mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 01:33 
 
Witam i pozdrawiamwszystkich!
1.Kupilam ostatnio domek i sprzedwe umeblowalam i tak dalej, po pewnym czasie (zytaj 1h) moich mebelkow niebylo chociarz byly zalockowane, albo zmienily swoje polozenie.
2. U sprzedawcy znikaja rzeczy tak mi zniknela ksiega magiczna z prawie wszystkimi czarami, katana of vancostam, i kilka innyh przedmiotow, oczywisie nikt ich niekupil bo vendorek kasy niema no hyba ze jaki zlodziej moze krasc od takiego sprzedawcy?
3. Znikaj mi przedmioty z plecaka, tak mi zniknelo juz ze 2 plecaki w ktorych bylo duzo regow i runow,to juz napewno nie zlodziej zrobil bo bylam w domku i napewno nikt ukrasc niemogl.
4.Od pewnego czsu skil aalchemi mi nieurusl nawet o 0.1 gdzie wydalam juz z 50k na regi i nwet o 0.1 niepodskoczyl to samo tyczy sie magery, gram jakies 10h dziennie i czruje i robie duzo napoji glownie tych najlepszych bez skutku ozywiscie, a i od pewniego czasau zadziej wyhodza te deadly poisony przy 70 skila rzadziej mi wyhodzi niz jak mialam 50 ato juz mie denerwuje.
5.No i problem ze schowkiem nadal niemoge wkladac tam przedmiotow mam wschowku mniej niz 155 przedmiotow ktore wazamniej niz 1000 wie juz niewiem o co chodzi?????????????

Prosze GM o odpowiedz i ewentualnie pomoc, Pozdrawiam Goldy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 15:44 
 
Cytuj:
2002-02-14 01:33, Goldy napisał:
Witam i pozdrawiamwszystkich!
1.Kupilam ostatnio domek i sprzedwe umeblowalam i tak dalej, po pewnym czasie (zytaj 1h) moich mebelkow niebylo chociarz byly zalockowane, albo zmienily swoje polozenie.
2. U sprzedawcy znikaja rzeczy tak mi zniknela ksiega magiczna z prawie wszystkimi czarami, katana of vancostam, i kilka innyh przedmiotow, oczywisie nikt ich niekupil bo vendorek kasy niema no hyba ze jaki zlodziej moze krasc od takiego sprzedawcy?
3. Znikaj mi przedmioty z plecaka, tak mi zniknelo juz ze 2 plecaki w ktorych bylo duzo regow i runow,to juz napewno nie zlodziej zrobil bo bylam w domku i napewno nikt ukrasc niemogl.
4.Od pewnego czsu skil alchemi mi nieurusl nawet o 0.1 gdzie wydalam juz z 50k na regi i nwet o 0.1 niepodskoczyl to samo tyczy sie magery, gram jakies 10h dziennie i czruje i robie duzo napoji glownie tych najlepszych bez skutku ozywiscie, a i od pewniego czasau zadziej wyhodza te deadly poisony przy 70 skila rzadziej mi wyhodzi niz jak mialam 50 ato juz mie denerwuje.
5.No i problem ze schowkiem nadal niemoge wkladac tam przedmiotow mam wschowku mniej niz 155 przedmiotow ktore wazamniej niz 1000 wie juz niewiem o co chodzi?????????????

Prosze GM o odpowiedz i ewentualnie pomoc, Pozdrawiam Goldy.

ad 1 - niestety to jest troche standardem ze tak sie dzieje - w sumie beta jak mowi Szary
ad 2 - znikaja i pojawiaja sie w plecaku wlasciciela vendorka ale w stanie nie do podniesienia przekazanie - to jest blad NOX-a Yerp mowil mi zeby go wzywac jak cos takiego sie zdazy - ma to zwiazek jakoby z movement przedmiaotu - cokolwiek to znaczy
ad 3 - Dziwne mi znikla tylko ksiega - czasem tak sie dzieje z przedmiotami ktore jednoczesnie probuja wziasc dwie osoby. Popros GM zeby ci zrobil nowa ksiege czarow taka ktora nie znika - u mnie zadzialalo - z tym ze wypelnic ja musialem sam :sad:
ad 4 - misiu przy 50 czy 60 % to na dobra sprawe WOGOLE nie powinnas MUC wykonac Deadly poison czesciej niz raz na hmm 50 razy i to jest ewidentny bug alchemi - ja sie nie spotkalem bo zaczolem robic deadly dopiero powyzej 80 w alchemii wychodzi mi jeden z 300 szt rega - tak srednio.
CO do blokady na skille sprawdz czy nie masz przypadkiem juz skillcapa - jesli tak to musisz niektore skile obnizac zeby roslo w innych. Fakt ja tez mialem podobna akcje ale ingerowal GM i sprawa jest ok
ad 5 - zapewne masz regi w banku - regi sie nie stackuja w jeden przedmiot tylko sa liczone szt jako szt i tak majac np 1000 czosku masz juz limit

