mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 05:44 
 
dzisiejszej nocy nastapily drobne zmiany...
moje psucie to:
kowal skupuje rudy wszystkich metali - nie trzeba biegac do architekta ktory chyba teraz juz nie skupuje ale nie jestem pewien :smile:
koal tez sprzedaje rude... jest tego troszke wiec jak komus brakuje to moze po swiecie polatac... to moze se cos zrobic :smile:
alchemik - zdecydowanie poprawiona oplacalnosc zawodu... szczegolnie alchemik ktory potrafi lepsz miksturki robic.
alchemik tez teraz sprzedaje srednie miksturki, wiec... mozna sobie troszke kupic lepszych...
jakis npec kupuje buty bo nie kupowal ... zdaje sie ten od skoorek koles :smile:
aaa
carpenter teraz bedzie mogl robic wooden chesty :razz:
wiec cieszcie sie i radujcie - podziekuwania wplacac na moje prywatne konto :smile:
oraz ulatwilem robienie runow, ktore teraz "magom" beda sie "psuly"
i zmniejszylem ich drzeworzernosc...
poniekad jestem odpowiedzialny za cene runow i ich mala ilosc w sklepie... ale to wplynie na powstanie postaci carpenterow :smile:
wiecej grzechow nie pamietam...
reszta to wina Ro6erta :smile:
poczekamy do nastepnej nocy jak bede mial wene tworcza to popsuje cos jeszcze :smile:
Gadget


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 11:37 
 
Gadget, i co ja mam teraz zrobic ? jak mam chatke daleko od Britt i daleko od miasta ?
Runami sobie raczej nie poskacze, rune booka tesh raczej nie kupie, bo go pewnie zobacze za tydzien na aukcji , pewnie sie wszyscy rzuca na niego... i sie nie dziwie jak to taka rzadkosc. Co wy tego nie widzicie ? Przeciez sie tu nie da grac powoli... coraz gorzej...
P.S. Tylko mi nie odpowiadaj ze drzwi maja dwie klamki, jakbym nie wiedzial :wink: Jakbym nie chcial grac na DZ to bym dawno sobie poszedl.


Posty: 33
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:20 
 
Mam ta sama sytuacja co Meph. To jeest bezsens z tymi runami tez mam kawal dorgi do domu zmiencie to prosze :smile:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:32 
 
No i git. Mi sie podoba. Dlaczego gornicy i kowale mieli by dostac po dup** a inni nie? Tak trzymac.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:50 
 
sprawa z runami - nie beda jednorazowe - zadba o to Malcolm...
ale beda sie psuly.
prosta sprawa... czar recal i travelgate sa zyt nagminne..
a czary teleportacyjne sa dosc trudne :razz:
Gadget


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 13:54 
 
Gadget, to zrob to jak nalezy... czyli w zaleznosci od Eval Int i Magery, zeby dobry mag mogl sobie czarowac jak przystalo... a nie sie meczyc ....

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:05 
 
Mephisto:
To nie Gadget robi tylko ja. Sadzisz, ze tak latwo wymyslic zaleznosc miedzy losowym wskaznikiem, eval i magery po 3 dniach meczenia sie z oknami dialogowymi w C ? :P


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 15:24 
 
wy GM-y chyba naprawde nie macie juz co robic.
Zaczne najlepiej od poczatku.

W dzien w ktorym wstal CL bylem wniebowziety mysla ze wreszcie bede mogl pograc sobie na serwerze ktory jeszcze tak niedawno ( przed padem ) wydalal mi sie niesamowity i sadzilem ze tu zostane na zawsze. Jednak po zalogowaniu doznalem LEKKIEGO szoku, jak jakis koles kujac obok mnie w gorach rzucil na ziemie ( do smieci ) EXP coifa z zelaza. Rzucilem sie na niego nauczony zasad z Dark Zone, a czlowiek ktory go wykul wysmial mnie od baranow i nowicjuszy. To byl pierwszy moment w ktorym moja gra na CL zostala podwazona. Nastepnym szokiem bylo to, ze gdy dotargalem ciezko wykopane 200 zelaza do architekta, okazuje sie ze on tego nie skupuje. Ide na kanal IRC'a i dowiaduje sie od GM'a ze jezeli chce sprzedac rude musze biegac po miescie i stawiac swoje oferty ?!?!?!?!
Trzecim szokiem, lecz juz lekkim bo nie raz sie z tym spotkalem, jak nie dawno opisal jeden z ludzi tu na mmorg na CL ludzie olewaja ludzi. na DZ jest inaczej, chodz nie mowie ze bezblednie. Tutaj mozna spotkac osoby ktore chetnie podziela sie z toba swoim doswiadczeniem i pomyslami dotyczacymi swiata UO.

