mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:58 
 
Reasumujac - straszna szuja, klamca, hipokryta, gowniarz, wodolejec (wszelkie prawa zzastrzezone :razz:) i pajac z tego Arkana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 02:06 
 
Aha i na koniec :smile: . Nie dziwcie się jak Wam zacznie grozić banem na serwerze ("załatwie wam bana") gdy go zaatakujecie - to standart . Pinkiemu, który wówczas był GM'em groził że załatwi mu u Admina wylot z ekipy za to że ten postawił smoka w jaskini na zachód od Harmonium :smile:), bo Pan Arkan nie móg juz tam rudy kopać. Smiech i żenada.


_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 02:07 ]</font>


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 07:15 
 
Heh... No dobra, znowu czas na ujawnienie paru klamstewek.

1)
"Szczególnie w pamięci utkwiły mi żądania kontrybucji za smierć Lorda i jego Siostry ( druga postać) z rąk spawnujących sie w okolicy lizardów.

Dochodzi jeszcze do tego wygadywanie jednemu GM ze admin pozwolił na upiększanie księstwa (gdy ten admin stał obok w ukryciu) oraz kazanie GM'om by sie wynosili z Harmonium bo tutaj Arkan rządzi."

Oczywiscie nieprawda. GM mieli zakaz ujawniania sie w swiecie CL. Bledem Harmonium bylo jednoczenie graczy w celu wymuszenia GM przestrzegania ustanowionej
przez nich samych zasady.

Zadania odszkodowan byly oczywiscie bledem grupy, do czego otwarcie sie przyznaje - sam gralem wtedy Ksiezna Chisa Ravenlord :> (a nie Atreides, ktory kierowal Tisha i Arkanem Ravenlord - stare dzieje) i pamietam wszystko znacznie lepiej, niz IcE). Znowu nieco przeinaczono fakty :P. Ziemia, na ktorej GM ustawil lizardy, byla w calosci wlasnoscia Autonomii Harmonium. Wczesniej Admin obiecal, ze GM nie beda operowac na niej bez zgody wladz ziemskich. Pozniej Admin pod wplywem GM o mentalnosci Szerszenia :P zmienil zdanie i zaczal dopuszczac do ingerencji GM. Dochodzilo do licznych, zlosliwych wedlug Atreidesa atakow na AH (wydaje sie, ze nasze oskarzenia byly mocno przesadzone, ale nvm). GM zabierali rzeczy wczesniej podarowane AH, poniewaz oskarzalismy ich o oblude (zabijali graczy dla zabawy - nie wiem, czy ktos jeszcze te czasy pamieta :P).

GM nakazywano wynoszenie sie z AH, poniewaz taka byla umowa z Adminem - szkoda, ze nie logowalismy rozmowy. GM mieli zakaz pokazywania sie na terenie autonomicznym. A tym bardziej wkurzyl nas smok w kopalni, ktorego jednak nasze rycerstwo zlikwidowalo jeszcze tego samego dnia :>.


2)'Dobre zasady gwarancją sukcesu. CO do Lcv czy jak temu Panu - nie ma zadnego Lcv. Atreides i Lcv to ta sama osoba. GOśc ma rozdwojenie or something. Tak samo postował na starym forum CL'ki. '

LOL! Teraz juz czlowiekowi kompletnie odwalilo :>. Mam przeslac fotke? :P Proponuje, byscie zastanowili sie kilka razy, zanim wypalicie takie brednie, jak Szerszen czy IcE.

3)
'Jedno wszak gościowi przyznać trzeba - potrafi niezłe gadki odwalać - stąd ta zdolnośc do przyciagania ufnych ludzi, którzy niestety wychodzą potem na tym jak Zabłocki na mydle. Gracze zapierdzielają a Lord Arkan bawi się w króla. '

IcE jest jednym z GM, ktorym Arkan Ravenlord I mocno dal sie we znaki i to zapewne jest przyczyna tego jadu, ktory usiluje wtloczyc do krwioobiegu Krolestwa :P. Atreides bawi sie w krola, a na shardzie powstaje realistyczne panstwo. Arkan sam nic z tego nie ma oprocz samego stanowiska i kontroli nad stworzona administracja. Stopniowo dochodzi do demokratyzacji systemu, wiec nawet na wieczna wladze liczyc nie mozna. I co nam zostaje? Satysfakcja, ze pomimo chamstwa GM i potegi Chaosu zapewnilismy kilku porzadnym ludziom zabawe nieco inteligentniejsza od bieganie po cmentarzu z wywalonym jezorem. Widze, ze nie wszyscy na SC grzesza inteligencja i to musi byc pczyczyna takiej popularnosci skrajnego Chaosu. Poradzimy sobie i z tym, kwestia czasu.

