mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 98
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 08:52 
 
Cofam tekst z poprzedniego posta, wine zwalam na netscape'a, ktory szanowny nie wyswietlil twojego posta, bylo tylko wyslano <data> i koniec :smile:


_________________
The gods made heavy metal and they saw, that it was good...

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 14:30 
 
Kloodi
wyniknelo male nieporozumienie
Mowiac Cove mam na mysli Coventus (czy jak to tam sie pisze) a nie miasto.

Jezeli napiszesz ze niebylo cie tam razem z nim to ja juz nie wiem.

Bardzo mi sie nie spodobalo to co napisales w poprzednim poscie. Oj bardzo.
Co do podburzania innych przeciwnko wam to ja poprosilem mioch znajomych o pomoc w walce z gildia ktora prowadzi wojne ze mna (jeszcze nie prowadzi bo serv lezy) wiec nie podburzam nikogo. Podana mi zostaje pomocna dlon.

Jak serv wstanie to chyba czesciej bede do coventus zagladal zeby cie tam spotkac.
Postaram sie zeby czlonkowie twojej gildi mieli ciezkie zycie.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 14:40 
 
Covetous owszem, zgodze sie, ale to nie ja sie pomylilem lecz Ty. Wiec nie musisz sie tak oburzać. Co do ciezkiego zycia to skoro my bedziemy miec cieżkie to i Ty tak samo. To działa w obie strony :smile: Odczuwam takie dziwne wrażenie że masz sie za Boga. Przynajmniej inni za takiego cie mają. Spotkalem juz kilku co mówilo ze po Taunisie jestes the best... Smiem twiedzic ze nie. Jesteś do pokonania i to raczej powiedziałbym ze w skilach jestes neptas skoro cie 2 mind blasty pokonały :smile: Potrafisz w ukryciu dojsc, zadac cios w plecy zatrutym mieczykiem i ukryc sie na nowo... Dla mnie to nie walka :smile: Mozemy sie zmierzyc bez ukrywania ani magii.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 14:51 
 
bez ukrtwania ani magii? ehh... to wracaj lepiej do metod ktore byly popularne jakes 2-3 tyg temu (bez niczego oprocz katany w lapkach tudziez innego narzedzia mordu :grin:))
a mowiac o ciezkim zyciu... to raczej takowe masz zapewnione :wink:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:04 
 
Moo-Zoon moze i masz racje ale czy mu bedzie sie ciagle chcialo mnie zabijac? I kto powiedzial ze to on bedzie wychodzil z niej zwyciezko? Jak bede chcial sobie spokojnie pograc to zrobie sobie nastepna postac i kto bedzie wiedzial ze to kloodi? Tak wiec mam w d... wasze grozby :smile: Zabijajcie sobie mnie do woli a ja w tym czasie pobawie sie 2 postacia hehe :grin: Powodzenia

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:11 
 
Pomylilem sie, prawda.
Mowisz ze bede mial ciezkie zycie jak bedzie wojna. Prawda dziala to w obie strony. Zobaczymy kto bedzie mial ciezsze. Zobaczymy ile razy podczas tej wojny zgine.

Co do uwazania sie za boga to nie wiem o co ci chodzi. Ja nie wiem przeciez co ludzie o mnie mowia za plecami. Nie chwale sie na lewo i prawo ze zabilem kogos tam. Bardzo sie ciesze ze inni mowia o mnie ze jestem dobry. Ja nigdy nie uwazalem sie za boga bo kazdego da sie pokonac.

Rozbawilo mnie to co napisales: w skillach jestes "neptas" skoro cie dwa mindblasty pokonaly. Po pierwsze co maja skille do mindblasta? Damage bazuje na statsach.
Statsy mam takie ze mindblasty x2 nie jest wstanie mnie zabic pod zadnym pozorem.
Po drugie to kto/kiedy/gdzie zabil mnie dwoma mindblastami. Cos informator cie w chuja robi.

Taaak bez ukrywania sie jestem niczym :grin:
Tylko to mi moze dupe uratowac. Kiedy uciekalem przed toba? Kiedy uciekalem przed Dwukwiatem? Za kazdym razem jak sie spotykam albo z toba albo z nim sam na sam to wy bierzecie nogi za pas i recall do vesper czy gdzie tam urzedujecie.

Ukrycie sie, podejscie w cieniu, cios zatruta bronia- to nie walka oczywiscie. Co to w takim razie jest?

