mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 00:39 
 
osoba ktora nie czytala ksiazki, kilka razy sie zgoobila...
o czyms to swiadczy...
Gadget

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 10:19 
 
ja powiem wiecej.
ten kto nie czytal silmarilion moze miec niejakie klopoty ze zrozumieniem samego Gondoru, ktory tutaj jest przedstawiony jako zwykle krolestwo, a tak naprawde byl cala cywilizacja.
no i szkoda, ze nie powiedzieli, jak stara jest Galadriela :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 11:16 
 
A ja dzisiaj ide na 20.30":PPP jejej:PPP

*

Posty: 57
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 12:25 
 
LUDZIE!
Ten film trwa 3h a ksiazka jest znacznie obszerniejsza, co oznacza ze film trzeba bylo SKROCIC. Po co wiec marudzic, ze to zrobiono? To byla koniecznosc! Tez bym chetnie poogladal jak robia strzaly/czyszcza bron/drapia sie po dupie/myje sie elficzka w strumieniu, ale zeby tak sie stalo sam musialbym ten film nakrecic.
Dlatego nie marudzcie podajac takie argumenty bo to troche glupie/niedojrzale, nie sadzicie?
Nie obrazajcie sie, nie chcialem nikogo urazic, jednak noz mi sie otworzyl w kieszeni gdy przeczytalem co poniektore komentarze.
Bylem na filmie w kinie, i nie spodziewalem sie ze efekt bedzie TAK DOBRY.
Ci, ktorzy nie widzieli go w kinie, naprawde polecam, bo WARTO!!!

_________________
*** by gigi ***
http://www.ultimaonline.phg.pl
http://www.kasa.boo.pl

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gigi la dnia 2002-02-15 12:26 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gigi la dnia 2002-02-15 14:15 ]</font>

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 13:50 
 
nie czuje sie urazony, mysle jednak, ze Jackson troche momentami przesadzil, popatrz np na kucyka........z kucykiem jest zwiazana cala historia, a w filmie?
w filmie kucyk jest i owszem ale dopiero w momencie gdy Sam go puszcza wolno z pod Morii, robiac zmartwiona mine i wogole bedac bliski placzu, martwi(?) sie o kucyka.......jesli ktos nie zna historii zwiazanej z kucykiem, pomysli sobie ze Sam jest kretynem bo rozpacza, martwi sie, etc po, hmmmm powiedzmy sobie "zwyklym tragarzu"....albo, ze jest tak uczuciowy, ze obdarza miloscia kazde napotkane zwierze co tez jest dosyc glupie zwlaszcza, kiedy wiadomo, ze sa zwierzeta ktore szpieguja na rzecz Saurona
to, ze nie ma Bombadilla, tlumaczy Jackson tym, ze nie jest to scisle zwiazane z fabula, hmmmm to jakies pieprzenie, Bombadill wystepuje podczas drogi przez Mroczna Puszcze, po drodze sa kurhany, stara wierzba, no i wreszcie jest jedyna postacia w Srodziemiu na ktora nie dziala Pierscien Wladzy - to jest nie zwiazane z fabula???? to co w takim razie jest?
takich skrotow jest w filmie wiecej i to mnie drazni;-) a nie to ze nie widac jak wyciagaja strzaly albo drapia sie po tylkach
Hoghw


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:35 
 
A ja zyje marzeniami ze nakreca jeszcze film "Ostatni wladca pierscienia" - jak ktos czytal ksiazke o tym samym tytule to wie o co chodzi.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:38 
 
Jee Ultor.. to fakt wszystkie Jamesy Bondy przy tym by wysiadly.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:47 
 
Otoz to takiego kryminalu w realiach fantasy to w zyciu jeszcze nie czytalem.


Posty: 33
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:49 
 
Ja ogladalem wczoraj ...
Wrażenia bardzo pozytywne :razz: , co do wierności powiem tak : "jestem pozytywnie zaskoczony" ->> patrz "Wiedzmin"
Ciekawe kiedy cos David'a Gemmell zekranizują ...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:49 
 
Poprawka, nie kryminalu a powiesci szpiegowskiej przy ktorej w dodatku wiele innych pisanych przez specow od tego typu ksiazek wymieka.

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:50 
 
hm jak to zobazcylem w empiku, to jakos tak powialo mi profanacja i nie skusilem sie zeby to przeczytac....
a jak teraz widze porownanie do Bondow, to ta ochota odchodzi mi coraz bardziej;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:54 
 
Druss z Gemmela to ja bym chetnie ogladnal Wylandera, a najchetniej to bym obejrzal jakis film nakrecony na podstawie Dragonlance, albo Lovecrafta (co do Lovecrafta a bardziej Edgara A. Poe to polecan Tajemniczy dwor, film stary ale zajebisty jest nawet Necronomicon)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 14:56 
 
Martre... powiem tak, elfy juz nigdy nie beda tak dobre, a orki jakos dziwnie robia sie ladniejsze.

Pomijajac sprawe ze znielubilem Aragorna - dziadyga jeden, wloczega i pozer.

(teraz sie flame'y dopiero zaczna) :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:01 
 
znaczy wiesz, ihihihi ja stoje na stanowisku, ze elfy sa dp dupy, aragorn mnie malo obchodzi i jedynie krasnoludy wzbudzja moj podziw i sympatie;-)
przynajmniej zawsze wiedza czego chca, nachapac sie nachlac etc;-)
zdarza mi sie czasem rpgowac, kiedy nie bywam tzw MG, i zawsze wtedy jestem krasnoludem, dodam, ze neutrealnym krasnoludem, co oznacza, ze bawie sie najlepiej i nie mam zadnych rozterek hiihi tzw moralnych;-) robie to co dla mnie najlepsze;-)
a tak na marginesie, Gimli to odszczepieniec i hyhy "zdrajca" swojej nacji;-)))
powinien "wklepac" dla przykladu Legolasowi przeleciec Arwene i uchlac sie najlepszym winskiem Elronda, ot co;-) ana koncu obrabowac Bag End;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:23 
 
ehh jak dla mnie to film byl cool ale kazdy sie lubi poczepiac:P Niom bo w koncu wiadomo ze te filmy to robia dla kasy a nie dla wiernego odwzorowania fabuly:( A gdyby tak polaczyc przyjemne z porzytecznym?:P

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:30 
 
znaczy wiesz, to jest film z rodzaju takich, gdzie mogli zrobic dokladnie wszystko a i tak wyjda na swoje;-))))
dlatego mysle, ze mogli sie troszke bardziej przylozyc;-)
i co z tego ze trwa powiedzmy 3 godziny?;-)
trwalby 4;-) a kosztowalby 50 mln $ wiecej?;-) i co z tego, zwrocilo by sie;-)
a tlumaczenie, ze trzy godziny to duzo, moze za duzo,na siedzenie w kinie,do mnie nie trafia;-)
zdarzylo mi sie kiedys obejrzec Faraona w kinie;-)
w sumie o ile dobrze pamietam, okolo 5 godzin filmu;-)tylek boli, to fakt, ale jesli film jest mily do ogladania mozna sie przemeczyc;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:57 
 
Faraon? Mily?

ROTFL

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:03 
 
a ja sie nie tarzam;-)
lubie ten film i juz;-)
kwestia gustu;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:06 
 
ja tez sie nie tarzam, ja sie rolluje (w wolnym tlumaczeniu - tocze, obtaczam :grin:)

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:11 
 
tocze (obtaczam) ze smiechu - hihihi mozna i tak , ale po polsku to jest tarzac sie ze smiechu;-)


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.