A teraz przechodze do setna sprawy. zadam jedno mam nadzieje tresciwe pytanie do GM'ow zajmujacych sie zmianiami.
"chcecie zrobic z DZ CL'a ???"
jezeli tak to przykro mi ale nie wroze wam dobrej przyszlosci. Ludzie graja tu i dobrze im jest tak jak jest i nie potrzebuja zmian na gorsze, lub nawet lepsze. Po prostu przyzwyczaja sie do tego co jest i graja ile moga. Wyobrazacie sobie co przezyl czlowiek ktory wstajac dzisiaj do komputerka i logujac sie do UO zobaczyl puste miejsce na recall rune ? ( rozumiem ze to blad ktory bedzie naprawiony z czasem, ale czy nie moglo po prostu byc tak jak bylo ? nie widzialem za duzo ludzi skarzacych sie na to ze recall lub gate travel dziala za dobrze). Albo osobe ktora uzbierala ( tak jak ja na CL ) 1k rudy, dowlokla do architekta, (bo nei miala recall'i) a tu sie okazuje ze Architekt jej nie skupuje ??
No comment.

P.s. Moim zdaniem GM'y powinny zajac sie problemami naprawde waznymi, a nie utrudnianiem zycia mieszkancom tamtego swiata,a nawet jego polepszanie ( bo uwazam ze zasady tam obowiazujace byly bardzo dobre).
Jezeli nie macie pomyslu to moge wam jeden podsunac:
zajmijcie sie sprawa Macrowania co na pewno wyeliminuje z gry nieuczciwych graczy ktorzy graja w UO tylko po to by zaszpanowac 100% w 7 skillach. To bez sensu!

P.S.2. Troche sie rozpisalem ale mam nadzieje ze przynajmniej pare osob uwaza podobnie jak ja ...


_________________
Gerion

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 16:25 
 
taaaakkkkk
polepszyc zycie... aaaazaaaajeeebbiiiisteeeeeee
bardzo chetnie...
jak mi powiesz co, oraz rozsadnie to uargumentujesz...
gornikomagokowal, do tej pory mial w dupie wszystko co zyje i biega na tym serwie... dlaczego?
koles sobie wykopie eude, telepnie sie gdziestam, sprzeda i wykuje...
gdzie tu interakcja? e?
gdzie zarobek dla innych profesji?
ogolnie kolo penisa mi lataja wszyscy gornicy i okolice...
nie oszukujmy sie - zarabiali krocie.
jesli gornik potrafil 10k w godzine zarobic... to ja przepraszam.
10h kopania i ma dom...
za nastepne 20h ma gildie
wow
sorki... panowie..
ale wiekszosc z was pierdoli ze nie gra dla skili tylko for fun...
zaaajebisty fun miec qpe kasy i wszystko co sie tylko da w tym swiecie...
wtedy to dopiero zaczyna sie nuda...
ja, bede staral sie pogorszyc zycie gornikom i kowalom.
jak najbardziej...
a bede ulatwial innym zawodom.
proste jasne i logiczne...
kowalowatychgornikopodobnych magow za wielu jest...
czas sie panowie przekwalifikowac...
teraz polecam profesje alchemika, a dzis w nocy stanie sie chyba oplacalna profesja carpentera...
la la laaa laaaaalala...
czas panowie polazic po ludziach i jakoms interakcje zrobic...
zapamietajcie - ja jestem antykowalomagogornik... i bede psool tyle na ile mi pozwola inni GMowie :razz:
a pozniej jeszcze troszke mocniej :razz: :razz: :razz:
kowalogornikomagom mowimy NIE
Gadget

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:02 
 
[quote]
2002-02-12 16:25, Gadget napisał:
ogolnie kolo penisa mi lataja wszyscy gornicy i okolice...
nie oszukujmy sie - zarabiali krocie.
jesli gornik potrafil 10k w godzine zarobic... to ja przepraszam.
10h kopania i ma dom...
za nastepne 20h ma gildie
wow
sorki... panowie..
ale wiekszosc z was pierdoli ze nie gra dla skili tylko for fun...
zaaajebisty fun miec qpe kasy i wszystko co sie tylko da w tym swiecie...

------------------------------------------
Hmmmm ja jakos nielubie przesady. Gadget z tego co piszesz to kazdy gornik po 1-2 dniach grania powinien miec domek i kupe kasy. To ja sie pytam ilu gornikow ma domki?? Ilu zalozylo swoja gildie??? Ja nie zauwazylem wielu.

Slimi

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:06 
 
widac srednio sie staraja...
moja postac testowa, od 0 do 100 maininga wlasnie tak jakos sie dorobila...
po 2 dniach mialem ponad 200k. a nie gralem non stop...
dziwne?
a moze to jakis GM mi wsadzal do plecaka rude?
ech...
Gadget

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 17:30 
 
No bo zaden gornik nie sprzedaje swojej rudy tylko trzyma ja na expy a na nie trzeba naprawde duzo rudy. Wlasnie jeden arcymistrz probowal mi wykuc tarcze i macke expowa z 3 wysokich rodzajow rudy ktora ukopalem przez tydzien i odkladalem. I niestety sie nieudalo. I co z tego ze sprzedalbym ja za 100k jak nie po to ja kopalem.

