mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2006, 23:21 
 
Jak to jest z tymi różdżkami po update ? Czy jak się uzywa je to rośnie ze spalania many mlvl ? I czy obrażenia zależą od lvla i mlvla :-? :]


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 08:32 
 
Od rozdzek rosnie mlv bo potrzebuje many. A ich dmg jest staly np od 8-16 i tak zostaje.
N00bki sie ciesza ze innych pkuja :wink:



pozdro


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 19:38 
 
może to rzeczywiście jakieś ściamy chodziły po necie... nie to, że jakaś jedna byle jaka osoba to wymyśliła, bo na jakiejś (na prawdę) poważnej stronie O TIBII to widziałem (tibia 3d)... i też słyszałem, ża to będzie już na początku '06, ale jak na razie to nawet o tym, że to kłamstwo nigdzie nie widziałem (no chyba, że na tym forum ;P)... Więc ja już nie wiem co i jak ;(

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 20:53 
 
fajnie jakby byl update na palka i knighta. ja osobiscie postrzelalbym sobie z "elven longbow" albo "dwarven crossbow". :roll:
(odnawiam temat, moze ktos napisze?)


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 22:48 
 
Obrazek
Co powiecie na to?
http://arianne.sourceforge.net podróba tibii z map edytorem i serwerem, swótrz swoją tibie lol. W javie >.>
Jak ktoś z Calmery chce iść na hunta to Xelor, Okrutny, Strzala Fenixa lub Naukowiec mogą iść, GG: 2232732 [chodzi mi tu o rl tibie :P]


_________________
+1 Own3d

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 18:53 
 
Ja osobiscie nie gram w tibie(gram w wow jak widac zreszta w opsiie :P ) ale moj qmpel z nbloku ciagle w to cos koxuje i teraz na allegro ciagle pojawiaja sie jakies mody ktore expia za gracza zdobywaja mlvl itp...i on chce to kupic ..ja mu odradzam bo skzoda 10 zl ..i tu jest pytanko. Wie ktos jak ten mod sie nazywa i skad go mzona pobrac???szkod ami mego qmpla ze gra w ta gre ale coz.... :wink:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 21:55 
 
www.tibia.org.pl - tibia blakc ice
www.google.pl tibia suite
Szukaj pod dobre wersje, ale mimo wszystko nei radze, psuje tylko rozrywkę. ściągaj jeśłiś noob. A podałem aby mądre osoby mogły zobaczyć jak to lduzie oszukują robiąc 40 lv w tydzień...


_________________
+1 Own3d

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 08:06 
 
dzieki glupim hackom na swiatlo, makro na robienie run i lowieniu ryb nie zrobisz 40 lvli w tydzien :<

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 08:18 
 
No tak...ale dzieki Tibia suite moj qmpel nie podlvlujje sobie postaci;/ co najwyzej zrobi jakies runy czy coi tam...nie polapany jestem:P

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:13 
 
idzie z tibia suite do jaskini, daje żeby chodził w lini na lewo na prawo i postać sama bije potwory które staną an drodze. Do tego automatyczne wyciąganie rzeczy, wcinanie jedzenia i już masz wysoki lv szybciutko :p


_________________
+1 Own3d


Posty: 2
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:33 
 
Ku***, jak czytam te wszystkie posty n00bów, które nabiły 8 lvl i już im się nie podoba to niech nie grają.
Zacznijmy od tego, że:
1. Na początku nie jest zajebiście, ale jak chyba w każdej grze (jestes niedoświadczony). Lecz juz po dluzszej grze gra staję się bardzo ciekawa (dotyczy tylko ludzi o wysokim ilorazie inteligencji).
2. Kradną? OK. Ale głównie na rooku (tj. wyspie dla początkujących).
3. Zabijają? Taa. Bo ćwok jesteś. Mnie na tej postaci, na której gram nikt nie ubił... A czemu? Bo zawsze nosze runy leczące i mogą mi nagwizdać.
4. Może powinieneś za niepowodzenia w grze winić siebie, a nie grę? Może jesteś n00bem? Banują cię? OK. Ale chyba mają jakiś powód. Rada: zapoznaj się z regulaminem.
5. Hackują? Taaaaak. Tylko to twoja wina! A czemu? Bo niepotrafisz zabezpieczyć swojego kompa przed różnymi keyloggerami itp.
A więc morał jest taki. Dzieci, żeby fajna była gra, trzeba umieć grać.
I wcale nie trzeba siedzieć całymi dniami, żeby nabić wysoki lvl.
Ja miałem 103 Master Sorca. I siedziałem tylko godz dziennie (chyba że z jakiś powodów mogłem sobie pozwolić na więcej), a w weekendy 3-4 godz. i przez pare miechów doszedłem do 103 lvla. Więc nie pierd**cie mi tu głupot.

Jak patrze na takich jak wy, to widze jaki ten świat jest dziwny.
LUDZIE TROCHE SAMOKRYTYKI!!! UMIECIE KRYTYKOWAĆ WSZYSTKO WOKÓŁ, TYLKO NIE WAS SAMYCH.

Tyle.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 00:14 
 
1.
Cytuj:
(dotyczy tylko ludzi o wysokim ilorazie inteligencji).

a ty w swoim mniemaniu jestes taka osoba?
2.na rooku co ci ukradna pochodnie czy tez moze mieso z owcy?
inna sprawwa jak ci loota za 10k (tu pada brzydkie slowo).
3.
Cytuj:
Zabijają? Taa. Bo ćwok jesteś. Mnie na tej postaci, na której gram nikt nie ubił... A czemu? Bo zawsze nosze runy leczące i mogą mi nagwizdać.

tak? a skad na 8lvl zaraz po wejsciu na main masz pieniadze na runy itp.?
(pada przypuszczenie ze looty kradniesz)
4.
Cytuj:
Może jesteś n00bem? Banują cię?
owszem jestem noobem ale jakos mi sie nie zdazylo zeby mnie zbanowali
5. pomine :)
Cytuj:
A więc morał jest taki. Dzieci, żeby fajna była gra, trzeba umieć grać.

