mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:33 
 
Witam dawno mnie na tym froum nie było
Postanowiłem założyć temat o ET.
Wiem ,że nie jest to MMORPG jest to Darmowe MMO
Tutaj inni mogą wyrażać swoje opinie na temat tej gry
Jak by co gre można pobrać ze strony http://www.enemyterritory.pl choć bardziej polecam http://www.etserwis.net :wink:
To na tyle.
Pozdro.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:38 
 
To nie jest nawet MMO -.-
MMO - Massive Multiplayer Online


ET to raczej oFPS - Online First Person Shoter


Pomysl troche...

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:40 
 
Pomyślałem LOL :roll:
Chciałbym zauważyć ,że tam też masz doświadczenie, umiejętności itp.
Gram w to 2 lata więc wiem
Co za ludzie na tym świecie żyją?? :roll: :roll:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:42 
 
a co maja MMO do umiejętniści typu skill w strzelaniu, leczeniu, inzynierii ??
Tobie chodzi o elementy "RPG" (te z gier komputerowych, bo samych elementow RPG nie ma - no procz graniem w odpowiedni sposob dana klasa).

Człeku, następnym razem zanim coś napiszesz, weź pomyśl paretysięcy razy nad tym... bo jak widze to chyba 10 nie starczy










EDIT:

CZemu nie MMO ?

Bo tam masz serwery (Tak samo jak w Battlefield, Warrock, Americas Army, Counter Strike, Q3 i innych !) - ktore mieszcza... no rekordowy to widzialem 62 playerow max...
srednio jest 20 graczy na mapie... wiec nie mow mi ze to MMO -.- ..
MMO to mozesz nazwac wlasnie Planetside, Shattered Galaxy, no i wezmy ten shit, Tibia.. gdyz tam gra ponad 100++ ludzi na jednym serwerze.. )


Posty: 13
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:54 
 
Kuba13 napisał(a):
Co za ludzie na tym świecie żyją?? :roll: :roll:
Hehe normalni tylko nie widzisz :lol: no dobra ale chyba każdy powinien wiedzieć CO TO JEST MMO a w grach typu strzelanki to coś trudno idzie :]


_________________
P O Z D R A W I A M r€v€n


Ostatnio edytowano 27 mar 2006, 19:00 przez ReVeN, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 101
Dołączył(a): 29.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:55 
 
Kuba13 napisał(a):
Wiem ,że nie jest to MMORPG jest to Darmowe MMO
Pozdro.
Jest różnica miedzy" Massively Multiplayer Online" a "Online Game" poza tym ET przewijało sie jzu w paru tematachna tym forum wiec mysle ze moze warto locka bo ET to nei ejst "darmowe mmorpg" chyba ze sie myle...


_________________
Obrazek

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:56 
 
No tyle że ET to nie jest np. CS
A między tymi grami jest duuuuuża różnica
A tak a propo to w w np. Tibi też są servery do gry więc mi tu nei piepsz o serverach!!!
Ja wiem co to MMO i MMORPG oraz FPS!!!!!!


Posty: 13
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 18:57 
 
Popraw te błędy ortograficzne :P w opisie nawet masz cos na ten temat napisane :lol: :lol: no kuba a jeśli ty wiesz co to jest MMO i RPG to po co piszesz wogule temat myślałeś że ktoś się nabierze?? :lol:


_________________
P O Z D R A W I A M r€v€n

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:03 
 
LOL jakos moderator jeszcze tego tematu nie skasował wiec siedź cicho
A tak a propo zrobiłem tylko jeden błąd zamiast "nie" napisałem "nei"

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:08 
 
Boże, bądź litościw mnie grzesznemu.

MMORPG-Massive Multiplayer Online Role Playing Game

Widzisz gdzieś manę, czary itd.? Ja nie. Jest jakiś serwer z ilością graczy powyżej 200 osób?-Nie. masz system umiejętności-nie.

Jakieś jeszcze wątpliwości?

