mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 12:58 
 
Ostatnie cos nie zastanawia. Widzę kobotke no spoko gadam zni gadm nie wiem gramy troche razem a potem okazuje sie że to chłop gracz a co leprze że koleś naprzykład tą postacia wkręca sie do Orderu A inna stara i podpakowana gra (wersja męska oczywiscie) w Chaosie. ludzie Mam taką pewnie głupia proźbę ale jak jesteście facetem to garjcie facertem w UO wiem że to tudne jak się wstydzisz własnej płci...ale to naprawde doprowadza do bardzo głupich sytacji i nie potrzebnych nikowmu konfliktów. Zresztą ja osobiście znam chyba z cztery "panny" :*( które sa facetami. jkos to jak dla mnie psuje klimat :grin: Wiem że pwenie tej post zostanie zignorowanyi bedzie tak dlaej jak jest ale musiałem cos o tym napisać. Bo tego konkretnie to mam juz serdecznie dość.
:eek: Ehh to tyle...


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 13:27 
 
Dla mnie tacy ludzie to albo wiem ze to dla jaj robia albo uznaje ich za pedalow :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:18 
 
Dokladnie jeden taki gracz to ............ Niechce podawac ksywy. Ale wkrecil sie do ORDERU i niestety dobry jest w bajerowaniu, prawie mu uwiezylem :sad:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:38 
 
Ktos mi kiedys mowil ze UO to GRA - nie uwierzylem... :grin:

Osobiscie nie mam zamiaru nigdy grac babka - nie odpowiada mi to. Ale jesli niektotrzy panowie lubia to i czuja sie w roli panienki dobrze, to czemu nie. (zaznaczam, ja nie mam zamiaru nigdy grac baba)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 15:59 
 
nawet najlepszy bajerant czasem wpadnie przez przypadek - patrz na odmiane, koncowki i slowa :smile: dosc szybko mozna zalapac kto zacz
Gadget

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:03 
 
a ja jako wysoce wykrztalcony psycholog i badacz zaburzen dosiegajacych calego spoleczenstwa stwierdzam, iz czlowiek, ktory proboje podszyc sie pod plec przeciwna, tudziez dla lepszego efektu przechodzi wiele skomplikowanych operacji - czyni to z jednego z 3 czynnikow ujemnie wplywajacycg na jego psychike...
a mianowicie sa to: zachcianki erotyczne, o ktorych nie trzeba nikomu tlumaczyc, poniewaz na naszej jakze dziwnej planecie wiadomym jest fakt o rozprzestrzenianiu sie dziwnej choroby noszacej nazwe "homoseksualizm"... niestety statystyki podaja ze choroba ta dosiega w wiekszosci przypadkow mezczyzn...
drugim takim powodem prob zmiany plci, czy to w zyciu realnym czy to w wszelkich kontaktach miedzyludzkich jest niewatpliwie chec posiadania wiekszych wplywow/dobr materialnych co niestety lezy w naturze ludzkiej a dzieki nowoczesnym technologiom staje sie mozliwe w coraz to bardziej drastyczny sposob...
ostatnim takim czynnikiem jaki chcialbym przyblizyc, i niestety najczesciej spotykanym to bardzo glebokie rany wywolane przykrosciami ktore nastopily w mlodosci czy tez innych kompleksow...

Pozdrawiam!

ps. ten post to JOKE (sorry ze troche nie wyszedl :wink:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Moo-Zoon dnia 2002-02-15 17:58 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:11 
 
Cytuj:
2002-02-15 16:03, Moo-Zoon napisał:
a ja jako wysoce wykrztalcony psycholog i badacz zaburzen dosiegajacych calego spoleczenstwa stwierdzam, iz czlowiek, ktory proboje podszyc sie pod plec przeciwna, tudziez dla lepszego efektu przechodzi wiele skomplikowanych operacji - czyni to z jednego z 3 czynnikow ujemnie wplywajacycg na jego psychike...
a mianowicie sa to: zachcianki erotyczne, o ktorych nie trzeba nikomu tlumaczyc, poniewaz na naszej jakze dziwnej planecie wiadomym jest fakt o rozprzestrzenianiu sie dziwnej choroby noszacej nazwe "homoseksualizm"... niestety statystyki podaja ze choroba ta dosiega w wiekszosci przypadkow mezczyzn...
drugim takim powodem prob zmiany plci, czy to w zyciu realnym czy to w wszelkich kontaktach miedzyludzkich jest niewatpliwie chec posiadania wiekszych wplywow/dobr materialnych co niestety lezy w naturze ludzkiej a dzieki nowoczesnym technologiom staje sie mozliwe w coraz to bardziej drastyczny sposob...
ostatnim takim czynnikiem jaki chcialbym przyblizyc, i niestety najczesciej spotykanym to bardzo glebokie rany wywolane przykrosciami ktore nastopily w mlodosci czy tez innych kompleksow...