4) Odpowiedz Cervantesa na pytanie z mojej strony o jego rzekoma role polityczna na obszaze minoc vesper :
Cervantes ty jestes namiestnikiem Alice w miescie Minoc * cenzura * '

Nigdy nie publikowalem informacji, ze Cervantes jest namiestnikiem. Jest on jedynie odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie administracji. Sprawa Cervantesa zostanie sprawdzona jeszcze dzis i jezeli kolejna zdrada jest faktem, takze dzis dojdzie do dalszej przebudowy administracji Harmonium na CL SE. Poparcie dla idei jest tam znacznie silniejsze niz tutaj. Przyczyna? GM nie mieszaja sie w sprawy swiata (vide Szerszen) i pilnuja, by gracze przestrzegali zasad RPG (co u nas musi robic jeden z graczy). Na CL SE stworzylismy panstwo demokratyczne i jesli bedzie to konieczne, przeprowadzimy po prostu nowe wybory na stanowiska burmistrzow miast RP.

5)'a) wkurzyl paru graczy
b) rozbawil (na wkurzajaco) mnie
c) zrobil nieco ruchu u nas - bo juz wszyscy zaczeli usypiac i pograzac sie w marazmie
d) w sumie niechcacy stworzyl nam questa, nad ktorym w normalnych okolicznosciach bysmy musieli z tydzien posiedziec - szkoda ze te relacje jakies takie...martwe politycznie. W sumie Toll mi zdal na gg najbardziej zywa - a moze mailem. A spodziewalem sie po poczatkowym zapale paru poematow na temat wielkiej bitwy, uzurpatora, wrogiego chaosu itd... zwlaszcza jak zobaczylem niektore wypowiedzi juz juz wpadajace w klimacik hihihi (Tollowi tez sie podobalo - pewnie mnie zabije ze to powiedzialem)

Podsumowanie calkiem niezle wychodzi... szkoda tylko ze on tak na chybcika, zamiast pograc, rozwinac postac, stanowic jakas sile sama w sobie... to taki newbie (przepraszam za wyrazenie) wymoczek, startujacy na tron legendarnego Lorda Britisha, to sie musialo kiepsko skonczyc hihihihi. No i byl w zasadzie zagryzka dla czesci "tych zlych" i "nieprawomyslnych". Ale i tak podobno bylo zabawnie, podobno bo mnie jak zwykle zabawa ominela. Czuje niedosyt i bede musial cos wymyslec... aby go zaspokoic...(cokolwiek to by mialo znaczyc).

Slabo mi sie robi od tych wszystkich bzdur, ktore wypisuje gosc uwazajacy sie za dobrego admina serwerka. Admin, ktory nie umie byc neutralny, powinien zrezygnowac i stworzyc sobie postac w jednej z gildii Chaosu. Ciekawe, czy inni GM na to pozwola.

Atreides zostal zaproszony na serwerek PRZEZ OSOBY JUZ TU OBECNE. Wkurzyl paru graczy - kierujacych Chaosem i jednoczesnie nie odrozniajacych charakterow swoich postaci od swoich wlasnych - czeste zjawisko w Chaosie, ale udalo nam sie juz spotkac kilku Chaotytow potrafiacych calkiem niezle grac RPG. Poparcie dla Krolestwa bezposrednio lub ustami reprezentantow wyrazilo grubo ponad 30 osob i liczba ta stale rosnie. Chyba komus jednak nie podoba sie stronniczosc Szerszenia i bezczelnosc Chaotytow. Sami wzmacniacie wladze krolewska na SC i tego wlasnie od Was oczekuje. Brawo Chaos!

'W sumie powiem ze mozecie sie smiac ze 13-latek, ze mlokos, ale umie ladnie popisac, rozdwoic sie... GM'y wszystkich serwerkow chyba po prostu maja jakas slabosc do takich "odwaznych" graczy hihihi'

Atre ma juz 14 latek, ale to chyba nie gra tu istotnej roli :P. Widac, ze zna sie na RPG znacznie barddziej od imc Szerszenia i wie, ze GM zawsze musi posostawac neutralny. Tak, nie przesluszales sie, Szerszen :>. MUSI. Albo niech zrezzygnuje na rzecz kogos, kto potrafi sprawowac tak odpowiedzialna (wobec graczy) funkcje.

