbyt idealne rozwiazanie bo przydalby mi sie juz teraz dostep do swg)
Czy moze od razu "rejestrowac" sie na station access przy uzyciu klucza eq2?

P.S Sorki za pytania ale w kwestii station access noob jeszcze jestem :p


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 00:31 
Cytuj  
Konto trialowe można bez problemu zupgradować do pełnego konta, po prostu trzeba sie zalogować i zacząć subskrypcje na pełną wersję. Natomiast wydaje mi się, że jak już masz pełne konto w Station Acces to chyba tego darmowego miesiąca nie dostaniesz, ale mogę się mylić.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2005, 11:54 
Cytuj  
Tracisz caly oplacony czas ;] Wiecej o tym w szczegolach uslugi, swego czasu sporo o tym czytalem ;]

Ale za te 20$ masz eq2 + adventure packs + 4 dodatkowe sloty + SWG + MxO + EQ(1) + Planetside

Jedyna sprawa ze to tylko abonament i musisz miec te gry juz zakupione. Czyli jak masz tylko swg i eq2 to tylko za to ci sie oplaca abonament.


Co do konta z triala to na 100% mozna potem wykorzystac wiem bo sam gralemw triala przed kupnem ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 21:33 
Cytuj  
Witam
a wiec co nieco sie dowiedzialem.
EQ2+DoF - jest podobno bez miesiaca darmowego...
dzwonilem do ultimy i do cenegi, ale z tego co sie zorientowalem - czytali opisy z pudelka...
niemniej jednak - zakup w ultimie 79 zl+ gamekard 49 zl daje niewysoka wartosc 128 zl - da sie przezyc...
w poniedzialek jade po swoja paczuszke z EQ2+DoF

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 11:58 
Cytuj  
EQ II +DoF ma darmowy miesiac (na 99%). Swoja droga wczoraj mi wyslali z ultimy moja paczuszke, a ze zamowilem kurierem to moze dzis jeszcze przysla :).

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 12:52 
Cytuj  
Armagin ty szczęściarzu, mnie jeszcze nie wysłali z tej Ultimy - ciekawe czy bedę ich musiał popędzić czy wyślą po dobroci w poniedziałek. Ja tam sprawdzę co z tym miesiącem darmowym bo szwagier się przymierza, a my już full wersje mamy. Chyba, że się okaże że jest tylko jeden klucz na 2w1.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 14:11 
Cytuj  
A ja juz mam i gram :)
I jest darmowy miesiac (jeden klucz tylko), dodatkowo 7-dniowy "buddy code" do wykorzystania do konca 2006r


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.