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-14 15:46 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-14 15:47 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-02-14 17:40 ]</font>

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 16:59 
 
Goldy==>> *klania sie* "Witaj, Pani!"


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...


Posty: 9
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 11:46 
 
Hmm czekam i czekam i doczekac sie niemoge!Jest tak jak napisalam zadnych skill capow niemam. Prosze zeby z laski swojej wypowiedzial sie GM dzieki i pozdrawiam:)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 15:55 
 
Tak nawiązując do dziwnych rzeczy to u mnie gdy próbuje zrobić Kega to mi muszla wychodzi.Bardzo dziwna sprawa.Prosiłbym o sprawdzenie tej sprawy.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 16:05 
 
ja jak robie widelki ze zlota wychodzi czerwona buteleczka ktorej sie pozbyc nie mozna (jedyne wyjscie to smierc i nie dotykanie buteleczki)
a jak chce wykuc chain coifa z shadowu to wychodzi ringmail z merkitu :grin:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 06:40 
 
Jak biegam z jakimis zwierzakami ..i mnie dogonia za przeproszeniem:> nagle beng i stamina mi spada do 0 .i tak siedze rosnie pstam. prubuje odejsc i znowu ..to juz normalka jak mi sie cos takiego by niedzialo uznalbym to za "dziwne" .co do banku owszem tez nie moge wkladac przedmiotow potwierdzam ten bug .I jeszcze do zwierzaczkow nagle slysze dziwny odglos i znikaja sobie po jakims czasie znajduej je szwendajace sie pookolicy(odglos jakby straznikow:P)Kolejma rzecz nie wiem czyja to win amoze moja ale zdarza mi sie ze wylece a potem jak wchodze ani drgne moge pisac itp zero laga w pisaniu zazwyczaj tylko nie widze do kogo pisze ale widze jego tekst w lewym dolnym rogu (im frozen:P)PS:Romualdus mam prosbe odpowiedz mi an kilka pytan dotyczacych tinkera bo juz mnie kurwica bierze tworze 3 raz postac-Forum-"potrzebuje rady doswiadczoengo tinkera"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:00 
 
Cytuj:
2002-02-16 11:46, Goldy napisał:
Hmm czekam i czekam i doczekac sie niemoge!Jest tak jak napisalam zadnych skill capow niemam. Prosze zeby z laski swojej wypowiedzial sie GM dzieki i pozdrawiam:)

goldy juz ci pisalem - wezwij GM tylko ze ja mialem gainy ale dziwne bo trzy razy dostalem info ze skill mi wzroslo o 0,1 i ma 78,9 <- ewidentnie zblokowal sie skill
I sprawdz czy masz w realu ! poopuszczane niepotrzebne skille bo moze masz skillcap

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:03 
 
A z tymi przedmiotami w domkach to jest tak ze jak sie ruszy przedmiot z dopiskiem loced down to on znika - swoja droga Panowie GM to blokowanie przedmiotow mozna by poprawic - bo nic nie mozna zblokowac w domku poza skrzynka a i ja tylko komenda secure - to troche bez sensu. A propo domkow - czy mozna obracac przedmioty - a jesli to jak - tylko nie piszcie .flip rotate this itd bo sprawdzalem a na stratics nic nie ma o tym :sad:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:35 
 
mi nie znikają krzesla/fotele/stoly mimo ze są locked down... dziwne to

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:50 
 
Cytuj:
2002-02-17 14:35, Moo-Zoon napisał:
mi nie znikają krzesla/fotele/stoly mimo ze są locked down... dziwne to

A podnies krzeslo ktore ma lockde down to zobaczysz po przelogowaniu

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 17:04 
 
Lepiej nie podnos

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 20:59 
 
nie probuje nawet...


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.