mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:15 
 
Lcv ---> Ja mało nie spadłam z krzesła czytając te stosy twoich bzdór. Nie będe dużo mówić bo po co. Przytocze jedynie to co już kilka razy zostało powiedziane (sama zresztą nie wiem po co... widać do ciebie nic nie trafia... ale nabić kolejnego posta nie zaszkodzi :razz: ) .
I jeszcze jedno. Przyznaje, że żałuje iż wogóle poznałam takiego człowieka jak Lcv i te jego Ravenlordy. I żałuje, że kiedyś trzymałam jego strone. Cóż, człowiek sie wkońcu uczy na błędach...


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:15 
 
Dzieki, wert. Chyba widzisz, ze jestes jednym z kilku, ktorzy zostaja. Zycze Ci powodzenia w imieniu ekipy przechodzacej na DZ. Oby Valarowie byli z Toba :P. A przynajmniej zdecydowana wiekszosc z nich.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:16 
 
TY NAPISALES ZE CHAOS JEST SILNY BO MU SZERSZEN POMAGA! ZNOWU PRZEINACZASZ FAKTY KURWA!

NA FLAMES!

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:20 
 
Moja reputacja (twoją opinie w tej sprawie olewam ciepłym moczem) jest niczym w porównaniu z gównem w jakim tarzał się ród Ravenlord na CL a teraz z tego co widze i na SC :grin:. Dodał bym coś ale to nie flames :grin:

Co do własnego serwerka Lcv czy tego drugiego - pewnie dlatego chciał zapierdzielić skrypty , ale papa gówno wyszło. A nóż na DZ sie to uda :smile:

Pozatym gościu najwyrazniej nabija sobie posty (wieczne roztrzęsywanie tych samych spraw i gadki o dupie maryni) - proponuje reset licznika :grin:

_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 21:24 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:22 
 
Cytuj:
2002-02-11 21:13, Lcv napisał:
, teraz wsparl go az nadto - gracze Orderu stracili duzy budynek - ponad 200k zostalo praktycznie przejete przez Szerszenia.


Ty Lcv... po co mi budynek i 200k????

Cytuj:

Szerszenia wezwala postac Arkan Ravenlord II, poniewaz trzech ludzi utknelo pod budynkiem (stuck). Wezwanie bylo w pelni uzasadnione. Postaci Harmonium nigdy nie obrazaja Valarow.


Ich adwokat za to i owszem.
Zapomniales dodac iz przed blyskawica wyciagnalem zarowno Arkana jak i jego przybocznego z dziury, w ktorej utkwili

Cytuj:
My juz wycofujemy sie z interesu z powodu nadmiernej ingerencji admina w swiat gry.

Lcv



Ulzylo mi. To byl wspanialy interes.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:27 
 
Proponuje przekazanie IP + referencji Malcolmowi w ramach "partnerstwa dla spokoju".


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:29 
 
Lcv -> tak sie sklada, ze ja jestem czlonkiem Chaosu a tej pomocy od GM'ow jakos nie doswiadczylem zbyt duzo. Dziwne, nie? Czlowieku jak przedstawiasz ludziom jakies zarzuty, to popieraj je dowodami(była juz kiedys o tym mowa). Szkoda mojej klawiatury na ciebie...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:39 
 
Ice, dalem co trzeba gdzie trzeba, sadze ze GM DZ maja glowy na karku, przynajmniej tak wynika z moich kontaktow z nimi, jesli wezma te zabe, to chyba udlawia sie nia tak samo jak i my hihihihi... albo wypluja z obrzydzeniem.

Prawde mowiac taka postawa "adwokata" moze zniechecic do jakiegokolwiek promowania gry RPG.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:41 
 
Chozcie na serwer DM (Dream Master) sam tam grami bardzo mi sie podoba :smile:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:41 
 
Licze na to, że Malcolm zauważy fakt, iż gośc wyfrunął z dwóch serwerów za to samo i nie udzieli schronienia tej typowej piątej kolumnie. No chyba, że chce mieć na forum spam niczym nie uzasadnionych bluzgów pod swoim adresem

_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-11 21:45 ]</font>

**

Posty: 388
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:43 
 
Butcher, do kogo to "chodźcie" miało być :smile: ? Do mości Arkana Ravenlorda II :razz: ? Ja nie chce żadnych pasożytów na DMie... brzydze sie robactwa :razz: .