'Wymoczek' dziennie pozyskuje na rzecz Inicjatywy 100k, a wzrost dzienny wzrost poparcia szacuje sie na 5-8 postaci. Tego oczywiscie nie widzi Chaos bardziej zajety opowiadaniem sobie wczorajszego niewypalu. Ceremonia odbyla sie, a Krol rzadzi. Czy tego chcecie, czy nie. A Order, o ile wiem, jest tylko na was coraz bardziej wkurzony. Ciekawe, co praworzadni gracze mysla o zachowaniu Szerszenia, ktory bardzo zawiodl moje oczekiwania - kiedy wyrazalem zgode na przeniesienie Harmonium na SC sadzilem, ze wszyscy GM tutaj potrafia przestrzegac zasad. Wiekszosc potrafi - wciaz panuje jednak wsrod nich niewielki lek przed adminem. To samo tyczy sie wielu lubiacych dobrze sie ustawic graczy. Troche mniej oportunizmu, ludzie! Harmonium w pelni popiera wszystkie inteligentne dzialania GM. Jedynym GM, ktoremu trudno mi dzis okazac poparcie jest wlasnie Szerszen - za nieobiektywnosc, chamska ingerencje w swiat gry, ukrywanie faktu, ze Blackthorn zostal wczoraj POKONANY przez Krola, od ktorego to momentu uwaza sie Lorda Arkana za jedynego prawowitego spadkobierce Britisha (ze wzgledu na koneksje z innych shardow :P).

Itp. Itd.

Lcv ([email protected] - sprawy organizacyjne, ideologiczne :>, porady dla graczy, informacja na temat ustroju Krolestwa, skargi na Szerszenia :P

[email protected] - dyplomacja, kontakt dla chcacych osobiscie poznac osobe kierujaca wiekszoscia rodu Ravenlordow itp.)


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 07:32 
 
'A ja pozwole sobie na 3 słowa do ojca prowadzącego. Oto Treśc zajadłego postu do Szerszenia. ponieważ traktuje on o okresie kiedy na CL miałem pewne funkce - pozwole sobie na małe ad vocem:

Lcv - "Nina, która gra na CL, kłamie jak z nut :>. Na CL opowiadała się po stronie chaosu i dlatego zraziła do siebie Prezydent Alice Ravenlord, mającą 92% poparcie graczy w Minoc i Vesper. Sam grałem i zapewniam, że w tym przypadku jestem całkowicie obiektywny."

Oczywiscie Arkanie - grałes postacią Arkana a Alice to twoja druga postać. Co do poparcia -chyba jednak tak nie było -skoro przeciwko Waszej miescinie odbywały sie regularne krucjaty wkurzonych twoimi obelgami graczy.

<Obelgami? Graczy? A moze chodzi o najazdy chaotytow z jednej z gildii? Gracze kieruja postaciami, IcE. Czyzbys Ty takze nei odroznial jednego od drugiego? Pogadaj z Atre poza gra, a moze laskawie docenisz jego umiejetnosc gry RPG.

Nasze postaci stosuja obelgi tylko wobec przeciwnikow w walce oraz w sytuacjach wykatkowych. Taka Harmonium ma regule i staramy sie do niej stosowac.<

Bla bla bla -kopia listu do adminów CL. Jak admini zaczeli mu wytykac niewłaciwe zachowanie zaczął im zarzucac stawanie po stronie osób którym sam się naraził

<Dlatego wlasnie podjelismy decyzje o wspolpracy ze wszystkimi GM nawet, jesli okazuja sie reprezentowac poziom podobny do IcE'a :>. Atreides ma zakaz wywolywania konfliktow z GM swoja postacia. Wiemy, czym to sie konczy. Jedna AH juz mielismy. Natomiast GM nie ma prawa stawac po zadnej ze stron chocby nie wiem jak wkurzony byl na ktoras z postaci (mam nadzieje, ze nie na gracza - jezeli tak, to idz sie leczyc, czlowieku. Ze tez tacy ludzie zostaja GM).

Lcv - "Apeluję do Szerszenia o odrobinę rozsądku. Faworyzowanie określonej grupy graczy (w tym przypadku skrajny Chaos) na pewno nie działa na korzyść SC."

Chyba nie wiesz co oznacza słowo faworyzowanie, co oznacza ze jeszcze ten Admin nie skopał tobie dupy , a szkoda.

'Admin usilowal to zrobic, jednak chyba jednak usluchal glosu rozsadku i dal szanse Arkanowi. Ceremonia sie odbyla i za to dziekuje Szerszeniowi. Mam nadzieje, ze od teraz mamy Pokoj Wieczysty, a Szerszen ladnie obieca odwalic sie od polityki graczy. Jak mozna potem dziwic sie, ze Chaos cieszy sie takim poparciem???

Poza tym to nie MOJA dupa, lecz postaci kierowanej przez Atre w swiecie SC. Kto tego nie rozumie, niech postuka sobie w Diablo, bo tam jego miejsce. UO jest dla porzadnych RPG'owcow. Takich chaotytow zawsze szanowalem. Moznaby stworzyc forum 'Etykieta Chaosu', gdzie co lepsi RPG'owcy uczyliby pozostalych, jak byc po stronie Chaosu nie psujac jednoczesnie zabawy innym. A jest to mozliwe - przynajmniej na innych, lepszych shardach :P.

Lcv - "Jeżeli admin nie potrafi być neutralny i nie mieszać się w sprawy świata, niech lepiej zrezygnuje ze stanowiska."

