mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 07:33 
 
W Swiecie w ktorym wszyscy tylko wedruja lub mecza trupy na cmentarzu postanowilem zakosztowac "spokojnego" zycia rzemiesliczego i wyryc swoje imie na tworznych przedmiotach. A wiec witam szanowne forum oto kilka spraw mlodego ucznia tinkeringu .pytania beda dotyczyly glownie wartosci wymaganych skilli do tworzenia -a wiec ile trzeba miec kowalstwa aby robic lockpick i ile aby zrobic obrecz do beczki ,od ilu carpentry sa szafy i porzadne stoly .czy mozna na Sc zlozyc zegar z Clock frame i clock parts,czy sa tu szachy jesli tak to czemu nie moge ich robic co jest potrzebne od kilku kowalstwa robi sie uchwyty na sciane na pochodnie .Czy lepiej w celu cwiczen tworzy drobne rzecz zrzerajace malo materialu czy duze trudniejsze pozrzerajace 100tki surowca,co sie latwiej Rozwija Carpentry czy Blacksmithy bo jak narazie oba szy prawie wcale dobrze zebys pomyslal bo robie tinkera od nowa i che wiedziec czy byc carpenter czy blacksmith tinker No i moze jakis tinker podzieli sie wrazeniami ze swych majsterkow ..i powie mi jak stworzy golema:))kilka Rad na poczatek bylo by mile widziane pozdrawiam .....Samael

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 10:28 
 
Witam przyszłą konkurencje.Przede wszystkim radze zajrzeć tą stronke http://uo.stratics.com/bow/hints.shtml
Większość rzeczy się pokrywa.Z umiejętnośći Carpenter (87)nierobie lepszych rzeczy niż te co są do kupienia w sklepie.Kowalstwo mam jeszcze zaniedbane.Tinkier (81) w miare dobrze wychodzą kowadła,kukły treningowe słabiej paleniska (pozatym nic ciekawego niema).Golema jeszcze mi się nieudało dojść jak się robi (niemam w opcjach).Też nigdzie niemam opcji robienia obreczy(pewnie słabe BS).Zegara niepróbowałem ale pewnie się da zrobić.
Przy zdobywaniu doświadczenia raczej robie drobne rzeczy aczkolwiek jest to chyba tylko dobre do poziomu 80, potem już tak wolno idzie że spróbuje coś nowego.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 17:15 
 
Narazie sie nie masz co martwic o konkurencje wskrocie umiem zrobic "nic".To niedobrze ze nie mozesz zrobic zegara masz carpentry z 80? i tinker? to powinienes moc...ile masz blacksmithy? mialem gdzies jak zrobic golema to ewentualnie powiedz to poszukam albo sam znajdz na stronkach jakichs,tyle tylko ze oni tam pisza na kazdej co innego.wyrabiasz paleniska ile to trzeb kowalstwa? a umiesz robic kandelabry??i uchwyty na pochodnie? ....jak bedziesz odpowiadal uwzgledniaj ile na to trzeb ai jakich skilli bo w ciemnoi nie lubie .Co sie szybciej roziwija Carp. czy blacksmithy?.pozdrawiam mistrza ..ma nadzieje kiedys wypic z kufel piwa i przekuc razem kilka sztabek:)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 18:20 
 
Zegar zrobiłem tylko trzeba pomyśleć.Przy okazji sekstans mi wyszedł.

Dużo tych pytań.
Jak wspomniałem BS się niezajmowałem jeszcze mam w realu 26 (bez reala 70).
Do zrobienia paleniska malego trzeba:73.6 .
Do candelabry malej 57.1 duzej 67.1.
Co do uchwytów to wyglada ze trzeba miec 27.1 ale niewiem jak pochodnie zasadzic i jak do sciany przymocować.Oczywiście te wartości dotyczą Tinkera.
Czy Carpenter szybciej się rozwija od BS to niewiem bo jeszcze nierozwijam postaci w tym skillu tj.-BS.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Romualdess dnia 2002-02-17 18:32 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 19:21 
 
Witam....od ilu carp czy tinker mozna to zlozyc bo ja zrobie clock parts i clock frame ale nie zloze.:smile: a jesli masz namysli dipping stick mowiac o uchwytach to chyba nie to 0to jest jakies przykre nic sie z tym nie da zrobic:P Ja mam na mysli pojedynczy uchwyt takei co sie w korytarzach widzi a to jest jakis inny ten dipping:PCzy mozna robic szafy inno stronne czy tylko polnocnoscienne? Wiem ze sa tez takei czerwone szafy :razz:Wracam do pracy jeli lag dopomoze......pozdrawiam Samael PS: od ilu caro ta szafa wkoncu i porzadny stol e?:P dowiem sie?:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.