mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 09:33 
Cytuj  
imo to ma tyle wspolnego z mmo co skarpetki z gotowaniem.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 35
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
Ultime Online


_________________
xD

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 16:39 
Cytuj  
lol ... :har:
Ciekawe od kiedy UO jest free??




PS.: Zanim cos napiszesz pomysl ... JEST FREE ALE NA FREESHARDACH!!!


pozdro


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!


Posty: 9
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 18:24 
Cytuj  
AdiDoSeK napisał(a):
Dajci mi tutaj linka do gry (nie patcha)+Wytłumaczcie co zrobic by działała :)


O co chodzi??;/

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 21:58 
Cytuj  
Godzio13 napisał(a):
lol ... :har:
Ciekawe od kiedy UO jest free??
PS.: Zanim cos napiszesz pomysl ... JEST FREE ALE NA FREESHARDACH!!!

Wiemy. I wszyscy grajacy to banda zlodziei. Wiemy ze pirackie serwery sa ZŁE. I ze nie maja co porownywac sie z płatnymi. Wiec prosze... nie pokazuj nam jaki jestes zajebisty itp.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:56 
Cytuj  
Cytuj:
Wiemy. I wszyscy grajacy to banda zlodziei. Wiemy ze pirackie serwery sa ZŁE. I ze nie maja co porownywac sie z płatnymi. Wiec prosze... nie pokazuj nam jaki jestes zajebisty itp.



omg :o
Watpie ze jestem zajebisty :-? Raczej bym powiedzial ograniczony pomyslowoscia lub czym w tym rodzaju ( :wtf: ) Wiec nie mow ze jestem zajebisty dopoki mnie nie poznasz :P


pozdro


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:45 
Cytuj  
khoga napisał(a):
Godzio13 napisał(a):
lol ... :har:
Ciekawe od kiedy UO jest free??
PS.: Zanim cos napiszesz pomysl ... JEST FREE ALE NA FREESHARDACH!!!

Wiemy. I wszyscy grajacy to banda zlodziei. Wiemy ze pirackie serwery sa ZŁE. I ze nie maja co porownywac sie z płatnymi. Wiec prosze... nie pokazuj nam jaki jestes zajebisty itp.


On tylko powiedział żebyś nie zapomniał.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 12:14 
Cytuj  
:oops: :oops:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:39 
Cytuj  
Cytuj:
On tylko powiedział żebyś nie zapomniał.


:o eee??? Nie zapomnial czego?


pozdro


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 20:30 
Cytuj  
Summoner (crpg ale można grać przez internet) ale nie wiem czy ktoś w to jeszcze gra...gra super jak grasz ze znajomymi (było tam kilka klas Summoner tworzący demony, wojownik i chyba lekarz
Ps: Chodziło chyba o to, żeby nie zapomniał że to płatna gra.


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing


Posty: 23
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 11:13 
Cytuj  
Wipisywane jest tu mnustwo gier wystarczy przejrzec forum i mamy serw do "legend fo mir3" sciagamy mira i jedziemy ^^ gra z fabula i swietnie rozbudowana i serwerek tez fajny polski ^^


_________________
Urodziłem Sie By Grac W MmoRpG.. :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 11:26 
Cytuj  
Messi napisał(a):
Wipisywane jest tu mnustwo gier wystarczy przejrzec forum i mamy serw do "legend fo mir3" sciagamy mira i jedziemy ^^ gra z fabula i swietnie rozbudowana i serwerek tez fajny polski ^^


LOL? Grałem dużo na pirate serverach , ale radze sobie z nimi dać spokoj bo przewarznie to trwa 2-3 miesiące i kasuja serv albo robią wipe all acc.
Lepiej pograć w gre darmową/darmową a nie w darmową/pserv.

A co do gry z fabułą z free mmo to może lom2 albo comquer? (nieprzypominam sobie ciekawej gry z fabułą z darmówek), albo Anarchy online free do 2007roku.


_________________
A-Test!


Posty: 13
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:30 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
LOL? Grałem dużo na pirate serverach , ale radze sobie z nimi dać spokoj bo przewarznie to trwa 2-3 miesiące i kasuja serv albo robią wipe all acc.
Lepiej pograć w gre darmową/darmową a nie w darmową/pserv.

A co do gry z fabułą z free mmo to może lom2 albo comquer? (nieprzypominam sobie ciekawej gry z fabułą z darmówek), albo Anarchy online free do 2007roku.


Akurat tu sie mylisz gdyz serwer gry MIR'a3 zostal udostepniony free jest to poprostu starsza wersja gry, lecz po edycji mozna tchnac w nia zycie wystarczy troche nad tym popracowac wlozyc troche serca i taki free server jest lepszy od gry bezplatnej full wersji na dodatek grasz sobie w polska wersje z polakami a nie chinczykami, japoncami itp. (Nie mam nic do nich ale dogadac sie to nie maly problem :) ) Co do trwania darmowego serwera to jakbys sledzil dokladnie losy jakiekolwiek wiekszego serwera to bys wiedzial ze trwaja na tyle dlugo ze gra zdazy Ci sie 20 razy znudzic. Dlugosc trwania takiego serwera zalezy rowniez od graczy bo kto bedzie kontynuowal prace nad serwerem na ktorym nikogo nie ma? Sciagnij sprobuj zagrac a potem oceniaj.

Pozdrawiam

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:33 
Cytuj  
Ok, ok . Ale ciekaw jestem ile ludzi gra na tym servie 100 max?.
A na orginalnym pewnie z 5 razy wiecej.


_________________
A-Test!


Posty: 13
Dołączył(a): 25.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 13:39 
Cytuj  
Co z tego ze gra 500 osob skoro rozmawiasz z max 20 ? Naprawde 100 osob wystarcza na serwer poza tym kazdy gra jak lubi nikogo nie przymuszam ja sie lepiej czuje wsrod rodakow.

Pozdrawiam


Posty: 20
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 22:32 
Cytuj  
Zdecydowanie polecam Anarchy-online. Jeśli lubisz klimat s-f i dobrze znasz angielski to pograsz w AO długie miesiące(a może nawet lata) :D
Do wykonania masa questów i misji, gigantyczny teren i rozbudowany rozwój postaci (80 skili!!!). Dodatkowo ciekawy crafting, implanty oraz ładne 3d. Podstawka jest za free. Uważam, że AO to najlepsze darmowe mmorpg przez duże RPG :)

www.anarchy-online.com
www.anarchy-online.pl

Instalka waży prawie 900mb ale naprawdę warto ściągnąć.


_________________
Teraz ty jestes pragnienie a je jestem Sprite......hehe


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2006, 11:37 
Cytuj  
Zgadzam się. Anarchy Online jest obecnie najbardziej rozbudowanym darmowym mmorpg. Potężny świat, masa questów, skili i itemów. Jedyne co może przeszkadzać niektórym to fakt, że wszystko rozgrywa się w przyszłości. Ale zamiast many mamy tu nano, zamiast czarów programy, więc da się odzwyczaić od biegania krasnoludem i bluzgania elfów :P. Polecam.

Jakby ktoś zaczynał grę na RK-2 to z chęcią pogadam bo sam niedawno zacząłem i nie mam z kim grać :). Nick - Lucideye

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.