mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:06 
Cytuj  
Jeżeli chodzi Ci o patcha 3.4.2 czy coś takiego to mam. Lecz gra dalej nie kiepczy :cry: Mam nadzieje, że znajdzie się na tym forum jakiś miły użytkownik znający rozwiązanie i jak najszybciej napisze.


Posty: 13
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:44 
Cytuj  
Hehe też potrzebuje POMOCY!!!! kiedy się łącze pisze mi ciągle ,,disconnet'' czy jakoś tak :P no ale jak ktoś wie o co chodzi to porsze o szybki kontakt poprzez post hahahaha :lol: :lol: :D :wink: ściągałeś full client czy jakieś tam serverki co tam moża było ściągnąć?


_________________
P O Z D R A W I A M r€v€n


Posty: 22
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 18:54 
Cytuj  
Full clienta zassałem :]


Posty: 13
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:00 
Cytuj  
HEHE TO NIE WIEM O CO CHODZI ale ja mam problema z tym ten tego xD zalogowaniem się czy ktoś może mi coś powiedzieć czy dostaje się jakiś link aktywacyjny albo jakiś bajer bo ja poprostu grac NIE MOGE!!! loguje się i nagle disconnect i boom! :wtf: jeśli ktoś miał taki numer to prosze o pomoc :lol:


_________________
P O Z D R A W I A M r€v€n

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 23:21 
Cytuj  
Z czego sie cieszysz/śmiejesz<?>


_________________
Obrazek

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 13:14 
Cytuj  
wszyscy grajcie slayea mi;p
wiem ze sie dlugo expi w porownaniu z vampem czy ousterem.
ale wytrenowany slayer rzadzi. no i kupa polakow gra slayerami.
ja mam mastera oustera i gunnera 43 lvl.
gram gunnerem bo ouster jest do kitu ;p
no dobra moby tlucze zajebiscie i wogole.... ale jednak czegos mu brakuje, a to cos maja slayerzy...
posrod slayerow znajdziecie troche naszych...
podaje imionka [ nie do skamlenia o stuff tylko jakbyscie potrzebowali pomocy albo cos...]
magus666 - gunner
Sorceress - healer
KmicikPOL - blade [1 master posrod polakow]
AndSPL - healer
Mijas - sword
Meier - enchant
ShoterPL - gunner
SnajperPOL - gunner [second kmicika]
DJyoyo - gunner
tylepamietam.... jak cos to po prostu walcie na koniec PL czy POL
i ludzie sie do was odezwa ;p

pozdrawiam....
niech moc bedzie... ze slayerami :D [/i]

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 14:26 
Cytuj  
A mnie magus666 to zapomniałeś co? kto ci zawraca głowe non stop i ginie na mobach na które chodzisz jak nie Bartek :) Gunner 14lv : P


_________________
+1 Own3d

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 15:39 
Cytuj  
Hmm te wszystkie osoby graja na http://www.darkeden.in.th/ tak?? jesli tak to mam pytanko =D oplaca sie tam grac bez tak zwanego premium accounta ? =D czy jak sie to tam zwie =)


Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 15:57 
Cytuj  
Cze
Czy u was też sa takie lagi w DEth ???

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 16:45 
Cytuj  
No od przedwczoraj były straszne lagi, nei dało sie grać. Wczoraj nadal duże były, choć nie tak strasznie.... i tka nie dało się zabijać potworów. Dzisiaj da się w miare grać, ale spotkasz kogos kto cie na strzała bierze to giniesz :P Lekki lag co chwilke jest. Myśle, że jutro powinno być wszystko dobrze.
@Off
Złozyłem raport Gm-owi o ousterze używajacym sh... zbanowany. To mi się podoba :D
@UPUP
Z premium accoutn w weekendy masz 5x exp, możesz używać itemów z dwoma magicznymi mocami (?), oraz wchodzić do wszystkich miejsc. Jako facc cały czas masz 1x exp (dla meni zaleta), tylko z 1 magiczną moca itemy (da się przeżyć), no i do niektórych miejsc nie mozesz wejść. Ale ogólnie, da sie wytrzymać. Sporo osób na wyższych lv nie płaci za gre, więc czemu ja mam bez pacc nie nabić tego high lv?:)
----------------------
Ale literówki, o w pytke...


