mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 20:56 
Cytuj  
1. Nie traci sie expa ginac ( tak bylo przynajminej jak ja gralem)
2. Jest w tak jakby glownym menu sklep. Poszukaj - zajmie ci to z 30 sekund
3. Plcie roznia sie tylko wygladem

btw niedługo chyba wroce sobie pograc. Jak bedziecie w klanie
potrzebowac gladiatora(w Gunz-mieczowca) to moge sie przylaczyc.


Posty: 2
Dołączył(a): 6.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 17:52 
Cytuj  
Ej Jak Coś To ja gram na 6 servie Chłopaki Nick Brunonik jak coś to Msg. :P 8)


_________________
Kiedyś będzie taki dzień...


Posty: 41
Dołączył(a): 23.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:48 
Cytuj  
JA SIE W KURZYŁEM PRZY ŚCIĄGANIU 9h :har: a mam 655kb/s :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har:


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 10:31 
Cytuj  
a ja chcialem zadac pytanko, na jakich serwerach gra najwiecej polaków ?? sciagam wlasnie wersje international i powinna sie do 20 min sciagnac wiec mysle ze postaram sie cos pograc, moze bedzie fajne (na screenach wyglada dojechanie) ale cos tam marudzicie ze kijowa grywalnosc .. ale to juz musze ocenic sam


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 12:44 
Cytuj  
mam problem z tą gierką i byłbym bardzo wdzieczny jesli ktos byłby wstanie pomoc, odpalam gierke, wszystko sie wloncza i jest ok ale mam problem w momencie ktorym zakladam postac widac tylko 2 gnaty (albo jednego zalezy jaki rodzaj uzbrojenia wezme) najpierw myslalem ze to tylko przy tworzeniu postaci tak bedzie, ale jak wlonczylem gierke to nie widze swojej postaci, i innych postaci , widze tylko bronie, efekty swietlne, scenki, przeszkodzy jednym slowem wszystko oprocz postaci (czasami jak wejde na jakis inny serwer-pokoj to jak ktos ma jakas inna zbroje to tez widze np: sama zbroje) mial ktos z was moze podobny problem ?? probowalem zainstalowac patcha, ale nic to nie daje, bawilem sie w ustawieniach graficznych i tez nic, mam Durona800,GeForce2,256RamDDR


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 13:31 
Cytuj  
big_feet napisał(a):
mam problem z tą gierką i byłbym bardzo wdzieczny jesli ktos byłby wstanie pomoc, odpalam gierke, wszystko sie wloncza i jest ok ale mam problem w momencie ktorym zakladam postac widac tylko 2 gnaty (albo jednego zalezy jaki rodzaj uzbrojenia wezme) najpierw myslalem ze to tylko przy tworzeniu postaci tak bedzie, ale jak wlonczylem gierke to nie widze swojej postaci, i innych postaci , widze tylko bronie, efekty swietlne, scenki, przeszkodzy jednym slowem wszystko oprocz postaci (czasami jak wejde na jakis inny serwer-pokoj to jak ktos ma jakas inna zbroje to tez widze np: sama zbroje) mial ktos z was moze podobny problem ?? probowalem zainstalowac patcha, ale nic to nie daje, bawilem sie w ustawieniach graficznych i tez nic, mam Durona800,GeForce2,256RamDDR


A sterowniki masz najnowsze ??


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 20:25 
Cytuj  
2 szybkie pytanka:

1. Czy gra po wyjściu będzie za free? (to przeżyje : P)

2. Czy będzie abonament? (tego już nie xP)


Posty: 1
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 00:05 
Cytuj  
Witam
Heh wszytko by bylo fajnie gdyby mi tak gra zaczela dzialc heh zalozylem konto, sciagnolem gre, pruboje sie zalogowac, wsytkie serwewy sa szare wybieram serwer, wpisuje login i haslo, klikam na zalogowanie sie.......... przycisk do logowania zaczyma migac i to wszytko nie laczy sie, nie wyrzuca zadnych errorow nic......... czy kots mi mzoe pomuc ??? co z tym zrobic juz nawet przekierowalem sobie port 7700 ale dalej nic ma ktos jakis pomysl ??

*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 14:51 
Cytuj  
czemu nie widze swojej postaci????? tylko samą bron??


Posty: 6
Dołączył(a): 9.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 16:15 
Cytuj  
Ja mam tak samo wpisuje ID i Passa i nic serw wybieram to samo sie dzieje ludzie pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

czy to moze byc przez to ze serwery sa pelne dlatego sa szare?????


