mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:44 
 
Chcialem was poinformowac ze w wyniku zabaw z bankiem zniknela mi cala masa przedmiotow. Plytowe zbroje valorite, regi i wszystkie runy... Bardzo madrze ze w prowadziliscie te zmiany, po prostu super. Zniknely te worki w ktorych bylo powyzej 15 czy 20 przedmiotow, czyli wlasciewie wszystkie pelne. I cos mi sie zdaje ze lepiej trzymac przedmioty przy sobie niz w banku (chyba nie takie bylo zalozenie tworcow ultimy).

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:56 
 
bloob mam dla ciebie propozycje. Otoz mialem ten problem z Blaze jak mialem nawalone w banku od cholery, to mi rzeczy znikaly po otworzeniu skrzynki bankowej a komp mi sie zawieszal. Jak sie okazuje komp sie nie zawieszal, a rzeczy sie pokazywaly jak poklikalem troche w skrzynce bankowej. Sprawdz, moze u ciebie tez to zadziala.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:02 
 
NIE zadzialalo juz tego probowalem ide grac na cl, jak tutaj znowu przyjde to pewnie mi beda juz czesci ciala znikaly a w banku mialem limit na 1000 przedmiotow i wiecej tam niebylo bo przepakowaywalem sie ostatnio w worki. ps. na cl magery wolniej chyba rosnie niz tutaj?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:09 
 
Bloob QRDE ludziku jest juz topic o bankach ... rany ludzie nauczcie sie troche organizacji i CZYTJACIE co jest na forum zwlaszcza ze topic dotyczacy zmian banku jest TRZY tematy nizej. To jakis absurd ze do kazdej wypowiedzi zakladacie nowy topic !!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:12 
 
Cytuj:
2002-02-09 11:02, bloob napisał:
(...)probowalem ide grac na cl,(...) na cl magery wolniej chyba rosnie niz tutaj?


Ludzie, czy to wyglada na forum cl?. Jak chcesz grac na CL to tam idz a nie wypisujesz o tym na forum SC.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:20 
 
Ja topic o bankach mialem w 4 zakladce :smile: (specjalnie sprawdzilem)
A jezeli przeszkodzily ci te dwie linijki tekstu lobo to bardzo cie za to przepraszam.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:25 
 
Cytuj:
2002-02-09 10:44, bloob napisał:
Chcialem was poinformowac ze w wyniku zabaw z bankiem zniknela mi cala masa przedmiotow. Plytowe zbroje valorite, regi i wszystkie runy... Bardzo madrze ze w prowadziliscie te zmiany, po prostu super. Zniknely te worki w ktorych bylo powyzej 15 czy 20 przedmiotow, czyli wlasciewie wszystkie pelne. I cos mi sie zdaje ze lepiej trzymac przedmioty przy sobie niz w banku (chyba nie takie bylo zalozenie tworcow ultimy).



hmmm jesli byla to torebka plus pare woreczkow - w tym jeden pofarbowany na szaro, a dot ego jakis luk of vanq... i jesli na dodatek grasz kobieta, to chyba wiem co sie z nimi stalo.

A jesli nadal sie nie domyslasz to podpowiem... wezwales GM'a jakis czas temu, przybylem... pytam, czekam, pytam cisza brak ruchu.... no to pozostal kill i delikatne czyszczenie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:59 
 
ROTFL

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 11:16 
 
eh te przedmioty w banku "znikaja" jak sa w glownej skrzyni.. jak juz po najechaniu myszka na nie sie pojawia to trzeba je przepakowac do worka

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 12:35 
 
Cytuj:
2002-02-09 11:25, Szerszen napisał:
(...)
A jesli nadal sie nie domyslasz to podpowiem... wezwales GM'a jakis czas temu, przybylem... pytam, czekam, pytam cisza brak ruchu.... no to pozostal kill i delikatne czyszczenie.

Aha jak fajnie wyczysciles mi bank bo po 90-120 minutach czekania stwierdzilem ze musze isc do WC... (innej mozliwosci nie widze bo caly czas bylem przy kompie) zreszta i tak chcialem ci pogratulowac ze sie zjawiles bo jod 4 dni probuje sie uporac z problemem i co chwile staram sie zawolac GMa (niemoge zakladac zadnej broni dwurecznej). Aha szerszen trzeba bylo mnie zabic a nie czyscic bank.. jak wrocilem to bylem zywy jeszcze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.