mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 04:13 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
To co ugi wracamy? Twoj uber channy bedzie znow pl all:) tylko kiedy ja znajde czas na gre?:)

Wracamy, organizuj czas :p . 2 dni dobijemy do 75 i mozna bic.

Co do servera proponuje vindication z lore rulsetem. Jak ustalimi inny to niech ktos napisze jak migrowac postacia bo nie znalazlem takiej opcji:/.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 11:10 
Cytuj  
Vindication :[, wedlug mnie trzeba olac Lore i zaczac grac normalnie.
Lore bylo fajna alternatywa kiedy gralo malo ludzi, teraz wraca prawdziwe SB...

Ja proponuje Mourning - serwer z IMO najlepsza mapa, ktora byla wydana na samym poczatku po wyjsciu gry.
Polecam sprobowac a sie nie zawiedziecie, bardzo fajne PK spoty/farming itd.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 11:20 
Cytuj  
Vindication ma fast xp gain :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 11:22 
Cytuj  
Na Mourning mozna migrowac...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 11:27 
Cytuj  
Jak chcecie, ja raczej zostane przy mourning.
Mape znam i wlasnie takie SB pamietam jako zajebiste. Lore nie kojarzy mi sie zbyt fajnie ;)

Tez wam tak beznadziejnie patchuje? U mnie leci 2-3KBps ;o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 11:52 
Cytuj  
assmax, spoko potem sie zmigruje na mourning czy gdzie tam wolicie, ale jak narazie wiekszosc noobow bedzie zapieprzac na vindication bo szybciej idzie xp :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 13:54 
Cytuj  
A nie jest tak, ze mozna migrowac z Mourning wszedzie, ale na Mourning nie mozna? Tak wynika ze strony WWW.

Jak sie dokonuje migracji?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 14:05 
Cytuj  
Ja wczoraj chwile pogralem na mourning.. dolaczylem do jakiejs gupy, na malym spocie, za wsia startowa, i sie nie obejrzalem a juz 7lvl.. 4lvl nabilem siedzac na trawie i czytajac "pomoc". Nie wiem po co komu szybszy exp - tam co chwile ktos mial lvlup.. no chyba ze pozniej jakos powaznie zwalnia i nie ma lvla co 10min :)

Swoja droga jest to moja pierwsza stycznosc z shadowbane, musze przyznac ze grafika mimo widocznej starosci jest calkiem spoko. Najbardziej mi sie podoba kolorystyka, nigdzie nie widzialem jeszcze zadnych rozowych odcieni ani teczowych postaci.. jest smutno i ciemno, krotko mowiac fajnie. Niestety domyslne sterowanie i rozklad interfejsu to makabra (w sumie pasuje do klimatu, smutne i ciemne ;) ) dzis mysle bede z tym walczyl...

Jak na razie zalozylem postac do testowania gry -> Nazg, vamp mage-teoretycznie assassin.. jak wyczaje o co biega z tym wszystkim i o ile gra mnie nie znudzi.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 14:12 
Cytuj  
Lvlowanie w tej grze to duzy plus - skonczyc charka mozna b. szybko :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 19:25 
Cytuj  
Moglby ktos sprawdzic czy to tylko u mnie nie chce dolaczyc sie do login servera?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 108
Dołączył(a): 14.03.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 19:58 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Moglby ktos sprawdzic czy to tylko u mnie nie chce dolaczyc sie do login servera?

Nie wiem czy pytanie aktualne, u mnie wszystko dziala.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 20:28 
Cytuj  
Heh no fajnie sie expi (szok to właściwe określenie) , w dosłownie 10minut miałem 7lvl masakra. Jeszcze dobrze interfejsu nie obadałem a już levele leciały , zebranie party to kwestia minuty...same plusy. Minusów brak:) Fajnie że są tłumy, nie będzie nudno.

BTW. Mieliście ten komunikat GMa o zwiekszęniu exp rate? PHAT LOL:lol:


_________________
you are already dead

**

Posty: 322
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 22:03 
Cytuj  
witam bede i ja

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 22:19 
Cytuj  
A mnie niestety nie chce wpuscic loginserver.
Co dziwne gdy wpisze zle haslo, to daje mi komunikat o zlym passie, kiedy podaje dane czekam, czekam az na koncu info ze loginserver is down.
:\

The Login Server Is Not Available.

Edit: Teraz skoro konta sa darmowe to mozna miec bezproblemu buffbota - wiec polecam lvlowac 2 postacie naraz.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.