LOL. ROFL . Ale bez tego Szerszenia serwer może zakonczyc działalnośc, w przeciwieństwie do wywalenia Ciebie co jak sie okazało nie spowodowało na CL wielkiego wywrotu.

<Mnie nikt z CL nie wywalil, nie gram od wielu miesiecy. Na CL SE Republika dziala i ma sie dobrze. Na razie utajnimy dane, bo chyba jest problem z jednym z urzednikow :P. Jezeli Szerszen potrafi zachowac neutralnosc, nie mam nic przeciwko niemu. Jezeli nie - wypadaloby poszukac nowego admina.

Lcv - Zapraszam także do zapoznania się z przeszłością Starożytnej Cywilizacji Harmonium. Nina będzie zapewne kontynuować swoją krucjatę przeciwko Harmonium z prostej przyczyny - an CL jest żoną jednego z najbardziej znanych morderców i złodziei, zagorzałego wroga Orderu reprezentowanego przez Harmonium oraz ród Ravenlordów.

Twoją historię skróciłem powyżej - naciągaczu

<Znajdz jedna osobe, ktora uzna sie za OSZUKANA przez Harmonium, a ktora nie jest zwiazana z Chaosem, a przeprosze Cie za wszystkie (sluszne) oskarzenia. :P Nie ma takich, bo Harmonium NIGDY nikogo nie oszukalo. Czego nie mozna powiedziec o niektorych GM na CL.

Lcv - "Chaos niech trzyma łapy precz od tego, co ciężką pracą budują na SC porządni gracze ."

Dokłądnie -gracze , nie ty LORDZIE

Lcv - "Proszę przy okazji GM o otwarcie Zamku Brytanii tak, by był on dostępny podczas jutrzejszej ceremonii. Jedyne, czego oczekujemy, to wsparcie techniczne - koronę królewską zakupimy w sposób uczciwy, płacąc wymaganą kwotę Valarom."

Prosze o to, prosze o tamto -jak pisałem. A jak nie dacie to Was obsmaruje.

Tego juz nie robimy. Za duzo bolu :P.


Lcv - Chciałbym, by od dzić Valarowie złożyli UROCZYSTĄ PRZYSIĘGĘ :>, że nie będą ingerować w sprawy świata, o ile nie dotyczą one samych mechanizmów gry."

Melanius tez miał taką złozyć. Ale mimo poczatkowej chęci pokojowego rozwiązania okazało sie to niemożliwe. Skoro GM nie składa przysięgi Adminowi czemu Admin ma składać tobie.

Melanius po prostu ZLAMAL dane slowo. Taka jest przyczyna upadku AH, ktore ze strachu przed GM musialo przejsc do podziemia. My juz zlozylismy przysiege Adminowi - bedziemy pelnic taka sama misje, jak na CL. nauczymy graczy grac.


Lcv - "Czego potrzeba, by tworzenie nowego społeczeństwa postąpiło naprzód? 1) Korona (Harmonium zapłaci tyle, ile trzeba) 2) Otwarcie zamku (sprawa techniczna) 3) Nie ingerowanie w sprawy świata (sprawa uczciwości wobec graczy)"

A ja powiem Tak . GM nie powinien ingerowac w sprawy graczy ? Więc radz sobie sam. Wykuj korone i otwórz zamek.

Dobrze wiesz, ze w sprawach techniki nie poradzimy sobie sami. I tylko od tego sa GM. Dziekuje wszystkim porzadnym GM na SC za uczciwosc. Szkoda, ze mamy takiego 'porywczego' admina.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:11 
 
Ja pierd.... kto to ma czytac? ja tam zaintresowany jestem ale czytac mi sie esejow to niebardzo chce...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:41 
 
Moo-Zoon streszcze Ci, 14 latek usiluje mi wmowic ze ma nademna wladze i zna sie na RPG lepiej ode mnie... chyba zrobie mu jakesi trzesienie ziemi tak na poczatek... a na razie odeslalbym go do topicu o bogach (bogu tego swiata) no i niebezpiecznie zbliza sie do granicy gdy traci sie konto - jest to taka granica gdy GM jest zmeczony i ma gleboko w d. co sobie kto pomysli.

Zaproszony zostal przez jednego z GM'ow bez uprzedniego pytania o zdanie pozostalych, w dodatku przez jednego z dlugo nieaktywnych GM'ow. Mysle ze w zwiazku z tym ja moge pokazac mu gdzie sa drzwi i po jeszcze jednym "poscie" w tym stylu zrobie to, bo mam o wiele mniej skrupolow i taka sama wladze jak admini na CL, z ta roznica, ze nie patyczkuje sie z kims kto mnie probuje obrazac (z podkresleniem na probuje) lub cos wymuszac hihihihi.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:43 
 
Koniec kurwa z tym!

