mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 12:29 
 
Ah - wypowiem sie moze szerzej wieczorem lub jutro. Teraz wybywam w swiat.

Albercik --> podkopales sobie wiele dołkow, przyhamuj, bo zostanie ci gra na niemieckich shardach albo w sieci lokalnej. Rozbawiles mnie zdaniem, ze jestes najstarszym graczem UO w Polsce, bo grales na CL od poczatku. UO zapewne tez masz pirackie.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 12:44 
 
Skoro jest taki de best i zna UO od kolyski to czemu przez 2 godziny chodzil jako duch bo nie umial sie wskrzesic? Wprawdzie powtarzam sie, ale stosuje ta sama technike co Lcv.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:04 
 
Ja tylko przytocze cytat z wypowiedzi Lcv, opowiadal on o tym jka to Szerszen zablokowal mozliwosc wskrzeszenia sie ostatniemu z Ravengejow (Oyci3C - padlem jak to przeczytalem :smile:):

"Hiler w Ankh nie dzialal"

Mysle ze to starczy za dowod, jakim to wspanialym graczem jest ten koles (imienia nigdy chyba nie zapamitam, tego z foroom ofkoz)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:08 
 
moje zdanie jest nastepujace.
nie bedziemy dyskryminowac nikogo, kto gra.
przynajmniej na poczatku :smile:
jesli jest dobrym graczem, ladnie nabazgral zgloszenie, ktore przejdzie weryfikacje...
niech gra...
KAZDE zachowanie ktore bedzie nie tak wobec regulaminu... a regulamin odnosnie zachowania sie gracz - Gm jest jasny, bedzie skutkowalo potrzeba szukania sobie nowego serwera... i to bezdyskusyjnie.
co do GMow.
na razie jakos stanowimy dosc zgrana ekipe, i nie potrzebujemy ludzi z zewnatrz.
wole na GMa kogos slabszego technicznie, lecz kogos kto gra u nas jakis czas, i znam jego zageywy, wiem czego po nim sie spodziewac...
i mam zaufanie.
co do ro6erta i obietnicy ziemi... oraz GMowania...
interpretacja slow moze byc roozna.. lecz na pewno nie taka jaka przedstawiles.
jak dla mnie bylo to kulturalne stwierdzenie abys spierdalal.
reasumijac.
1. grac beda - jesli przejda sito eliminacji
2. obserwowani beda przez graczy i GMow
3. GMa nowego na razie nie 3eba nam
ito itd
Gadget

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 14:30 
 
[quote]
2002-02-11 21:42, Atreides napisał:
Przestan czepiac sie graczy przestrzegajacych RPG i zajmij sie lepiej swoim serwerem, ktory co tu ukrywac - jest chyba najgorszy w Polsce. Na DZ obowiazuje zelazne reguly, dzieki czemu tacy gracze jacy znajduja sie na SC (oraz taki gracz jak Ty), nigdy nie znalazlby tutaj miejsca.

Atreides alias Lcv alias ktokolwiek inny, ty chyba naprawde masz jakiś problem z osobowością, i to poważny. To co robisz jest po prostu niesmaczne, żeby nie powiedzieć żałosne. Dorośnij, zdobądź trochę szeroko rozumianego doświadczenia życiowego (w świecie realnym, nie RPG- co by niedomówień nie było). Może wtedy twoje wywody staną się, ekhm, obiektywne albo przynajmniej poprzerz je jakimiś konstruktywnymi dowodami. Jeśli takowe znajdziesz. I zastanów się, zanim zaczniesz krytykować innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 18:27 
 
Atreides po raz kolejny popisał się swoją mizerną wiedzą o faktach.

Kolo... ty chyba nie wiesz jakie stosunki panowały między mną a Melaniusem skoro wygadujesz takie rzeczy :smile: Może przez litośc ktoś to Tobie powie :smile:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 22:46 
 
A wiec tak, Melanius & Ice... no to ten tego... nooo wiecie..:smile: Kochaja inaczej:P Ups, przepraszam, ale ja jestem:/ No coz:) Mam nadziej, ze ta wypowiedzia nie zniszczylem ich kwitnacego zwiazku:O

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 23:02 
 
hehehehhe LOL - technicznie niemożliwe :smile:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 23:10 
 
Jak to nie, nie slyszales o rozdwojeniu jazni? A bo ja wiem co ty robisz jedna reka, a co sobie myslisz:P hyhhyhyhy:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 23:33 
 
ROTFL :grin:

A co na to Mistrz ? :smile:

"Tak trzymać" .... :grin:

_________________
Ultima Online Polska
http://www.mmogspot.com/uo
MmogSpot - Polski Portal Gier Online
... when the dream became true ...
http://www.mmogspot.com

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-02-12 23:38 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 02:15 
 
Ja tam nie wiem o czym gadacie to sie nie wtracam :smile: Ale z tego co zrozumialem to IcE i ten Melanius (czy jakmu tam) to jedna osoba, posiadajaca w dodatq sklonnosci do brzydkich zabaw, pedalstwa i paczkoof z marcepanem.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 00:56 
 
hmm mialam cos napisac ale sie rozmyslilam

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 07:42 
 
z marcepanem? fee ;]]

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 18:54 
 
Jak chcesz Viki posty nabijac to do dzialu test :wink: :wink: :wink: :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.