_________________
+1 Own3d

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 17:33 
Cytuj  
odnosnie tych disconnectów w czasie logowania ;p. Trzeba delikatnie skłamać heh... i zrobić sobie wiek podczas rejestracji 18-22 albo więcej ;p. Bo tam inny rok jest.. zresztą gdzieś pisało ale nie wiem gdzie. Za młodych nie wpuszczają, za starych też nie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 20:57 
Cytuj  
Dziwne, ja mam 30+ lat i mnei wpuścili :>


_________________
+1 Own3d


Posty: 22
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 13:31 
Cytuj  
Wielkie dzięki :lol: Gra jest zarypista!! Jestem Slayerem mam 5 lvl mój nick to Pelkasek. Z chęcią przyłącze się do jakiejś gildi Slayerow oczywiście zdobęde większy lvl :wink: Mam tylko ptanie jak zwiększyć hp,str i int i czy int się przydaje gunnerowi? A jak nie to co gunnerowi najbardziej potrzebne ;] oprócz GUN :)


Posty: 16
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 16:16 
Cytuj  
Podajcie prosze jakieś alterlinki czy coś d zassania gry bo mi sie rzeden z jurz zamieszczonyh odpalić niehce:(


_________________
"Z popiołów strzelą znów ogniska, A mrok rozświetlą błyskawice, Złamany miecz swą moc odzyska, Król tułacz wrócz na stolicę"

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:43 
Cytuj  
Heh, witam wszystkich i nie tylko :P .Dzis zaczelem grac w chinska wersje DE :D .Od razu powiem tak POLECAM.
Jest zajebista, zadnych lagow ...sam miodzio.Z tego co wiem gra bedzie platna od 6kwietnia i oplata bedzie wynosila 3 dolary za miesiac wiec jednym slowem z porownaniu z th groszeByly klopoty z zalozeniem konta i ci co beda probowac beda mieli klopoty z tym. Moze kiedys wyjasnie jak to zrobic jak bede mial wiecej czasu :wtf:
.Ech, na dzis na razie tyle....kiedys pozniej na pewno cos dodam.Napisze jeszcze tylko tyle ze aktualnie z polakow to graja tam Kmicik, Mijas, Meier, AndSpl i kubek .Wszyscy sa zachwyceni )).Do gry oczywiscie jest latka angielskojezyczna chociaz wszystkiego nie przetlumacza ale najwazniejsze rzeczy są. Narka all :lol:


Posty: 12
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 22:13 
Cytuj  
co z tym DE th baaardzo dawno temu w to grałem nawet nie wiem co to było czy th czy int a moze nawet nie było tego podziału ale wiem ze grało mi się fajnie :) a tu wchodze na th patrze pustki w porównaniu do starego DE lagi jak cholera najjaśniejsza i wyłączyłem kurde mać i się zdenerwowałem o co chodzi?? bo ja chce wkoncu zagrac w dobrą free mmorpg na stałe!!!!!! khm zdenerwowałem się


Posty: 22
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:05 
Cytuj  
Mam pytanko znalazłem taki złoty woreczek (Gold-heur Lucky Bag czy coś takiego :P) i nie wiem do czego on służy a w sklepie warty jest 500k powie mi ktos do czego on jest ? ;]

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:12 
Cytuj  
uwaga:
z china de sa jaja.
z th sa jaja.
int juz nie zyje.
th dogorywa.
na cn maja wykopywac nie chinoli...

jednym slowem KUPA.

a ja z Meierem zaczynamy chyba grac w Lineage 2 na l2extreme :har:
no coz.... ale jak int padl, th leci w kulki a cn nas nei chce to co mam robic?

zreszta nei chce mi sie zaczynac po raz kolejny. ile razy mozna zaczynac od poczatku ta sama gre, expic, bic moby, bawic sie w pk'era....
pozniej bronic honoru klanu etc. itd. itp.

mam dosc.

r.i.p.
magus666 - master gunner lvl 138
former member of War Lords, m.i.s.t., mist legends
owner of "little" PK set:
War Armor set 2 str
War plate helmet 2str
Sole boots 2str
Tinplates 5 str
Shoulder belt 4str
Damage 5 set
FireBug +3 dmg

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 15:11 
Cytuj  
Magus, co sie dziej z th? BO ostatnio nie grałem... ?


_________________
+1 Own3d


Posty: 1
Dołączył(a): 19.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 18:05 
Cytuj  
Wszedlem na http://darkeden.in.th/ i mi sie pokazal taki gosciu w kapturze, a kolo niego pisalo tepez deathmateh pod tym soon... a jeszcze nizej .... version i english version. Co mam zrobic bo nie mogę nic kliknąc??
z gory thx


_________________
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=71660

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.