Mowisz ze mozemy sie zmiezyc bez magi i ukrwania sie. Smieszny jestes. Nie poto cwicze sobie taki skille zeby pozniej walczyc w otwartej walce. Jak jeszcze nie wiesz to mam template assasina. Jakbys poczytal to wiedzialbys ze zaden assasin nie jest "na duel". Pojedynek i to jeszcze taki w ktorym wprowazasz sobie zasady- bez magi i ukrywania sie to wogole smiech.
Assasin jest postacia do PK'owania ludzi.
Oczysicie brakuje mi jednej zasadniczej rzeczy by byc wsatnie zabic kazdego ale jakiej to oczywiscie ci nie powiem. Nikt na servie jej nie ma wiec...


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:13 
 
Kloodi juz spanikowal :grin:
nowa postac sobie zrobi :grin:

Ale gildia zostanie wiec oni beda po dupie dostawac.

P.S
a jakos mi sie wydaje ze nowa postac to zrobiles juz wczescniej i juz nia grasz



_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aplegatt dnia 2002-02-21 15:14 ]</font>

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:31 
 
Heh kloodi ale ty jestes pedalem :grin: :grin: :grin: jak bym wiedzial jak ma na imie twoja postac to sam bym cie gnebil i zabijal kilka razy pod zad tak jak greeda. Aha aplegatt ma racje uwazaj na niego bo on czesto przemienia sie w demona a wtedy lepiej zebys nie wiedzial co sie dzieje. Muj kolega ostatnio byl swiadkiem takiego zdazenia gdy aplegatt stal sie demonem i niestety przeplacil to zyciem :grin: :grin: :grin:

PS. Aplegatt jak bendziesz konczyl gre na sc to chetnie przejme twoja postac :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Black of Death dnia 2002-02-21 15:45 ]</font>

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:41 
 
Takim gadaniem ponabijam sobie chociaz troche postow :grin:


_________________
oderint, dum metuant...

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:45 
 
Black of death postac kloodiego ma na imie kloodi, ja tez zaczynam wybijac ich gildie :grin:


_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:46 
 
Black chyba walczymy postami :grin:


_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:48 
 
hehe conrad ja ich jeszcze nigdy nie widzialem :razz: powiedz mi czy to jest order i w jakim miescie mozna ich spotkac. wtedy podpakuje jeszcze bardziej magery np. do twojego poziomu to bende go zabijal zwyklym lihtingiem :grin: :grin: :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Black of Death dnia 2002-02-21 15:51 ]</font>

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:50 
 
Ostatnio widzialem paru w brit, a yak pozatym przeceniasz mnie troche :grin: :grin:

P.S. podaj swoje gg black


_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:50 
 
Aplegatt==>> badzmy dobrej mysli :smile: teraz nie ma instanta to moze wszystkim odblakuja te blocki na magicresistance gaina... byloby fajnie, bo gdybym wiedziale ze tak jest a nie inaczej to zaczalbym z 50 resistem a nie miningiem...

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:54 
 
Conrad podam ci potem muj numer bo jak na razie to nawet nie moge wejsc na gg bo mam ciagle niedostepny. Chyba za duzo osub jest na gg.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 15:56 
 
hmm resist dziala.. ostatnio na CM pojawilo sie takie dziwne stworzenie i rzucalo niezle czarami, wjebalo we mnie in noxa i mi resist wskoczyl o 0,3% :smile:

A gidlide R@t widzialem RAZ na CM (udupili mnie :razz: (client mi padl)) no ale rzeczy oddali bo to byl sparing 3vs1 :razz:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 16:02 
 
hehe smiesznie sie zrobilo :grin: Teraz to jak wejde do gry to po samym zalogowaniu noż w plecy :grin: Oj ciezko bedzie to fakt :grin: Aha Aplegatt ... i nie spanikowalem tylko robie 2 postac do gry spokojnej, przyjemnej i bez adrenalinowej (jesli mozna to tak nazwac). Oczywiscie kloodi to moja głowna postac i nia bede głownie gral.
Szmieszne sa wypowiedzi moich niektórych poprzedników, np ta z lightningiem hehe to mnie ubawilo do łez... dobre to było.
Podejrzewam ze jakbym sie na realu wam pokazal to byscie mnie wszyscy zlinczowali hehe. Z taka nienawiscia sie wypowiadacie ze aż strach sie bać :grin:

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 16:04 
 
xiver==> resist jasne ze ostatnio dziala, tylko ze w tepie 3%/miesiac


_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 16:05 
 
czy wie ktos kiedy wreszcie bedzie dzialal serwer ?

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2002, 16:08 
 
kloodi==> gdzie ty tu widzisz nienawisc, przeciez wszyscy cie kochaja

Black==> jak juz mowilem serv dziala, a jak nie chce wam wejsc to pewniedla tego ze macie piraty

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.