Posty: 13
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 18:55 
Cytuj  
Wit^ napisał(a):
Witam
Heh wszytko by bylo fajnie gdyby mi tak gra zaczela dzialc heh zalozylem konto, sciagnolem gre, pruboje sie zalogowac, wsytkie serwewy sa szare wybieram serwer, wpisuje login i haslo, klikam na zalogowanie sie.......... przycisk do logowania zaczyma migac i to wszytko nie laczy sie, nie wyrzuca zadnych errorow nic......... czy kots mi mzoe pomuc ??? co z tym zrobic juz nawet przekierowalem sobie port 7700 ale dalej nic ma ktos jakis pomysl ??


Gdybyś poczytał posty wczesniej, to bys znalazl rozwiazanie. Tez mialem taki problem. Jeżeli serw jest szary to znaczy ze ma full luda i nie ma co grac.
JAk jest niebieski to mozesz grac. Poprostu to zalezy od pory dnia. A ze malo serwów, a duzo ludzi gra...Najlepiej grac rano albo wieczorem.


_________________
Jak ja bym chcial, zeby mi sie chialo jak mi sie nie chce :D

*

Posty: 53
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2005, 21:15 
Cytuj  
Niedawno zaczalem w to grac i chetnie z kims rozegral bym duel, bo zbiorowe naparzanki powoli mi sie nudza (zreszta to nie quake i przy zbyt duzej liczbie osob ping za fajnie nie wyglada ;) ). Jakby co mam 6lev i nick Morvud, ale jak ma ktos wyzszy lev to no problem, kosilem juz 8levelowcow na 3lev :) Dajcie znac ludzie ;)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 21:22 
Cytuj  
JA bym prosił aby ktoś pomugł mi załozyc konto


_________________
Miecz przeznaczenia ma 2 ostrza.Jednym z nich jesteś TY "Wiedżmin"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 23:41 
Cytuj  
Nie wiem kto w to gra ale chyba sami niepelnosprawni. Na pierwszym lvl walczac poraz pierwszy i nie orientujac sie za bardzo bezkarnie zalatwialem 6lvl wynikiem ok 10:4. Mniejsza z tym ze do zabicia potrzebowalem ok 40-50 kul lub 20 pchniec nozem, a wrog ok 3-4 strzalow i tyle samo pchniec MIECZEM, ale jakos mieli problemy z celem. To samo moj 10letni brat- spokojnie bedac na o wiele nizszym poziomie zalatwia ludzi wynikami np 5:0, 6:0. Jest to pierwsza gra online w ktora gram , a w ktorej graja ludzie ktorzy po raz pierwszy maja w swojej lapie mysz


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:44 
Cytuj  
Mam juz 7 lvl :D Czy moze ktos mi powiedziec co dalej? Co kupic, gdzie i jak grac? A moze jakis clan polski jest to ja sie pisze :D


_________________
Jak ja bym chcial, zeby mi sie chialo jak mi sie nie chce :D

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 08:22 
Cytuj  
Ja btm chętnie założył klan :P miałem założyć z Jotem ale coś się już nie pisze :wink: :wink:
Mam 11 lvl + jak coś gram zwykle na 1 serwerzea jak jest pełny to na 3 a jak ten też jest pełny to na 5 :wink: :wink: :wink:
Napisze w tym temacie jak odłoże troche kasy i założe klan :] :]
Ale na razie to bronie kupuje :wink: :wink: Chociaż teraz jak gram na Veteran Channel to za 1 kolesia dostaje 500expa :lol: :lol: i ze 30-50 kasy :roll: :roll:
Pozdro dla wszystkich :D

P.S.

Nowakov jeśli masz 7 lvl i chcesz szybciej robić levele i zdobywać kase to graj na Free Channel z jakimiś 15 levelowcami :wink: :wink:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 17:20 
Cytuj  
Wysłałem ci PW, że jak bedziesz w jakąś tam sobote na serwerze to założymy klan.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 21:20 
Cytuj  
Ok :wink: :wink: Myslałem że już nic tu nie piszesz i nie będziesz pisał :] :]

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 21:41 
Cytuj  
postaciami mozna grac na kazdym serverku????
mam dopiero 1 lvl, ale chcialbym bardzo nalezec do polskiego klanu :)
moze od was sie naucze nowych sztuczek...


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 00:41 
Cytuj  
Mi tak i tak najbardziej podoba sie wbijanie noza :] Nie ma to jak wbicie sztyletu w mocno wygladajaca sciane a potem wisienie i patrzenie jak sie wykanczaja :]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.