mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:30 
Cytuj  
temat dotyczy w zasadzie tylko freeshardów
o grze można poczytać pod adresem www.risingforce.kom.pl (witryna w budowie, forum gotowe)

GLOBAL
UK/US RFo pod adresem:
www.rf-onlinegame.com

pod adresem www.risingforce.kom.pl powstanie polska witryna dotycząca tej gry
obecnie jest dostępne tylko forum z wszelkimi informacjami odnośnie tej gry

FREESHARDY:

freeshardy RFo przestają działać ze względu na problemy z emulatorem i ciągłym wyłączaniem się z niewyjaśnionych powodów, co uniemożliwia normalne funcjonowanie serwerów

poniżej kilka (być może) działających:

www.rf.obornet.ro - klient i patch na stronce

ArchRF - patch do serwera i klient (bt) na stronie

customhax
http://rfonline.customhax.com/

random factor
http://www.randomfactormedia.com/forums ... 76d03da06a
=======================================
UWAGA JEDYNY DZIAŁAJĄCY POLSKI FREESHARD 24/7 !!!! GRAMY I TESTUJEMY , NAPRAWIAMY BUGI !!!! :)

Nazwa : Energy 2006 ( edycja RFO )
IP : 81.190.157.168
PORT : 27780 ( STANDARD )
EXP : 2x
Max lvl : 50 ( STANDARD )

========================================

bonusy
-dodatkowe dalanty o godz. 13 codziennie :
dla postaci z Lv1+ - 2kk dalantow
dla postaci z Lv10+ - 4kk dalantow
dla postaci z Lv20+ - 8kk dalantow
dla postaci z Lv30+ - 16kk dalantow
dla postaci z Lv40+ - 32kk dalantow
UWAGA aby dostac bonusowe dalanty nalezy wyjsc z gry tak zeby o 13 postac nie byla online na serwerze

=======================================

UWAGA !!!
Zmieniamy IP w "RF_Setting.ini" Nie wiesz o co biega??? Poprostu zamień zawartość pliku na następującą :


[MASTER_SERVER]
SERVER_IP1=81
SERVER_IP2=190
SERVER_IP3=157
SERVER_IP4=168
SERVER_PORT=27780
SERVER_NAME=Energy 2006

i zapisz zmiany :) to wszystko co musisz zrobić aby grać na serwerze :) teraz tylko odpal RF.exe i ciesz się grą na serwerze :)

=======================================

Jak założyć konto ?
Odpalając gre , wyskoczy nam okienko w którym podać musimy LOGIN i PASSWORD. Klikamy więc na lewy przycisk i uzupełniamy pola tekstower w następującej koljeności od góry
1. LOGIN
2. HASŁO
3. POWTÓRZ HASŁO
Gdy już uzupełnimy dane klikamy ENTER i utworzy nam się konto :) Teraz wystarczy tylko podać LOGIN i HASŁo do utworzonego konta i kliknąć ENTER, a zalogujemy się do gry i przejdziemy do Menu z postacią :)

Każdy na serwerze ma postać GM i może teleportować się do innych krain za pomocą menu , które wywołamy kombinacją klawiszy CTRL + F3 oraz pisać globalne wiadomości wstawiając przed wpisywanym tekstem w czacie znak "#".

Info zaporzyczyłem z innego forum ( lenistwo wybaczcie;P)
Testowałem i działa to dla ludzi którzy niezałapali sie na Bete albo niegrali jeszcze w RFO .

Pozdrawiam


_________________
A-Test!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:17 
Cytuj  
Beta rf byla jednoczesnie z beta ddo i niestety nie pogralem dlugo (2h), a chcialbym. ;]
Czy do tych serwerow pasuje klient z bety, ktory jest do pobrnia na fileplanet ?

edit

Z tego co widze, to do tych privow jest jakis wykastrowany, stary klient ~650mb, ktory mozna tylko sciagnac z torrenta. :o


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 16 mar 2006, 19:16 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 18:53 
Cytuj  
szkoda czasu, fri szardy nic soba nie reprezentuja. Mozna sobie pochodzic po swiecie/ubic ze 2 moby.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 20:14 
Cytuj  
widzę, że ludzie jeszcze nie załapali idei MMORPG-ów :(

Free Shardy, Priv Shardy, Shardy, kilkanaście inncyh nazw - to wszystko to po prostu Piractwo i Złodziejstwo! Dlaczego bronię praw twórców gier? Bo sam planuje zostać jednym z nich i nie chcę aby potem z moich dzieł(każdy program jest swoistym arcydziełem sztuki, cudem harmonii człowieka i maszyny). I nie tłumaczcie się, ze nie macie kasy, a tacy wydawcy to mają kasy po uszy i im nie zależy, czy zrobicie sobie takie " Freeshardy", czy będziecie na nich grać zamiast na ich okropnym krwiopijczo-kapitalistycznym serwerze. To jest apel do ludzi, którzy mają resztki sumienia! Niezależnie od tego czy zakładacie taki "super jedyny działający freeshard", czy na nim gracie - to wszystko jest złodziejstwo! I nie mówcie mi tu, że się czepiam, ale na takich serwerach nie poznajecie 1/1000 gry. To tylko marnowanie czasu i czytsa głupota.