_________________
Nigdy nie patrz za siebie bo za Tobą może iść Śmierć...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:44 
 
Szerszen juz mowilem klatka na rynku w brit i mechanizm ktory za oplata bedzie demonstrowal dzialanie zaklec ofensywnych na osobie lorda i wskrzeszal go po zaniku czynnosci witalnych :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:47 
 
ja sie nie odzywam rofl ludzie wymyslili jakies harmoniu czy cos takiego a teraz wszystko sie pojebalo zrobcie order chaos wylaczcie guardsow i sie pobawimy w harmonie... ciekawe kto tak naprawde tego chcial


Posty: 18
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:50 
 
Dotychczas nie wypowiadlem sie na tym foroom ale po tym jak przeczytalem te brednie to nie moglem juz cicho usiedziec. Lcv twoja wypowiedz jest naprawde zenujaca. Gram na SC prawie od samego poczatku i nigdy nie zauwazylem zeby Szary byl stronniczy. Nigdy nikomu nie przeszkadzal ani nie wspomagal nikogo. Stary, z tym chaosem to zes niezle dowalil, od chwili kiedy swiat stoi na NOXie, GMi poczynili wiele zabiegow aby oslabic chaos.
A co do pomyslu odebrania Szaremu serwerka --> LOL i moze jeszcze rotfl. Ciekawi mnie jeszcze czy cos uzgadniales z ludzmi z DZ, i czy GMi dark zonu popieraja twoje nedzne idee. Jezeli tacy jak ty zaczna przebywac na DZ to ja chyba stamtad wysiadam.

Pozdroofka dla wszyskich z SC a w szczgoolnosci dla Taunisa (3maj sie brachu).
SZARY JESTES MOIM GURU.

NIL X


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:53 
 
1) Ban na SC jest pierwszym w naszej historii, a jego przyczyna jest jedynie slaby poziom ulyslowy admina. A ty, IcE, powiedz moze wszzytkim, dlaczego nie jestes juz GM na CL.

Malcolm to dobry GM i nie da sie zrobic w balona Szerszeniowi ani nikomu innemu. odwalcie sie wreszcie od tych, ktorzy decyduja sie robic cos wiecej, niz walczyc z potworkami i zajmijcie sie soba. Obaj udowodniliscie, jaki macie stosunek do graczy.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:55 
 
I jeszcze do IcE'a. Bluzgam tylko na Szerszenia za to, co nawyprawial dzisiaj dla wlasnej zabawy w Domenie. I moze lekko na Ciebie za udawanie niewiniatka :P. Wszyscy GM na SC poza Szerszeniem i Tollem sa calkowicie w porzadku i mam dla nich pelny szacunek. To samo z cala ekipa DZ i CL SE. Ty jestes jednym z niechlubnych wyjatkow i dlatego tak bardzo nie lubisz Harmonium. Prawda?

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:55 
 
Masz spóznione informacje kmiotku. Wszyscy tu wiedzą czemu juz nie jestem GM na CL - bo jestem największym draniem :razz: :grin:

Co do Ravenlorda -zaczął postować na forum DZ - prosi o referencje :razz:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:56 
 
Dementuje.
Nikt z autonomii harmonium nie otrzymal bana na SC. Uciekli sami a sugerowalem porozmawianie ze mna zamiast wciskanie mi kitu i bezpodstawnych zadan.
Konta autonomii nadal sa w pelni sprawne, o ile nie popsuli ich sami wlasciciele hihihihi, bo pojecie to maja mierne o Ultimie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:00 
 
Lvc - gdyby tego było mało -przyznaję sie równiez iż jestem mącicielem :smile: i wsadzałem wam końskie gówna do kaszy :grin: :grin: :grin: :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:00 
 
Szerszen, w sprawie rozmowy z GRACZEM Atreidesem pisz: [email protected]. Teraz ma powazny problem z noga (kontuzja daje sie we znaki), ale odpisze, gdy tylko bedzie to mozliwe. I prosze Cie - naucz sie wreszcie odrozniac graczy od ich postaci.

Czy konto Atreidesa juz dziala?

P.S. Dziekuje IcE'owi za wyjasnienie graczom, dlaczego nie jest juz GM. Rozumiem, ze od teraz zaczniecie czytac jego posty z przymruzeniem oka. To samo sugeruje w przypadku Szerszenia do czasu, kiedy zrozumie on, ze narobil dzisiaj glupstw. Ja nie mam nic przeciwko Wielkiemu Pojednaniu :P.

Kto chce wiedziec cos wiecej o przyczynach zamieszania na SC (info poufne :P), niech pisze do mnie - [email protected]. Na forum pisac nie bede, zeby nie szkodzic paru porzadnym ludziom, ktorzy zostaja na SC.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.