mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 11:25 
 
No tak gram bardem i co? I straszne dno bo:

1. skil musicanship rsnie mi ok 1.5 na cala godzine grania non stop :sad:
2. urzywanie samego peacemaking nie powoduje przyrostu skila (no chyba ze jakis minimalny ale to wychodzi na to samo, bo mam 33.1 i przez 10 min grania [urzywania peacemaking] mi nie podskoczyl ani o 0.1)
3. W chwili obecnej to ja moge sobie co najwyzej toperze uspokajac. A nie ma mozliwosci podniesienia skila a co do muzyki to patrz wyzej...
4. Na zwiezaki agresywne (szare) peacemaking jakos dziwnie dziala, bo raz udalo mi sie oszolomic pantere ale trwalo to chyba 3 sec a potem znow sie na mnie rzucila! Jak uspokajalem toperza (czerwony) to stal sie on szary i sobie poprostu stal i nie byl juz agresywny...
5. !!! Nie da sie urzywac zadnych umiejetnosci barda majac na sobie nawet leather armor, a powinno sie moc chyba uspokajac nawet w studded leather nie?

No nic ciagle sie szkole i na razie jeszcze ten bard nie jest dio konca przetestowany, ale takie sa moje odczucia jak do tej pory :/


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 14:16 
 
jak dla mnie masz za niskiego skila...
ale moge sie mylic..
Gadget


Posty: 9
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 14:38 
 
Ja tam gram bardem mam na razie tylko dwa zastrzezenia:
1. musicanship rosnie wolno; ale moge to zrozumiec - to chyba jest na wypadek zeby ktos kto po nocach cwiczy dexa nie obudzil sie rano jako gm bard ;P
2. najgorsze jest wlasnie to ze podczas uzywania uspokajania, prowokacji i enticementu nie rosnie (nawet w minimalnym stopniu) musicanship, a przeciez zeby cos uspokoic to musze nie tylko miec dobre peacemaking ale tez i musicanship (oba skille sa sprawdzane przed uzyskaniem efektu (a moze sie myle?))
KromeR --> polecam cwieczenie peacemaking w zoo na Moonglow, tam da sie cos zrobic :smile:
ewentualnie mozna latac kolo cm w britt albo w vesper
i jeszcze takie jedno pytanko: dlaczego potworki wychodza z cm przez zamknieta brame?


_________________
-kochanie, wracaj szybko!!!
-już idę Sosario!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 15:04 
 
Oki, oki. Jak mowilem cwicze, cwicze i cwicze.
Mam tylko pytanie czy cos sie zmienie w stosunku do pkt. 5?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2002, 02:22 
 
Czy mnie sie wydaje czy od eksperta skile rosna jakby 2-3 razy wolniej? Jak tak to to jest juz prafdziwa porazka :sad: Teraz mam 0.1 na jakies 10 min. grania nonstop... Czyli do mistrza jeszcze z jakies 15h... A to GM pewnei z miesiac... Potem wystarczy tylko poswiecic ze 2-3 tygodnie na peacemaking. O prowocation nie wspominam wogole bo to nie byl startowy wiec bedzie pewnie ze dwa lata...

Zycie barda jest jak papier toaletowy... :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2002, 19:37 
 
To co ty chcesz tak od razu miec wszystko na Arcy? Popros moze ci jakis GM dopisze:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2002, 20:03 
 
Widzisz yle ze z bardem to jest troche inna bajka bo muzyka jest tak naprawde sama z siebie na h.. Przydatne umiejetnosci sa peacemaking i provocation. Zeby ich uzywac normalnie trzeba miec muzyke na 100.0 bo ich realna wartosc jest to wartosc skila x wartos muzyki...

A bard zeby moc urzywac swoich skili to nie moze byc w zbroi, i co gorsze w zadnej zbroi, nawet leathera nie zalorzy... Dwa dziaby wilka i mnie nie ma. A swiat blac&white jest dosc nudny...

Probowalem polaczyc nauke grania ze sprzedaza rybek [przed bankiem to ludzie nawet sie nie obejrzeli ze ktos stoi i zachwala... Teraz juz wiesz czemu narzekam? Jak w daszym ciagu nie to sam zacznij grac bardem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 13:01 
 
KromeR --> polecam cwieczenie peacemaking w zoo na Moonglow, tam da sie cos zrobic :smile:
ewentualnie mozna latac kolo cm w britt albo w vesper
i jeszcze takie jedno pytanko: dlaczego potworki wychodza z cm przez zamknieta brame?


[/quote]

Ja kiedys chcialem anatomie cwiczyc w tym zoo ale przez brame sie nie da a peace making mozna ??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 15:19 
 
Anatoimie to sie cwiczy na ludziach i mozna na sobie :). Na zwierzakach co najwyzej Animal Lore


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.