mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2006, 20:03 
Cytuj  
Sony zapowiedziało dziś następny dodatek do EQ2 - Kingdom of Sky. Link do press release'u: http://sonyonline.com/corp/press_releas ... Q2KOS.html

Features:

Higher level advancement—now reach level 70 as an adventurer or artisan
All-new Achievement system to further enhance and specialize your character’s abilities
Guild advancement expanded to level 50
Four new arena champions and two new arenas
All new Heritage Quests allow players to gain amazingly powerful items, personal status, adventure experience and even a reward made famous in the original EverQuest
Signature Quests which reward large experience bonuses, personal status, new items, and advance the lore of EverQuest II
Over 30 new Collections expand upon one of the most popular features exclusive to EverQuest II. Find them all and earn all new rewards
Challenging new zones, from floating islands to menacing dungeons
25 new enemies to fight
Brand new pieces of armor, such as Profession Hats, Helmets and Pauldrons, will make your character look more distinct
Over 30 new items to put in your player house
All new player titles


Moje przemyślenia na szybko:

IMO za wcześnie. Ale rozumiem, muszą działać szybko - Vanguard ante portas.
Spora część ludzi nawet nie liznęła nowego contentu a tu już cap o 10 leveli w góre.
Ciekawie wygląda Achievement system - czyżby AA z EQ1? If so, będzie miło.
Fajnie, że bedą nowe Heritage, mam nadzieję, że więcej niż jeden ;)

G.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 08:24 
Cytuj  
Moje przemyslenia:
Przeciez nie musimy sie spieszyc, gra nam ne ucieknie :>
Content sie bedzie poznawac tak czy inaczej - ci co chca poznawac beda grac w eq2 ci co nie - przestana.
A im wiecej contentu tym wieksza roznowrodnosc gry imo.

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 10:58 
Cytuj  
Player versus Player combat will “go live” in EverQuest II near the time of the launch of Kingdom of Sky, a highly anticipated addition to the game that will allow players to fight each other. PvP will be a part of the regular updates that take place within the game world, and will be available to all EQII players for no additional cost. PvP will feature good versus evil combat, pitting citizens of the two rival cities of Qeynos and Freeport against each other. Players will earn items, titles, fame and experience while engaged in combat with other online gamers around the globe. Combat will happen in the wild or within the gates of your opponent’s city. PvP will be activated on new servers so all players will be able to compete from the ground up.

czyzby pvp z lootem? az trudno uwierzyc..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 12:04 
Cytuj  
watpie :) raczej to bedzie jakis item za zabicie ilustam przeciwnikow :) idziesz do NPc i on ci da nagrode... chociaz mam nadzieje ze sie myle :P


Ps. Szkoda ze znowu dziela serwery :(((((


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 13:01 
Cytuj  
Szkoda nie szkoda, ja wlasnie przyszedlem do eq2 zeby nie brac udzialu w bezmyslnym pvp :>

juz.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 13:08 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Szkoda nie szkoda, ja wlasnie przyszedlem do eq2 zeby nie brac udzialu w bezmyslnym pvp :>

juz.


Dzień w którym wprowadzą open pvp wszędzie będzie ostatnim moim dniem w EQ2. Ale nie zanosi sie. Będą serwery pvp i pve. I nie będzie możliwości transferu z jednych na drugie. I bardzo dobrze, nie będą sobie goście robić wypasionych postaci na pve a potem je przenosić na pvp.


G.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 14:47 
Cytuj  
Dla mnie osobiscie osobne pvp serwery to lekko poroniony pomysl. Napewno nie bedzie mi sie chcialo robic nowej postaci, ale pewnie sporo osob zniknie tam na jakis czas i ciezko bedzie znalesc ludzi do pve.
System podobny do tego z swg bylby lepszy imo...chcesz sie bawic w pvp to sie bawisz, nie chcesz-nie musisz...ale bez koniecznosci placenia abonamentu przez kolejne kilka miesiecy by zrobic postac.


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:40 
Cytuj  
Przeciez mozesz, jest jedna arena, a beda jeszcze 2....

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:41 
Cytuj  
....ktora zawsze jest pusta ;)


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 20:13 
Cytuj  
hehehe, no tak czasem bywa...
wkoncu EQ2 byl tworzony z mysla o PvE a nie PvP tak wiec wiekszosc graczy zapewne woli PvE :)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 22:17 
Cytuj  
pvp bedzie tylko na 2-3 osobnych serwerach


Posty: 19
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 23:13 
Cytuj  
nie!!!!. pvp jest dobre, ale czy SOE myśli że będę robił nową postać na serwerach PVP?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 09:14 
Cytuj  
Criss wiec logika twoja jest taka:
skoro nikt nie bawi sie w pvp (bo nie chce, arena pusta etc) to zmusmy wszystkich i zamienmy serwer w pvp tak zeby ta znikoma czesc ktora chce miala to co chce tak?