Co do topicu były już topici o Soldacie Warrocku itp. Wiec już lepiej nie narzekaj. Ja bardzo jestem zadowolony co do zamieszczenia linka do ściągnęcia ET. Byłbym jedynie wdzięczny modom za przeniesienie Topicudo Pogawędek. To by bylo na tyle.

Pozdrawiam.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:11 
 
Chłopczyku, widze że Ci nerwy już pękają...

No cóż, te bezstresowe wychowanie.

Zauważ...
CS i ET mają identyczny system SERWERÓW
Natomiast taka Tibia ma inny...

w CS jest ograniczenie ilości graczy - aj jak Ci to wytlumaczyc, aby ten 12 letni możdżek to zrozumiał ? .

Więc... Zauważ Jak to wygląda w Lineage 2 a w takowym CS'ie (wiem ze to są zupełnie inne gry, ja tu mówie o systemie serwerów, hostingu).
Już sam Ci tego wytłumaczyć nie moge...jezu... eeeeeee.......
Jeśli mówisz że każda gra która ma możliwość założenia SERWERA do gry przez sieć... to można powiedzieć że takie LIERO to MMO (chyba wiesz co to liero ?) , lub QUAKE 2 - tam też można założyć serwer...tak samo na konsoli... to wtedy też będzie MMO ..nie ?
Taki jest twój tok rozumowania...

I jak najbardziej błędny (cholera zapomniałem co teraz miałem powiedzieć...aha mam). Otóż główną cechą MMO jest komunikacją pomiędzy WIĘKSZOŚCIĄ Graczy w danym momęcie... (aj to takze nie zbyt, ale ujdzie).

I tak wiem ze to Cie nie przekona, bo sie uparles na to i bedziesz nadal twierdzic Ze Diablo (Diablo 1) to takze MMO (tez mozna zalozyc serwer).



UP:

Tak i nie... teraz nie mam czasu odpisywac... to co wyzej napisalem jest na szybko - jak widac chaotycznie ;) . Teraz lece na Piwko, a pan Owner topicu niech sie dokladniej zastanowi ...


Posty: 13
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:18 
 
Kuba pociesze cię nie tylko ty miałeś błąd :P ale o ciebie głównie chodzi w tym temacie bo dałeś to bezinteresowanie a jeśli moderator będzie to poprostu ZABLOKUJE TEN TEMAT mam nadzieje że bardzo szybko to zrobi bo nie mam ochoty jak jakiś 13 latek robi checy na forum :har:


_________________
P O Z D R A W I A M r€v€n

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:43 
 
To może zaczniecie normalnie dodawać swoje poglady o tej grze itp.?


Posty: 13
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:52 
 
Hehe chciałbyś wiesz to nie jest mmo więc lepiej nic nie pisać na ten temat.. poprostu a że gosciu popełnił błąd bo nie widział co to mmo to wiesz jego problem mam nadzieje że temacik zostanie zblokowany i bedzie wszystko ok tak jak powinno być na każdym forum hehe :lol: więc bez komenta :P


_________________
P O Z D R A W I A M r€v€n

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:52 
 
Załóżcie dwa topic'i, jeden do flames'ów, drugi do ogólnej dyskusji i będzie git ;) btw. też gram w et :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 22:44 
 
Kuba13 napisał(a):
LOL jakos moderator jeszcze tego tematu nie skasował wiec siedź cicho
A tak a propo zrobiłem tylko jeden błąd zamiast "nie" napisałem "nei"

Bo jeszcze go nie widzial.
ET to nie MMO.
Przenioslbym to do pogawedek, ale zrobily sie przepychanki i mysle, ze wystarczy.

Latynus napisał(a):
To może zaczniecie normalnie dodawać swoje poglady o tej grze itp.?

I na przyszlosc proponuje stosowac sie do tej zasady. To ze ktos pomylil miejsce gdzie powinien umiescic temat to nie jest dramat. Przenosi sie go dwoma kliknieciami.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.