Lcv --> Normalnie az mnie krew zalewa jak czytam glupoty, ktore wypisujesz. W ogole co ty gadasz o stronniczosci admina, debil kurwa jestes! Nie grasz na SC i nie wiesz jak jest. Gdyby admin byl stronniczy gra stracila by sens, a jego stosunek do ciebie (pozwol ze bede ciebie i tego lorda traktowal jako jedna osobe), jest zwiazany tylko i wylacznie z twoimi wypowiedziami na tym foroom. Bo na foroom wypowiadaja sie (uwaga! zwroc uwage na ten fragment) gracze, nie postacie. A jesli gracz zachowuje sie, w stosunku do admina chamsko to niestety, ale musi liczyc sie z konsekwencjami. Zakladajac nawet ze ty nie jestes tym calym lordem, to twoj obraz jako (jeszcze raz uwaga) gracza, wplywa na stosunek admina do gracza kierujacego lordem. Skoro w jego imieniu oskarzasz admina o jakies wyimaginowane przewinienia, oglaszasz wszystkie ceremonie, domagasz(!) sie od admina wykonywania okreslonych czynnosci, to sie potem nie dziw dekielku, ze Szerszen nie lubi (uwaga) gracza kierujacego Arkanem. Nie okazuje on zreszta tego w grze, bo to nie on stanowi opozycje przeciw lordowi, robia to sami gracze. Admin zachowuje neutralnosc w tym konflikcie i szczerze mowiac, nie wiem czemu jeszcze ci konta nie skasowal...

Tym co piszesz, jak przekrecasz fakty, tylko sie pograzasz i utwierdzasz mnie (i innych chyba tez) w przekonaniu, ze IcE mowi prawde, chociaz na poczatku az nie moglem w nia uwierzyc (ludzie tak jebnieci nie moga istniec - mowilem sobie).

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:47 
 
i bardzo dobrze... heh, wlasnie popsulem jakis server w jednej z warszawskich uczelni...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:52 
 
Nawet gdyby uznac ze na forum wypowiadaja sie nie gracze a postacie, to za chamskie zachowanie postaci, w stosunku do najwyzszego boga, nalezy ja usuwac!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:58 
 
ale szerszen dobrze mowi... trzeba mierzyc sily na zamiary (czy jakos tak :razz:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 10:03 
 
W kazdym swiecie sa wariaci. Troche tolerancji dla "normalnych inaczej" wykazcie. No, a zeby innych nie wkurzali, to Szerszeniu zrob im mala enklawe otoczona wysokim plotem, zielen, cisza, spokoj, drzwi bez klamek .....
Moze nastapi poprawa za czas jakis ?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 11:50 
 
Nie czytalem wszystkiego co napisal ten Lord/adwokat gdyz w kazdym jest to samo. Przekrecanie faktow. Skoro mowicie, ze Szerszen jest stronniczy to czemu wymagacie od niego jakis rzeczy. Jakby zaczal je wam dawac to to by byla stronniczosc. Jezeli nie chcecie ingerencji w swiat, to niech Szarszen wylaczy straze i nie mow pozniej ze nie masz wystarczajacej ilosci money do oplacenia strazy bo skoro macie dzienny dochod 100K to powinno was stac na taka blachostke jak oplacenie 30 osob po 500gp na lebka(wychodzi 15K czyli macie jeszcze 85K na rozdysponowanie). I nie naskakuj na admina bo jak on odejdzie to chuja zrobisz bo nie bedzie SC. :evil:
PS Jak cie jeszcze raz zobacze to nastepne cialo pod twoimi drzwiami bedzie nalezalo do ciebie.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 12:10 
 
Znalazlem chwilke czasu i przeczytalem ta encyklopendie szescio tomowa jaka napisal Lvc.
Otoz GM czy Admin ma prawo ingerowac w swiat gry i sprawy graczy. On jest "bogiem" w tej grze i ma prawo zrobic co tylko zechce.
Co do "Etykiety Chaosu". Nie ma takiej baranie. Chaos to chaos i zadzi sie jedna zasada: brakiem takowych wiec nie gadaj ze chaos psuje rozrywke innym. To ze zabija jest naturalna czescia kazdej spolecznosci i nie da sie bez tego zyc. Jakby ludzie zyli w idealnym swiecie bez rozlewu krwi itp. to by umarli z nudow.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 12:15 
 
A co do grania RPG to jak bylem w Britanii to ty powinienes mi sie klaniac a nie ja tobie. Ty byles tylko jakims Lordem natomiast ja bylem Imperatorem(Zła :grin:). A na dodatek co to za granie RPG skoro grozisz wszystkim strata konta?
====================
Takze wkurwiony The Evil Emperor :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:28 
 
Jestem pelen podziwu dla twojego opanowania
Szerszeniu - gdyby to na mnie trfilo juz by gostek wylecial z serverka albo siedzial w klatce na morach w Brit ... Naprawde podziwiam cie za umiar i opanowanie ja bym tak nie umial

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:34 
 
hehehehe alez on siedzi w klatce.. bo boi sie wyjsc hihihihihi.

