mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 01:13 
Cytuj  
Nie chce mi sie zalogowac. Ciagle jest Verifying Account (zostawilem na 40 min i sie nie zalogowalo).
Co jest?
Instalacja, patchowanie i zakloadanie konta poszlo bez problemu.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 01:48 
Cytuj  
login.cfg? :/ slabe polaczenie?


Posty: 3
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 12:08 
Cytuj  
Locze to SDI w TPSA :sad:
A login jest jaki byl po instalacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 12:30 
Cytuj  
Nastepnym razem zamiast czekac 40min, probuj co chwile :smile:


_________________
I wish to place a trash barrel~


Posty: 3
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 12:31 
Cytuj  
Na uo.com znalazlem cos takiego

Stuck at "Verifying Account..." or "Entering Britannia..."
1. (Server may be down) - If you are having a problem getting past the "Verifying Account" screen, then the servers may be down, or busy. Let the screen sit there for a while, and you should get in. If it does not work after a few minutes, the connection may be unstable, run a trace route.

2. (Network card installed) - Are you using a modem, but are also hooked up to a network or have a network card installed? The only solution is to remove TCP/IP bindings from any network adapter except the dial-up adapter.

3. (Using LAN with modem for Net connection) - If you connect to the Internet through a network which uses a modem as its Internet connection (proxy server), you will need to put the modem in your own machine and connect to the Internet with that. Make sure to remove any TCP/IP bindings from the net card.

4. (Using SLIRP, or other such SLIP emulation) - UO will currently only run through a regular, 32-bit TCP/IP or SLIP connection. Utilities that emulate this through a UNIX shell will not work with UO. There is a UNIX client out there but we do not support it.

2 punkt pasuje (mam karte sieciowa), tylko moglby mi ktos powiedziec o co doladnie biega w 2 zdani tego punktu ( z ang cieko u mnie :sad: ) albo jak to zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 12:37 
Cytuj  
Jezeli masz karte sieciwa i modem w jednym kompie. Musisz wykasowac TCP/IP z tej karty sieciowej (wlasciwosci sieci) tak, zeby TCP/IP zostalo tylko przy karcie dial-up.

Bardzo watpie czy to jest powod Twoich problemow.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 14:38 
Cytuj  
Eh mi sie wydaje ze albo miales nie fart i trafiles akurat ze login server padl albo:
1. zalozyles konto i probowales sie zalogowac 5 min po zalozeniu.. trzeba troche odczekac
2. nie do konca spatchowales uo
3. do dupy masz polaczenie pingnij sobie server i zobacz moze miales strasznie duzo packet lostow

tyle..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.