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 467
Dołączył(a): 11.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 15:17 
Cytuj  
Ejjj przesadzasz teraz Krzyk. Ja ani nie jestem jakims hardcorowym pvperem, i nigdy nie bylem, jedynie sytuacja w swg i chec bycia jedi mnie do tego zmusila (i nie bede przeczyl ze to polubilem). Poki co nawet mi tego nie brakuje (no..moze troche)

Napewno nie chodzi mi tutaj o zmuszanie wszystkich do pvp, ale moznaby to rozwiazac w jakis inny sposob niz osobne serwer do pvp gdzie trzeba bedzie tluc xp od nowa by sie troche pobawic, albo tez open pvp gdzie nie masz wyjscia. Dlatego tak jak pisalem-cos w stylu podobnym do overt/covert z swg byloby lepszym rozwiazaniem dajacym mozliwosc uczestniczenia w pvp rowniez tym "nie-hardcorowcom", ktorzy jednak od czasu do czasu maja ochote na odrobine mass pvp (podkreslam mass, bo duele duelami ale ilez mozna) bez koniecznosci spedzania kolejnych tygodni/miesiecy grindujac na osobnych serwerach.

Wiec jesli juz musisz podsumowywac moja logike to raczej w ten sposb: dlaczego dawac mozliwosc zabawy w pvp tylko temu niewielkiemu odsetkowi maniakow, skoro takze "niedzielny" gracz moglby (i czasami chcialby) w tym uczestniczyc?


_________________
SWG-FarStar: Yarpen Pre-CU Jedi Guardian(R.I.P)
EQ2-Splitpaw: Yennefer (R.I.P)
WoW-SH US - Yarpen

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 16:10 
Cytuj  
Z tego powodu ze gra eq2 jest/byla targetowana do docelowo gracza ktory nie chce pvp takiego jak w swg :> i juz.
Ja wlasnie dlatego porzucilem swg i zaczalem grac w eq2, bo pvp mnie nie pociaga juz nic a nic, w zadnej formie :>. Wole wyzwania takie jakich dostarcza mi gra w takiej formie w jakiej jest aktualnie.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 16:35 
Cytuj  
znowu sie zaczyna
jak ktos chcial pvp po po kiego grzyba gra w eq2?
teraz bedzie wybor .. chcesz grac - startujesz od zera

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2006, 20:25 
Cytuj  
PvP to chyba najlepsza rzecz jaka wymyślili w mmo ;). Powinno być tak jak pisze Criss overt/covert każdy był by zadowolony.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 17:08 
Cytuj  
Overt/Covert to notabene najlesze rozwiazanie, bo nie walczysz jesli nie chcesz, ale bardziej odpowiadalo by mi takie rozwiazanie jak bylo w WoW chyba, nie gralem w to "Cudńko" (specjalne wziete w cudzyslowie zeby podkreslic ironie) gdzie osoba PvP (czyli tak zwany Overt) nie mogla atakowac zwyklych graczy, zwykli gracze mogli atakowac gracza Overt, ale gdy to zrobili sami stawali sie wowczas Overtami :) Wydaje mi sie ze to jest najciekawsze rozwiazanie z tego powodu ze jesli mamy ochote mozemy bawic sie w PvP ale jesli nam to nie odpowiada mozemy sie w to wogule nie mieszac i czuc sie bezpiecznie w kazdym (niemal) zakadku swiata :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 17:16 
Cytuj  
Jak dotad najlepsze PvP spotkalem w EVE Online, ale to troche inny typ gry. Natomiast nie obrazilbym sie, gdyby SOE sciagnelo pomysl z Anarchy Online.
Sa specjalne strefy, gdzie PvP jest mozliwe. Strefy te mozna zabudowywac i budowle daja rozne bonusy graczom i calej gildii. Wiadomo wiec, ze sie o nie walczy. Ponadto kazdy gracz, ktory bral udzial w walce dostaje flage PvP i mozna go atakowac wszedzie bez ograniczen przez np. 15 minut.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 20:24 
Cytuj  
miejmy nadzieje, żę ktoś podpowie producentą takie rozwiązania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.