Po coz mam budowac specjalna klatke skoro tego pana nie stac na to aby opuscic swoj domek ze zwyklego strachu hihihihi, prawde mowiac zal mi go troche i przepraszam was ze macie takiego marnego rpzeciwnika w questach, postaram sie lepiej na przyszlosc, bo jak widac chlopi i pospolstwo nie powinni startowac do korony, ze tak sobie RPG'owo mrukne.

Karanirko... alez oni dostali wlasnie luksusowe wiezienie... hehehe maja wlasny domek i nie bardzo maja ochote go opuszczac... coz... zycie. Ciekaw jestem ilu nowych zwolennikow bedize mial wsrod tych kont, ktore dzis zaloze ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:37 
 
hehe Co do wiezienia w domku to przyznaje racje. Boja sie wyjsc. Nawet jak wywalilem mu zawartosc worka(zwloki przywodcy strazy) ten zamiast wywalic je, schowl je w domku bo bal sie wyjsc. Niestety wczesniej dalem sie podejsc, gdyz zostalem sprowokowany do wejscia a nastepnie zbanowany i do domku juz nie wejde.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 13:46 
 
I znowu musze grac adwokata calego Harmonium :>. Ok.

1) Nikomu na SC Harmonium nie grozilo strata konta. To parszywe klamstwo i nie mam pojecia, kto mogl cos takiego wymyslic.
2) Harmonium stworzylo zasade, ze GM (Valarow) nalezy traktowac jak bogow swiata i oddawac im czesc. Tak tez zawsze czynia nasze postacie. Ale zapraszam - jezeli ktos chce okazac sie skonczonym dupkiem i skasowac postac Atreidesa za to, co na innych serwerach GM nawet nie obchodzi (zasada nieingerencji wypracowana wspolnie przez GM i AH jeszcze na starym CL), to prosze bardzo - bedzie to tylko dowod totalnej ignorancji i jeszcze bardziej pogorszy reputacje SC. Ja proponuje raczej wypracowanie zasad wspopracy graczy i GM i zabawe bez ingerencji jednej grupy w sprawy innej.

2) Szerszen wciaz usiluje wszystkim wmowic, ze gracz kierujacy postacia Arkan Ravenlord II twierdzi, ze ma nad adminem wladze. To oczywiscie kolejne klamstwo. Nie wiem jak Was, ale mnie to juz zaczyna nudzic. Nawet na CL I nigdy nie uwazalem, ze gracze maja 'wladze nad GM'. Gracze maja prawo WYMAGAC od GM sharda, na ktorym graja, bezstronnosci, uczciwosci i zaangazowania. Powtarzam, ze wszystkich GM na SC oprocz Szerszenia uwazam za bardzo dobrych i jestem pelen szacunku dla ich pracy. Ale pod grozbami Szerszenia Harmonium sie nie ugnie. Mozesz kasowac konta wedlug wlasnego widzimisie, bluzgac na tych, ktorzy usiluja zrobic cos wiecej, niz zalozyc gildie Chaosu i kasowac kolejne potworki, ale ja osobiscie nie pozwole nikomu obrazac tych, ktorzy pomimo nagonki Chaosu na jednoczacy sie Order zdecydowali, by ich postaci wybraly droge pod gorke i wsparly Krolestwo. Tym wiekszym chamstwem byloby kasowanie kont innym ludziom za to, co pisze ja, ktoremu pozostala juz tylko rola nadzorujacego inicjatywe i wiecznie klocacego sie z tlumem graczy nie rozumiejacych pojecia RPG.

Ludzi nigdy nie obrazam i nie czynie tego rowniez w stosunku do Szerszenia. Prosze go tylko o odrobine bezstronnosci i szacunku dla pracy niektorych graczy, ktora czasami okazuje sie byc ciezsza niz ta, ktora musza odwalac GM.

Od Admina wykonywania zadnych czynosci oprocz pomagania graczom w sprawach technicznych nie wymagam. Podziekowalem juz oficjalnie za otwarcie Zamku i przygotowanie go do ceremonii. I bede dziekowal za kazdy krok Szerszenia w kierunku dorownania poziomem CL SE, na ktorym wszystko wyglada naprawde o niebo lepiej - tam zaden GM nawet nie pomysli o wcieleniu sie w Czarnokolca i zamordowaniu jednej z postaci. Tam czasy ingerencji minely juz dawno temu, czesciowo dzieki naszej (Harmonium) pracy, ale przede wszystkim dzieki nowym, lepszym GM, ktorzy pracuja nad serwerkiem.