Pozdrawiam!


Przesadziles chlopie. Czy to ze moj kumpel przeszedl Diablo amazonka, albo Baldura 2 babka - oznacza ze jest pedalem, transsexem, albo go starzy prali jak byl maly?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 16:58 
 
a nie?
ja tam nawet amazonki nie wlaczylem w d2 zeby chociazby zobaczyc jakie ma zdolnosci :grin:
a na serio to mi nie chodzilo o single... bo to co robi sam i nie ma wplywu na innych to raczej tylko jego osobista sprawa ale jesli zaczyna grac jako kobitka i gada z facetami to jednak cos jest nie tak (ja tak oddalem juz zloty zestawik pewnej kobiecie [z orderu!!!] bo powiedzialem ze ladnie w tym wyglada [serio fajnie wygladal(a)])... ale jak sie okazalo ze to facet to... eh, szkoda bylo mojego czasu, ja tu walcze o wzgledy samicy a tu taki ZONK


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 17:06 
 
Moo-Zoon -> Z ciebie psycholog jak z koziej d... armata ! :smile:
Po pierwsze : jakiez to zachcianki erotyczne ?, czy dla ciebie gra w UO jest przezyciem erotycznym ??? Homoseksualizm nie jest tez choroba, co taki "wyksztalcony" "psychol" musi wiedziec.
Po drugie : jakie to wplywy i dobra materialne sa udzialem GRACZY grajacych postacia plci przeciwnej ???
Po trzecie : trudne dziecinstwo i kompleksy powinny raczej sklaniac do tworzenia postaci w typie "macho" (w celu ich odreagowania), a nie granie plcia piekniejsza ale slabsza.
cbdu
Tu (wyjatkowo :smile: ) zgodze sie z Taunisem.
Mi tez sie zawsze wydawalo, ze UO to GRA i kazdy ma prawo grac taka postacia jaka chce.
Ty chyba do tej gry zbyt powaznie podchodzisz.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karanira dnia 2002-02-15 17:08 ]</font>

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 17:11 
 
Ehh w diablo to zupelnie co innego.. tu wybierasz plec i ma ona wplyw jedynie na klimat i zacvhowanie w grze a w diablo ma jkedynie wplyw na skille (sam gram wiele lat w diablo i tam naprawde nikt nie ludzi sie ze np amazonka to ona nie on...). Jak by ktos nei wiedzial jestem za graniem postacia o tej samej plci przynajmniej w uo..

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 17:57 
 
o ja pierd...!!!
LUDZISKA!!!
to byl JOKE
taki dla smichu :wink:
wiecie, ja sie smieje, wy sie smiejecie itd...
a teraz cos dla mojej ulubionej lowczyni (w slowie "ulubionej" nie ma ukrytej zadnej ironi)
hmm, ja odnioslem sie OGOLNIE do otoczenia a nie do samej ultimy... to ze jest to GRA wiem bardzo dobrze, ale wy chyba nie wiecie ze to jest TYLKO forum, gdzie zdazyc sie moga rozne rzeczy :wink: i specjalnie dla Ciebie zmienie troche ostatniego posta...
aha, nie wiem jak wy, ale np ja mam slabosc do kobiet i takiej jednej (jak juz wspomnialem) podarowalem kiedys pewien komplecik... i zaraz mi sie zbieglo mnostwo nb-kobitek proszac o gold plate... tylko dlaczego chcieli napiersniki dla facetow? oto masz przyklad wyzyskiwania i wykorzystywania :wink: (to bylo a propos tych skarbow)