A więc morał jest taki. Dzieci, jakby sie chodziło do szkoły to by sie nie wypisywało takich pierożków.

oo tu juz piana w moich ustach
Cytuj:
I wcale nie trzeba siedzieć całymi dniami, żeby nabić wysoki lvl.
Ja miałem 103 Master Sorca. I siedziałem tylko godz dziennie (chyba że z jakiś powodów mogłem sobie pozwolić na więcej), a w weekendy 3-4 godz. i przez pare miechów doszedłem do 103 lvla. Więc nie pierd**cie mi tu głupot.
to moze grales z czteroma kumplami na zmiane? (albo naprawde taki z ciebie mega super wymiatacz sadzac po twoich wypowiedziach jestem sklonny uwierzyc w to drugie :))

Cytuj:
Jak patrze na takich jak wy, to widze jaki ten świat jest dziwny.
LUDZIE TROCHE SAMOKRYTYKI!!! UMIECIE KRYTYKOWAĆ WSZYSTKO WOKÓŁ, TYLKO NIE WAS SAMYCH.

jak czytam takich jak Ty to wiem ze dzieki Wam Polska nigdy nie bedzie normalna ja naprzyklad jestem krytycznie nastawiony do siebie wiec po co sie wypowiadasz jak mnie nie znasz? oceniasz mnie po tym ze nie lubie tibii?

Tyle. :D

A jaki bedzie moral z tej historii?
Żeby szybko zlapać infeks, zanim złapie nas infekcja!


Posty: 2
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 10:12 
 
Taa... tylko co ty stracisz przy deadzie na 8 lvlu?? Czlowieku zastanów się nad sobą.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 10:33 
 
Tibia ROX napisał(a):
Ku***, jak czytam te wszystkie posty n00bów, które nabiły 8 lvl i już im się nie podoba to niech nie grają.
Zacznijmy od tego, że:
1. Na początku nie jest zajebiście, ale jak chyba w każdej grze (jestes niedoświadczony). Lecz juz po dluzszej grze gra staję się bardzo ciekawa (dotyczy tylko ludzi o wysokim ilorazie inteligencji).
2. Kradną? OK. Ale głównie na rooku (tj. wyspie dla początkujących).
3. Zabijają? Taa. Bo ćwok jesteś. Mnie na tej postaci, na której gram nikt nie ubił... A czemu? Bo zawsze nosze runy leczące i mogą mi nagwizdać.
4. Może powinieneś za niepowodzenia w grze winić siebie, a nie grę? Może jesteś n00bem? Banują cię? OK. Ale chyba mają jakiś powód. Rada: zapoznaj się z regulaminem.
5. Hackują? Taaaaak. Tylko to twoja wina! A czemu? Bo niepotrafisz zabezpieczyć swojego kompa przed różnymi keyloggerami itp.
A więc morał jest taki. Dzieci, żeby fajna była gra, trzeba umieć grać.
I wcale nie trzeba siedzieć całymi dniami, żeby nabić wysoki lvl.
Ja miałem 103 Master Sorca. I siedziałem tylko godz dziennie (chyba że z jakiś powodów mogłem sobie pozwolić na więcej), a w weekendy 3-4 godz. i przez pare miechów doszedłem do 103 lvla. Więc nie pierd**cie mi tu głupot.

Jak patrze na takich jak wy, to widze jaki ten świat jest dziwny.
LUDZIE TROCHE SAMOKRYTYKI!!! UMIECIE KRYTYKOWAĆ WSZYSTKO WOKÓŁ, TYLKO NIE WAS SAMYCH.

Tyle.

Tibia ROX może byś tak przeanalizwoał sam ten tekst co napisałeś?? :roll:
Rzeczywiście Gotn ma racje!!
ROX ty byłeś pijany jak to pisałeś???!!!??? :]

Pozdro. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:09 
 
On tylko usilnie stara się wam udowodnić że się nie znacie, bo każde dziecko wie że tibia rox :]

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:18 
 
Tibia ROX napisał(a):
Taa... tylko co ty stracisz przy deadzie na 8 lvlu?? Czlowieku zastanów się nad sobą.


ok moze nie zrozumialem albo zapomnialem co chce napisac :P

do reszty nie masz zastrzezen?

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:36 
 
Gotn napisał(a):
(pada przypuszczenie ze looty kradniesz)


Skoro mechanika gry to umozliwia - co w tym zlego?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:22 
 
Skoro mechanika CS'a pozwala na hackowanie to co w tym zlego ? :roll:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:34 
 
khoga napisał(a):
Skoro mechanika gry to umozliwia - co w tym zlego?

Skoro mechanika swiata pozwala przywalic staruszce i zabrac jej torebke, to co w tym zlego? :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:40 
 
Bloodstone napisał(a):
Skoro mechanika CS'a pozwala na hackowanie to co w tym zlego ? :roll:


Złe porównanie, mechanika cs'a nie pozwala na czitowanie do tego potrzebujesz programów zewnętrznych (no chyba że myślisz o cvarach i innych takich) a w tibii kradzież lootu niczego takiego niewymaga :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.