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 20:17 
Cytuj  
Dobra nie płaczcie już. Nie chcecie grać to nie grajcie. Zresztą ja sam nie skorzystam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 21:12 
Cytuj  
Ja nie bede krył ze grałem w Lineage2 na piratach i jakos nie mam dobrych wspomnien, pruwata wlascicieli co bija kase na tym, czeste wipe, dc, problemy, bugi, a zgodnosc z orginałem bardzo mała, podobnie jest na RF Online, wczesna wersja beta, nawet nie ta co jest w europie gdzie wprowadzono dosc sporo zmian.
Zreszta jak ktos chce to niech gra, przy tym ogolnym piractwie jakie jest to mały problem gracze na piratach mmog, ale jesli chcesz miec zabawe z tego to lepiej nie pakuj sie na piraty bo zniechecisz sie do gry.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 22:37 
Cytuj  
Kto tutaj płacze? Nie wiem czy zauważyłeś ale tam jest :( a nie :cry: .

Czy powiedziałem, że ja nie grałem na żadnym freeshardzie bo to złodziejstwo? Nie, dlaczego? Próbowałem grać tak jak wy na serwerach do różnych gier, ale one są takie...puste, bezsensowne, przeznaczone do trzepania kasy(chyba wszyscy wiedzą jak działa Moongate).

Cytuj:
Zreszta jak ktos chce to niech gra, przy tym ogolnym piractwie jakie jest to mały problem

Chyba nie wiesz co mówisz...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 22:44 
Cytuj  
Deni napisał(a):
przeznaczone do trzepania kasy(chyba wszyscy wiedzą jak działa Moongate)

Hm, szczerze mówiąc z tego, co się orientuję, to na taki jeden Moongate, w którym zarabiają na idiotach przypada tak setka serwerów, gdzie nie ma żadnych dotacji, a przynajmniej nie mają one odbicia w grze ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 23:00 
Cytuj  
Ale są one mniejsze. Kiedy "właściciel"(tfu!) serwera zrozumie, że ma na tylu frajerów, że choćby co 10 płacił to mu się to i tak opłaci, to wprowadzi. Pozostałe są zbyt małe. Zresztą czy liczy się fakt, że niektórzy nie chcą pieniędzy? I tak kradną, a na dodatek zachęcają innych do tego.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 00:58 
Cytuj  
Cytuj:
Bo sam planuje zostać jednym z nich i nie chcę aby potem z moich dzieł(każdy program jest swoistym arcydziełem sztuki, cudem harmonii człowieka i maszyny).


Hehe. A teraz pytanie za milion. Skad wezmiesz pieniadze?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 06:51 
Cytuj  
Po trochu, po trochu, zreszta czy [owiedziałem, że chcę należeć do tylko MMORPG-owych? Nikt nie startuje od góry.


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 13:44 
Cytuj  
"Deni" - ja tylko chcialem poinformować że istnieje coś tykiego jak Pserv do RF bety ... a tematów o tym że Pserv-y (piraty etc) to okradanie innych juz było wiele ... i każdy kto śledzi posty regularnie wie że to jest złodziejstwo etc... Wiec szkoda czasu na następne wywody bo to nic niezmieni. ;p


_________________
A-Test!

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 14:13 
Cytuj  
Twój post tak reklamował ten "serwer", że można go było dwojako zrozumieć. Zresztą z teg co mi wiadomo rozpowszechnianie tego typu informacji też nie jest zgodne z prawem


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 09:40 
Cytuj  
Deni - skoncz. Poinformowal ze jest, w porzadku, wiec czego tu sie czepiac? Juz pokazales jaki jestes zajebisty.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 11:58 
Cytuj  
Czy ja mówię, że jestem "zajebisty", wcale tak nie uważam, ja już skończyłem, więc nie wiem poco się wypowiadasz. W każdym razie miałem nadzieję, że... Zresztą nieważne, zakończmy temat.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.