Szerszen nie zna gracza kierujacego Arkanem i jak na razie nie pokwapil sie, by go poznac. Jezeli jest 'wsciekly' na kogos, kogo nie zna, a widzi tylko odgrywana przez niego postac, to naprawde zaczynam watpic w sens tego, by byl on adminem duzego polskiego shardu. Ja tu jestem od gadania i robie to chyba az za czesto :razz:.

Chetnych do zamieszkania w Domenie Harmonium prosze o kontakt.

Lcv


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:06 
 
I jeszcze kilka komentarzy:

'Jestem pelen podziwu dla twojego opanowania
Szerszeniu - gdyby to na mnie trfilo juz by gostek wylecial z serverka albo siedzial w klatce na morach w Brit ... Naprawde podziwiam cie za umiar i opanowanie ja bym tak nie umial'

Ladny popis wlazenia adminowi w dupe, skad ja to znam?


'hehehehe alez on siedzi w klatce.. bo boi sie wyjsc hihihihihi. '

W tej chwili postac Krol Arkan Ravenlord II rezyduje w Ratuszu Domeny Harmonium na Polach Harmonium wchodzacych w sklad prywatnych posiadlosci Krola. Dziekuje :>.

'Po coz mam budowac specjalna klatke skoro tego pana nie stac na to aby opuscic swoj domek ze zwyklego strachu hihihihi, prawde mowiac zal mi go troche i przepraszam was ze macie takiego marnego rpzeciwnika w questach, postaram sie lepiej na przyszlosc, bo jak widac chlopi i pospolstwo nie powinni startowac do korony, ze tak sobie RPG'owo mrukne. '

kogo Szerszen przeprasza? Jezeli ktos jeszcze raz napisze na forum, ze nie popiera on Chaosu, naprawde nie wytrzymam nerwowo. Dlaczego nie ma przeprosin pod adresem Orderu za to, co Szerszen nawyprawial wczoraj w Zamku? Order to juz nie gracze? A moze Szerszen nie gustuje w Porzadku?

'Karanirko... alez oni dostali wlasnie luksusowe wiezienie... hehehe maja wlasny domek i nie bardzo maja ochote go opuszczac... coz... zycie. Ciekaw jestem ilu nowych zwolennikow bedize mial wsrod tych kont, ktore dzis zaloze ;-P '

Zwolennikow ma nie sam Krol, ale raczej idea budowy panstwa graczy UO. Idea ma charakter stricte Order i dlatego wlasnie admin ewidentnie pomija ta grupe graczy i probuje wmowic wszystkim, ze istnieje u nas jakis konflikt 'gracze - Krol'. To oczywiscie kompletna bzdura. Konflikt wyglada tak 'Order (Krol, Gildie Porzadku, zwykli praworzadni gracze oraz czesc GM) - Chaos (Szerszen, Gildie Chaosu, pospolici przestepcy oraz czesc GM). Problem polega na tym, ze Szerszen jako jedyny nie przestrzega zasady neutralnosci GM i glosno wypowiada swoje poglady na temat okreslonych postaci. Bierz lepiej przyklad z GM Rokkyu, ktory pomimo, ze popiera Order oraz Krolestwo, na Forum pozostaje z oczywistych wzgledow neutralny. I tego wlasnie oczekuja od niego porzadni gracze. Proponuje, by Szerszen zaczal brac przyklad z innych GM i zachowywal sie fair w stosunku do wszystkich - zwolennikow Krola i jego wrogow, zwolennikow Orderu i Chaosu. W swiecie SC mamy nie tylko Zlo (ku wyraznemu niezadowoleniu admina).

Ci, ktorzy Ratusz nowego miasta Krolestwa, DH, nazywaja 'wiezieniem', najwyrazniej nie grali nigdy na CL. A na CL Harmonium bylo drugie po RZK. RZK to przyklad porzadnej gildii Chaosu - majacej swoje reguly, jednak z natury zlej. Zawsze szanowalem graczy bylego RZK tak, jak szanuje cala dawna AH. Dla nudzacych sie troszke pouczajacej lekturki:

board/viewtopic.php?topic=1429&forum=11

--------------------------

Tym, ktorzy oskarzaja Harmonium o czerpanie korzysci z pracy innych polecam pogadanie z graczami, ktorzy kierowali kiedys Obywatelami AH. Posluchajcie, co oni maja do powiedzenia.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:14 
 
Kurwa, kolejny esej. Czlowieku nie pisz takich dlugich postow bo nikomu nie chce sie czytac calosci :evil:
Cytuj:
2002-02-11 13:46, Lcv napisał:
1) Nikomu na SC Harmonium nie grozilo strata konta. To parszywe klamstwo i nie mam pojecia, kto mogl cos takiego wymyslic.

