mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:06 
 
To tak sie zaczelo :
Obrazek
Ceremona koronacyjna zostala przerwana przez nieznanych gosci :razz:
Obrazek
Lord chial sie skryc, ale zostal otoczony
Obrazek
To juz po Lordzie, niestety mialem laga i nie moglem uczestniczyc
Obrazek
O to tajemnicza osoba przybyla z Ogrem i Czarną Woda
Obrazek
I stało sie co miało sie stać :grin:
Obrazek
Widać że Lord szykuje zemste :razz: ciekawe co bedzie dalej....

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:30 
 
lepiej powiedzcie mi jak dostac takie fajne szaty (te czarne)...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:37 
 
Chyba trzeba byc GM tailorem (a jesli nie GM to kim ? :smile:), uszyc ubranko zawołać GM i on ufarbuje.

A co bedzie dalej... :smile:
Może pojawią się frakcje ex króla i prawowitego następcy które bedą walczyc ze sobą o wpływy w róznych miastach. Może pojawi sie jeszcze jedna frakcja, która bedzie chciała przejąc władze przynajmniej w czesci Britanii.
Bedą szukać chetnych stronników którzy w zamian za przywileje (feudalne? :smile:) staną po ich stronie .

Tak by mogło być, lae pewnie bedzie po staremu.


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:37 
 
Powiedzmy, ze kolega Sqwa odrobinke przeinaczyl fakty, ale nvm :>. Ceremonia koronacyjna odbyla sie zgodnie z planem. Chaosowi nie udalo sie zapobiec proklamacji Krolestwa Brytanii. Kilku chaotytow zamordowalo nie stawiajacego oporu Krola podczas narady w jednej z komnat Zamku Krolewskiego, na co sam Arkan Ravenlord II liczyl. Wydaje sie, ze panowie w czarnych plaszczach niewiele juz maja do zaoferowania poza kolejnymi grozbami pod adresem Korony :>.

A oto faktyczny przebieg wydarzen w Zamku Krolewskim:

1) Ze wzgledow bezpieczenstwa Ceremonia zostaje przelozona na godzine 14:45, o czym Chaos nie zostal oczywiscie poinformowany :P.
2) Dochodzi do oficjalnej proklamacji Krolestwa Brytanii w obecnosci zgromadzonych osob oraz ogloszenia Arkana Ravenlorda II Krolem Brytanii.
3) Zakonczenie ceremonii
4) Krol udaje sie na spotkanie z nowymi szlachcicami oraz nominuje pierwsze osoby na stanowiska panstwowe
4) Chaos wdziera sie do Zamku, Straz otrzymala dzien wczesniej dyspozycje niestawiania oporu.
5) Krol udaje sie na spotkanie z wlasnie przybyla gildia Orderu
6) Do komnaty, w ktorej trwaja rozmowy Krola z reprezentantami Gildii wdziera sie banda dracych mordy barbarzyncow :>
7) Krol kontynuuje obrady pomimo obecnosci Chaosu (a nie 'ucieka', jak twierdzi Sqwa)
8) Krol zostaje zamordowany przez kilku rzezimieszkow
9) Krol udaje sie na tajne spotkanie w jednym z pomieszczen Zamku
10) (tajne :P)
11) Zamek powoli pustoszeje, hordy Chaosu mocno zaskoczone obrotem spraw
12) Chaos nie wie, co robic po wymordowaniu Strazy Krolewskiej - wkrotce opuszcza Zamek i zaczyna panoszyc sie po Stolicy

Krolestwo Brytanii juz funkcjonuje. Wczoraj powstala Domena Harmonium, ktora skupia wiekszosc sil Orderu. Ogolem mozna uznac, ze Chaos poniosl dzis druzgocaca kleske - co prawda udalo mu sie raz zabic Krola (czego nie dalo sie uniknac), ale ze wzgledu na problemy z inteligencja wiekszosci uczestnikow najazdu nie zdolali oni zapobiec ani jednemu z planowanych na ten dzien wydarzen. Porzadek rosnie w sile z kazdym dniem. Sredni dochod dzienny wynosi 100k. Krol rezyduje w jednym z miast Krolestwa, Chaos sle mu pocwiartowane zwloki rycerza Orderu i na tym koncza sie jego dzialania w dniu, w ktorym zapowiadal on krwawe przerwanie ceremonii. I kto zrobil z siebie idiote? :P