Pozdrawiam Slimi


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 18:01 
 
Bardzo lubilem wasz server ale wszystko zaczyna sie robic do dup.... nie wiem czemu ale konkretnie tak jakos juz sie robi calkiem nieciekawie zasady rzadzace tym swiatem sie zmieniaja jak w kalejdoskopie i zaczynaja bardziej denerwowac i to nie poprawia nam zabawy tylko sprawia ze jestesmy bardziej wqqq :smile: mi np na domq nie zalezy troche juz gram ale nie przywiazuje wagi do pieniedzy ale teraz trzeba zaczac jak runy zaczely znikac i wogole ... ehh nie wiem czemu ale moze idziecie nie w tym kierunku co trzeba chyba ze chcenie odstraszyc loodzi od uo ludzie na CL robia to coraz lepiej
:wink:


Posty: 33
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 19:02 
 
Ja do Malcolma. Malcolmie kochany przeciez my wiemy ze to nie jest proste ja nawet niewiem o czym ty mowisz ale na...hm Bogoow dlaczego my mamy prze to w tylek dostawac ja jestem kowalem i gornikiem magia sobie pomagam jezeli chodzi o kowalstwo i gornictwo to jest git ale niejstem w stanie na piechote przejsc prze pelen las wilkow i innego badziewia bo nie mam pojecia o wojaczce a magie znam slabo chce byc kowalem i gornikiem i niczym innym tylko to mnie kreci niesadzisz ze psucie sie ronoow przy polozeniu mojego domu(niedaleko Pustyni) po prostu uniewmozliwia mi prace(pozatym musze plot splacic jednemu Bogoo)


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 19:02 
 
Cytuj:
2002-02-12 14:05, Malcolm napisał:
Mephisto:
To nie Gadget robi tylko ja. Sadzisz, ze tak latwo wymyslic zaleznosc miedzy losowym wskaznikiem, eval i magery po 3 dniach meczenia sie z oknami dialogowymi w C ? :razz:


No latwo nie jest.... ale to ze runy znikaja i obciazenia to sie udalo... ? eh...
Zrobcie z tymi runami cos... bo na piechte to nikt nic nie zrobi... swiat uo nie jest taki maly zeby wszyscy mogli biegac gdzie im sie podoba... Najlepiej wlasnie tak zeby im lepszym magiem jestes, tym mniejsze problemy masz z recallem...
Jak carpenter ma zarobic ? Bawilem sie w robienie mebli ostatnio... ale co z tego, wyrąbalem troche drewna (g wartego) zrobilem pare mebli, i co z nimi ? nie moglem znalezc vendora skupującego to, a ludzi ktorzy by chcieli to kupic nie jest za wiele... Bo wprowadzacie utrudnienia i utrudnienia i malo kto ma chatke :razz:...
Co by nie mowic to na DZ nie mozna sobie wybrac zawodu, bo GMi narzucaja z gory co robic , utrudniajac inny zawod...
No zalozmy ze teraz wszyscy beda alchemikami i carpenterami... to za pare tygodni dojdziecie do wniosku ze wszyscy znowu robia jedno i dacie im znowu po d...

P.S. Mi sie zdaje ze problem braku niektorych zawodow to , to ze malo ludzi gra jeszcze na DZ... (a wy nie chcecie zakladac kont :smile: )

Co by nie mowic to wasz server, i mozecie robic z nim co chcecie... ale jak cos robicie to pomyslcie o ludziach grajacych na nim...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 21:52 
 
hmn... nie tyle staly sie bardziej oplacalne, co dorownaly oplacalnoscia innym zawodom
ot co.
Gadget

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:58 
 
Mam ten sam problem c Maphisto. Jak moj biedy carpenter ma zarobic, jak nikt meblki nie kupuje??? Mam caly czas tarcze z drewna robic??

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 23:10 
 
dzis albo jutro w nocy zrobie ze beda Wam kupowac. wiec jak sie nudzicie to schowajcie swe produkty w domku
jak popsuje ze bedze mozna to dam znac na forum
a na razie sie cieszyc ze mozecie wooden czesty robic :razz:
Gadget

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 23:58 
 
I co Gadzet :smile: Mowiles ze GM ma byc neutralny, a ty jestes AntyGornikoKowaloMago GM.

*skacze z radosci*

zdemaskowalem cie opryszq :grin:

_________________
You're going to die...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-12 23:59 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 01:34 
 
Gadget podchodzi z dloogim prazkowanym Black Stafem, zaklada ciemne okulaki * PSTRYK *
o czym mowiles? tak.. maz racje.. piekna dzis pogoda.. idz idz... droga wolna.. nie pamietasz jak sie nazywasz? przejdzie.. idz prosto i w lewo.... o tak, tam gdzie ten pan robi OooOooo, to Twoi nowi koledzy...
Gadget

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.