mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 02:02 
 
Nie wymigasz sie kurwa od odpowiedzialnosci! To ze skasowales mi pamiec, nic ci nie da - mam zapasowa w banku :grin: Teraz uklon sie przede mna i blagaj abym nikomu nie wyjawil twego sekretu! Blagaj bo caly swiat sie dowie o twoich AntyGornikoKowaloMago pogladach!

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 02:58 
 
Powiem tak: Ja jestem kowalogornikiem, o magii nie mam zielonego pojecia i o dziwo daje sobie rade bez jakis tam runow, a w drodze od kopalni do miasta nie ma zadnych stworow czychajacych na me dobra materialne i zycie - so nie moosze biegac w zbroji.
I teraz sedno: przez kowalogornikomagow to my kowalogornicy dostajemy tez po dupsku, ale to nie nam sie latwiej pracuje... my musimy zapiepszac na piechotke (troche to trwa), ale i tak nie nazekamy.

Mam nadzieje, ze w tym co napisalem jest troszke sensu i ktos mnie poprze :smile:

KowaloGornicy laczcie sie !!! :smile:


_________________
Nic dodac nic ujac :)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 03:13 
 
Mam pomysl do dyskusji odnosnie jak pozbyc sie kowalogornikomagow :
Mozeby za bardzo obciazonemu magowi nie wychodzily czary :smile:

Widzial ktos kiedys pakernego maga??? Toc to anemicy ktorzy ledwo cielska wlasne uniosa, a tu patrzcie... idzie sobie taki obladowany ,a jak sie zmeczy to bzzz.... teleport.

Do d... z takimi magami :smile:

I znowu sie popisalem :]


_________________
Nic dodac nic ujac :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 07:16 
 
Simple zrobic tak zeby skupowali TYLKO metale kolorowe za jakas sensowna cene oparta na czestosci wykopywania metalu przy zalorzeniu ze za godzine kopania ma wychodzic gora ok 2-3k ale tylko za kolorowe (tu by sie przydalo zastaowac skrypt oparty o teorie gier z prawdopodobienstwa o jakiejs zalorzonej sumie).

Zobaczycie jak szybciutko ludzie zrezygnuja z kopania dla zysku, bo jak ktos juz nakopie to nie bedzie sprzedawal tylko bedzie chcial cos wykuc albo kowalowi sprzeda. A zelazo bedzie tylko na kucie.

Aha skad mi sie wzielo te 2-2,5k??? Otoz jako poczatkujacy rybak jestem w stanie w ciagu godziny zarobic ok 1,2-1,4k zakladajac ze usmaze filety. I prosze nie mowic ze wy maci zywioly bo ja je tez czesto wylawiam...

_________________
Vincent z Minoc [CL]
Akhorakhil [DZ]
Simple XP4Ever :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-02-13 07:21 ]</font>


Posty: 47
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 14:18 
 
Wreszcie runy nie znikaja :smile:... przynajmniej mi :smile:
Mozna bylo by zrobic cos takiego ze GM skryba moze sobie napisac 1 rune booka ? :smile:
(chyba ze nie wiecie jak :sad: )

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 22:45 
 
Gadget powiedz co zrobiles z czarnymi potionymi ??? Bo mam 45 alchemy i wychodzi jedna na 20 :sad:

Co tu sie k... dzieje????


_________________
Nic dodac nic ujac :)

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 01:17 
 
Alchemia bardziej oplacalna :razz: :razz:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 01:17 
 
Cytuj:
2002-02-12 05:44, Gadget napisał:
dzisiejszej nocy nastapily drobne zmiany...
moje psucie to:
kowal skupuje rudy wszystkich metali - nie trzeba biegac do architekta ktory chyba teraz juz nie skupuje ale nie jestem pewien :smile:
koal tez sprzedaje rude... jest tego troszke wiec jak komus brakuje to moze po swiecie polatac... to moze se cos zrobic :smile:
alchemik - zdecydowanie poprawiona oplacalnosc zawodu... szczegolnie alchemik ktory potrafi lepsz miksturki robic.
alchemik tez teraz sprzedaje srednie miksturki, wiec... mozna sobie troszke kupic lepszych...
jakis npec kupuje buty bo nie kupowal ... zdaje sie ten od skoorek koles :smile:
aaa
carpenter teraz bedzie mogl robic wooden chesty :razz:
wiec cieszcie sie i radujcie - podziekuwania wplacac na moje prywatne konto :smile:
oraz ulatwilem robienie runow, ktore teraz "magom" beda sie "psuly"
i zmniejszylem ich drzeworzernosc...
poniekad jestem odpowiedzialny za cene runow i ich mala ilosc w sklepie... ale to wplynie na powstanie postaci carpenterow :smile:
wiecej grzechow nie pamietam...
reszta to wina Ro6erta :smile:
poczekamy do nastepnej nocy jak bede mial wene tworcza to popsuje cos jeszcze :smile:
Gadget


Ja rozumiem ze zmiany sa potrzebne ale gdy sa zbyt czeste to zaczynaja meczyc ja przynajmniej zaczynam sie juz gubic :smile: zachowujecie sie jak nasi ustawodawcy :wink: sorry wiem ze to juz obelga

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 01:18 
 
Cytuj:
2002-02-12 21:52, Gadget napisał:
hmn... nie tyle staly sie bardziej oplacalne, co dorownaly oplacalnoscia innym zawodom
ot co.
Gadget


takie dzialanie mi sie podoba :smile: Sam chetnie kupilbym jakies wypasione miksturki a alchemika do tej pory spotkalem jednego

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 01:22 
 
Cytuj:
2002-02-13 02:58, czarny napisał:
Powiem tak: Ja jestem kowalogornikiem, o magii nie mam zielonego pojecia i o dziwo daje sobie rade bez jakis tam runow, a w drodze od kopalni do miasta nie ma zadnych stworow czychajacych na me dobra materialne i zycie - so nie moosze biegac w zbroji.
I teraz sedno: przez kowalogornikomagow to my kowalogornicy dostajemy tez po dupsku, ale to nie nam sie latwiej pracuje... my musimy zapiepszac na piechotke (troche to trwa), ale i tak nie nazekamy.

Mam nadzieje, ze w tym co napisalem jest troszke sensu i ktos mnie poprze :smile:

KowaloGornicy laczcie sie !!! :smile:



Ja jestem rycerzogornikiem o magii nie mam pojecia i tez dreptam z moim jucznym koniem od skal do skupu :smile: czyli jednak da sie tak grac wiec Gadget wykanczaj tych z magicznym zacieciem :wink:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 06:54 
 
hyhy :D
fajne fajne szkoda ze ja cala dobe sieci niemialam.. ale jush se poczytalam troche nowinkow na ktore tak wszyscy wkolo narzekaja
hym swoja droga zdziwilam sie troszq jak wyczarowalam elemka i on niekoniecznie mnie sluchal... hmm
ziemni dopiales sfego.. teraz mi cza wiecej EI ale hmm tu pojawia sie problem... jak skasowal parowanie jesli tego niema w .skills ? ;/
co niezmienia faktu, ze Ingi to i tak dobry warlock :P

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 06:55 
 
BTW co do stolarzowania i mebelkowania... pomyslcie nad komenda .flip or samfing co by mozna je bylo obracac :)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 17:59 
 
myslimy

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.