mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 22:43 
Cytuj  
oj jestem szybki pierwszy post od 6 miechow... ale no coz. W Evil Islands zabawailem sie długo jednak nie długo uczciwie :) gdy tylko dowiedzialem sie jak robic mody to wiadomo....jednak jakies 3 miechy koczylem grac poniewqz osiognelem szczyt czegos co uczciwi nazywają cos w stylu "killmod" albo cos w takim rodzaju :). moją obecnosc na tym forum tlumaczy to ze niechce mi sie juz grac w nawet nawet gierke zwana tibią... <prawda ze idiotyczna nazwa??:)> wyciogneelem z szafy zakurzone dwie plyty evila ii.. odnowa zaczelem..... modowac :]. a jesli ktos cos ma przeciw moderą to ich tak naprawde niezna. Moderzy są spokojnymi ludzm. Oczywiscie zdazaja sie tacy debile co tylko kill mod wchodzą na byle jaki uczciwy serv na jaskini i niszczą dorobek kilku miechow albo lat ry w evila ... Ja osobiscie tylko raz uzylem "killmoda" i to na moderze wiec nie ma co sie martwic ze jestem zly .... MODERSTWO ROX TIBIA SUX

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 16:43 
Cytuj  
@up

Tibia sux=prawda Moderarstwo rocks=Glupis?


_________________
Obrazek

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:24 
Cytuj  
ja jakos niedawno sciagnolem i pisalo ze to zrobione bylo w 2005 r

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 19:30 
Cytuj  
DiablosPL napisał(a):
ja jakos niedawno sciagnolem i pisalo ze to zrobione bylo w 2005 r


co sciagnales?? evil? ciekawe, za to sie placi.. heeeh..!!!


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 1
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 08:23 
Cytuj  
Dopiero znalazłem ten temat. Gram w EI kupe czasu przeszłem ją kilka razy ale nigdy nie grałem na multiplayerze. Może mnie ktoś nauczyć modować i ewentualnie zagrać ze mną przez neta? Mój numer gg to 1355076

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 09:11 
Cytuj  
Karieker, jakbyś niewiedział to istnieje coś takego jak (nielegale wprawdzie ale kto dziś uważa na prawa) scioganie gier z internetu w różnych formach np. Emule, Kazaa, BitTorrent


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.