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 19:05 
 
raz jak sie spytalem kolesia czemu gra kobitka to odpowiedzial prawde. gral bo jest latwiej. nie ze wzgledu na potforki ale ze wzgledu na graczy. sam sprawdzilem. jak wpadlem do banku babka i poprosilem o kase to zarobilem z 5k w 10 minut :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 19:11 
 
To wlasnie mialem na mysli :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 19:17 
 
co do babo/chlopow to to troche glupie jak widze ze kobitka w grze gada "ja go zabilem" itp. psuje klime a wszyscy nazekaja na jej brak i sa sami sobie winni(nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 07:14 
 
Cytuj:
2002-02-15 17:06, Karanira napisał:
Moo-Zoon -> Z ciebie psycholog jak z koziej d... armata ! :smile:
Po pierwsze : jakiez to zachcianki erotyczne ?, czy dla ciebie gra w UO jest przezyciem erotycznym ??? Homoseksualizm nie jest tez choroba, co taki "wyksztalcony" "psychol" musi wiedziec.
Po drugie : jakie to wplywy i dobra materialne sa udzialem GRACZY grajacych postacia plci przeciwnej ???
Po trzecie : trudne dziecinstwo i kompleksy powinny raczej sklaniac do tworzenia postaci w typie "macho" (w celu ich odreagowania), a nie granie plcia piekniejsza ale slabsza.
cbdu
Tu (wyjatkowo :smile: ) zgodze sie z Taunisem.
Mi tez sie zawsze wydawalo, ze UO to GRA i kazdy ma prawo grac taka postacia jaka chce.
Ty chyba do tej gry zbyt powaznie podchodzisz.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karanira dnia 2002-02-15 17:08 ]</font>


Homoseksualizm jest choroba! No bo jesli nie jest zachowaniem normalnych, to jak to nazwac?

Co do tworzenia postaci w stylu macho, to tez sie nie moge z toba zgodzic... (chyba wiesz dlaczego :grin:)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 09:56 
 
Cytuj:
Co do tworzenia postaci w stylu macho, to tez sie nie moge z toba zgodzic... (chyba wiesz dlaczego :grin:)


ROTFL


---------
a takie pytanko do ciebie Karaniro: grasz facetem czy babka i uzasadnij swoja odpowiedz (traci schoolem :smile:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Moo-Zoon dnia 2002-02-16 09:56 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 11:21 
 
jak juz powiedzial Taunis homoseksualizm jest choroba i objawia sie tylko u ludzi i nie jest rzecza naturalna. tak mowie ja prof. Bezpiat Ejklepki :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 15
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 02:32 
 
Sluchaj no psychologu!
Ja gram baką mimo iz jestem facetem ...
Mam dziewczyne , bawie sie na kompie itp...
NIE UWAZAM SIE ZA HOMO tylko dlatego że gram baką w UO...
Jak chcesz wiedziec jakie mam imie kobietą to brzmi Kathrine Cornick...
W grze zachowuje się jak babka (przynajmniej staram się) tzn. mówie "przyszłam , wzięłam "
itp. Butcherowi powiedziałem praktycznie od razu że jestem facetem i tylko gram panienką...
AHA i jeszcze jedno :
-Baby w UO mają lepiej , mogą nosić zbroje damską która daje ładny AC...
Możemy poforumowac jescze o tym "problemie"

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 02:57 
 
Tak to jest wlasnie ze mezczyzni maja slabosc do panienek:PPotwierdzam fakt ze kobietom jest latwiej.Przekonalem sie sam jak wszedlem raz bohterem kolezanki zeby jej skilla jednego podniesc (bo ona nie umie:PP)
i jakiez bylo moje zdziwienie i rozbawienie zarazem gdy o cos poprosilem:P prawie ze zaczeli mnei wypytywac o zycie osobiste:PA facetow grajacych panienkami traktuje lekkim usmieszkiem;)nie mam az za wiele przeciwko ale wolabym naturalny porzadek rzeczy widze faceta to facet a kobieta to kobieta.troche mi sie myli jak gadam z kolesiem grajacym kobieta Eh ta powierzchownosc:>:P Swoja droga mam pytanie do tych ludzi dlaczego wybrali kobiete??

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 07:59 
 
powiem tylko tyle jak jakis kolo gra babko a ma męsko ksywe to mi jeszcze pasi, tak bylo w wasnie w Diablo, w UO to już inna sprawa :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.