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:41 
 
P.S. - Lorda Blackthorna pokonala dzis w miare latwo Straz Krolewska wspolnie z Krolem. Przybyl z dwoma pomocnikami, ale niewiele mu oni pomogli. Dobro znowu zwyciezylo. I co dalej? Sily Harmonii sa juz szacowane na ok. 30 ludzi. Wydaje sie, ze Krol ma duze poparcie wsrod spoleczenstwa, ktos jednak caly czas usiluje to ukryc.

Koniec z 'lordem samozwancem'. Mamy juz Krola Brytanii.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 22:46 
 
Hehe a jednak sie coś dzieje :smile:

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:03 
 
o ile sie orientuje syn Blackthorna nie zginal ani razu.
natomiast samozwaniec padl kilka razy...
wiem, ze manipulowanie wiadomosciami to podstawa sukcesu, ale to jest TYLKO gra.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:16 
 
LOL
ROTFL

lvc-> dawaj wiecej tych bzdoor... "chaos poniosl druzgacaca kleske..." :lol:
smiensze to jest...

Toll-> ale przynajmniej ktos tu mysli... z drugiej strony masz racje, to TYLKO gra - ale dzieki takim akcjom to cos staje sie przyjemniejsz...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Moo-Zoon dnia 2002-02-10 23:17 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:37 
 
Ach jak to fajnie byc w centrum uwagi przeciwnika.
1. Na przedostatnum zdjeciu jestem ja na tronie(mam lepsze ujecie tego screena, z glowa Krola w rece):D a na wczesniejszych jestem podczas oblezenia krola.
2. Na ostatnim tez jestem na ostardzie kolo stolu :smile:.
3. Cialo poszatkowanego dowodcy strazy tez ja podrzucilem :razz:.
Na koniec. Chaos nie poniosl kleski, wrecz przeciwnie. Naszym zamierzeniem nie bylo niedoposzczenieprzynajmniej moim nie bylo) do koronacji tylko do zabicia Lorda/Krola.


_________________
Przyjaciele przychodzą i odchodzą,
więc trzymaj się blisko wrogów,
tylko oni zostaną przy tobie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-10 23:51 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 23:50 
 
Cytuj:
2002-02-10 22:41, Lcv napisał:
P.S. - Lorda Blackthorna pokonala dzis w miare latwo Straz Krolewska wspolnie z Krolem. Przybyl z dwoma pomocnikami, ale niewiele mu oni pomogli. Dobro znowu zwyciezylo. I co dalej? Sily Harmonii sa juz szacowane na ok. 30 ludzi. Wydaje sie, ze Krol ma duze poparcie wsrod spoleczenstwa, ktos jednak caly czas usiluje to ukryc.

Koniec z 'lordem samozwancem'. Mamy juz Krola Brytanii.

Lcv


Nie wiem czy wiesz ale Lorda Blackthorna nie bylo :grin:. A nawet gdyby byl to byscie nie pokonali. Przypomniala mi sie sytuacja gdzy na cm byl Lord z obstawa i jakims dziwnym trafem pojawil sie wampir :grin:. Sial poploch i wybil wszystkich(wtym mnie chodz nie wiem jakim cudem skoro bylem schowany ale coz mowi sie trudno). Razem z Ervinem zabilismy dlania, a potem jeden z mych szpiegow(blaze :grin:) doniosl mi, ze Lord chwali sie iz zabil wampira(a raczej wampirzyce, jak ktos chce to mam jej cialo w wiezy :grin:) razem z gorylami(przypominam ze byli to wtedy sami NB i to bez maga a wampirek sie leczyl co chwila). Tu macie oto panstwo przyklad jaki Lord jest naprawde (a dzisiaj to nawet byl morderca ale poprosilem zeby mu sciagneli bo psulo to klimat).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:01 
 