Sam lord mi grozil ze za uzywanie ":D" lub za zabicie go grozi strata konta.
Cytuj:
2) Harmonium stworzylo zasade, ze GM (Valarow) nalezy traktowac jak bogow swiata i oddawac im czesc. Tak tez zawsze czynia nasze postacie.

to na chu... sie klucicie i wymagacie czegos od niego. skoro jest bogiem to moze robic co chce.
Cytuj:
Ale zapraszam - jezeli ktos chce okazac sie skonczonym dupkiem i skasowac postac Atreidesa za to, co na innych serwerach GM nawet nie obchodzi (zasada nieingerencji wypracowana wspolnie przez GM i AH jeszcze na starym CL), to prosze bardzo - bedzie to tylko dowod totalnej ignorancji i jeszcze bardziej pogorszy reputacje SC.

czlowieku bez szerszenia nie byloby SC bo to on ma serwer pod reka. i nie obrazaj go bo to sie obroci przeciwko wam
Cytuj:
Ludzi nigdy nie obrazam i nie czynie tego rowniez w stosunku do Szerszenia

patrz i placz wyzej
Cytuj:
Ja proponuje raczej wypracowanie zasad wspopracy graczy i GM i zabawe bez ingerencji jednej grupy w sprawy innej.

tu sie zgadzam. WYLACZYC STRAZE KTORE SA INGERENCJA GM W GRE :grin:
Cytuj:
2) Szerszen wciaz usiluje wszystkim wmowic, ze gracz kierujacy postacia Arkan Ravenlord II twierdzi, ze ma nad adminem wladze.

cos chyba nie umiesz czytac. Szerszen nie mowi ze Arkan ma nad nim wladze tylko ze takowej nie ma
Cytuj:
Nie wiem jak Was, ale mnie to juz zaczyna nudzic.

nudza nam sie twoje dluuuuuuuuuuuuuuuugie wypowiedzi
Cytuj:
Gracze maja prawo WYMAGAC od GM sharda, na ktorym graja, bezstronnosci, uczciwosci i zaangazowania.

nie ma prawa wymagac. Jak mu sie nie podoba to wypad.
Cytuj:
Powtarzam, ze wszystkich GM na SC oprocz Szerszenia uwazam za bardzo dobrych i jestem pelen szacunku dla ich pracy.

cos mi sie zdaje ze ich zdanie jest takie jak Szarego
Cytuj:
Mozesz kasowac konta wedlug wlasnego widzimisie, bluzgac na tych, ktorzy usiluja zrobic cos wiecej, niz zalozyc gildie Chaosu i kasowac kolejne potworki, ale ja osobiscie nie pozwole nikomu obrazac tych, ktorzy pomimo nagonki Chaosu na jednoczacy sie Order zdecydowali, by ich postaci wybraly droge pod gorke i wsparly Krolestwo.

a co, nie moze byc ruchu oporu? Nie bylo w historii swiata krola ktorego nie chcial ktos obalic. a my)chaos) pelnimy funkcje takiego ruchu oporu.
Cytuj:
Tym wiekszym chamstwem byloby kasowanie kont innym ludziom za to, co pisze ja, ktoremu pozostala juz tylko rola nadzorujacego inicjatywe i wiecznie klocacego sie z tlumem graczy nie rozumiejacych pojecia RPG.

chyba ty nie rozumiesz skoro uwazasz, ze nie jest po RPG wtracanie sie w zycie smiertelnikow(graczy) bogskil mocy(GM). To samo sie tyczy jezeli chcesz aby byl tylko ORDER bez CHAOSU.
Cytuj:
praca graczy, ktora nieraz okazuje sie byc ciezsza niz ta, ktora musza odwalac GM.

chyba nie wiesz co mowisz. gracz sie bawi a GM pracuje. Chyba juz widzisz roznice?
Cytuj:
I bede dziekowal za kazdy krok Szerszenia w kierunku dorownania poziomem CL SE, na ktorym wszystko wyglada naprawde o niebo lepiej

TO NIE JEST KURWA CL :evil:
Cytuj:
tam zaden GM nawet nie pomysli o wcieleniu sie w Czarnokolca i zamordowaniu jednej z postaci.

o ile chcesz wiedziec Czarnokolca mozna bylo zabic. sam go leczylem(on sam siebie tez) po stoczonej walce z Hefajstosem
Cytuj:
Szerszen nie zna gracza kierujacego Arkanem i jak na razie nie pokwapil sie, by go poznac. Jezeli jest 'wsciekly' na kogos, kogo nie zna, a widzi tylko odgrywana przez niego postac, to naprawde zaczynam watpic w sens tego, by byl on adminem duzego polskiego shardu.

ani wu nie znacie Szerszenia prywatnie a jednak go oczerniacie
Cytuj:
Ja tu jestem od gadania i robie to chyba az za czesto :razz:.

nie tyle za czesto co za dlugo

Kurwa napisalem sie zaq wszystkie czasy. Nie pisalem chyba tyle nawet podczas przepisywania dyplomowki.
======================
Niewiarugodnie wkuwiony The Evil Emperor :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.