No to prosze - mamy stronników króla, Lorda Blacktorna, powinni sie pojawic jeszcze Lorda Britisha.
No i moze jeszcze jakas czwarta siła :smile: :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:03 
 
Cytuj:
2002-02-11 00:01, wert napisał:
No to prosze - mamy stronników króla, Lorda Blacktorna, powinni sie pojawic jeszcze Lorda Britisha.
No i moze jeszcze jakas czwarta siła :smile: :smile:

Ja moge byc czwarta :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:10 
 
A najciekawsze jest to ze najbardizej gardluje o udanej koronacji krola jego "bodyguard", ktory pare topicow wczesniej publicznie sie od niego odzegnal... heh sadze ze to najlepiej (i niestety bardzo marnie) swiadczy o jakosci "krola".

Wiem zaraz pozypia sie gromy ze jestem stronniczy, ale powiem szczerze - skopaliscie to i malo tego... podobno ktos cos krolowi obiecal... z GM'ow, o czym chcial krol przekonac innych GM'ow.

Nie lubie takich zagrywek i bede je tepil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:19 
 
Arkan Ravenlord Królem ???? Harmonium ?? O %^%$# . No comments :smile:

Nie... miało być no comments ale nie będzie ... BUHAHAHAHAHAHAHAH HAHAHAHAH MUHAHAHAHAHAHAHAHAH HAHAHAHAHAH ROFL, LOL, LOOOL .


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 00:24 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:34 
 
Cytuj:
2002-02-11 00:10, Szerszen napisał:
... podobno ktos cos krolowi obiecal... z GM'ow, o czym chcial krol przekonac innych GM'ow.

Nie lubie takich zagrywek i bede je tepil.



Nic nowego . Stara zagrywka Arkana. Wygadywanie bzdur na lewo i prawo ze GM mu coś obiecał, postowanie na page o domy , furniture i takie tam , bajeczki o 100k dochodu dziennie, a w koncu pagesy w stylu " Jako wielki władca Harmonium rozkazuje Wam Valarowie stawic sie przed moim obliczem" . Siedzieliśmy wówczas Ekipą w Star Room zastanawiając się czy to nas pojebało czy może kogoś innego.

No nie wspomne już o darciu gdy w obrębie księstwa pojawiły się jakiekolwiek stworki, tudzież ządaniach by ekipa nie ingerowała w obszar Harmonium. Enjoy

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:39 
 
Wlasnie sie dowiedzialem(nie potwierdzone informacje) od jednego z bylych straznikow Lorda(Aminka jak chcesz zachowac anonimowosc to napisz :grin:), ze ow Lord ma 14 latek.
[img]c:Uoimages1.jpg[/img]
_________________
Przyjaciele przychodzą i odchodzą,
więc trzymaj się blisko wrogów,
tylko oni zostaną przy tobie.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-11 01:06 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:41 
 
::))) Nie będę świnia - nie zaprzeczę :smile:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:43 
 
Dobrze ze to nie Pirotess (vel. Hefajstos) 13 latek :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:44 
 
Oczywiście. Niestety nie wszystcy dojrzewają z wiekiem :smile: Ekipie radze wpis na ignore list. Oszczędza to kupę zachodu :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 00:46 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 00:47 
 
To juz wiem, dlaczego Pan Lord znalazl sobie rzecznika prasowego (foroomowego). Sam nigdy by nie byl w stanie pisac podobnych bzdur i jednoczesnie ubierac je w tak piekne slowa, ze momentami brzmia przekonujaco... Kazdy dobrze wie, ze tego czlowiek uczy sie na etapie szkoly sredniej (LO mam na mysli :smile:). No ale Lcv nikogo nie nabral, sadze wiec ze ciagnie w LO na sredniej 2.0 -2.5 :grin:


pozno juz, to mi na dekiel bije - wybaczcie... :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-11 00:49 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.