mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 14:27 
 
15 minut i gówno. No tak, co zrobisz w tym czasie, przejdziesz się po mieście, zdziwisz sie że nie możesz wyjśc. No co jest ku***, gupia gra a kysz szatanie †. Idiotą trzeba być jeżeli się ocenia którą kolwiek zanim się nie pogra z tydzień przynajmniej, bo wtedy mniejwięcej kapisz mechanikę gry. Mnie osobiście się tibia podoba. W tle winamp, wokól mnie banda kolegó i huncimy. A jak nie to robie rózne losowe rzeczy w mieście, które tętni życiem (lubie jak jest pełno osób w miastach, kręcą się, walcza gdzieniegdzie, taki mały rl show :)]. jak ktoś chce pograć ze mną, zapraszam na Calmere. Gigote 35lv 49Mlvl


_________________
+1 Own3d

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 15:42 
 
racja trzeba pograc tydzien albo i duzej.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 15:43 
 
Shit,86rp i60rp zajebali mnie:((
Straciłem 6bp uh 15k i około 130k expa i mam hunta.


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 18:35 
 
No jak miales 6 bp UH to czasami można ich użyć :D:D:D jak jeszcze jestec knightem to No comment:D

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:18 
 
WIesz może gdzie jest pułnocny resp beho od thais?
To oni mnie tam spotkali i nie mogłem wyjść bo przejście było na 2 kratki a oni fb postawili i nie mogłem ich sunąć.Więc jak mogłem uciec?
Walka wyglądała tak:po każdym bolcie leciał we mnie hmm a czasem sd i w prawie każdej rundzie się uhałem.
I ciekawe czy Ty byłbyś taki mądry wtedy...
A moi kumple byli offline bo byłą 1 w nocy.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 29.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:27 
 
A tak a propo znacie może jakąś gierkę podobną do Tibii tylko bardziej rozbudowaną tzn. więcej itemków, lepszy crafting itp. Runescape odpada.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 13:45 
 
tomikxx napisał(a):
A tak a propo znacie może jakąś gierkę podobną do Tibii tylko bardziej rozbudowaną tzn. więcej itemków, lepszy crafting itp. Runescape odpada.


viewtopic.php?t=17954

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 15:01 
 
sell 12+ bp hmm /aldora/ bp = 2k

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 09:40 
 
Ja gram w Tibie [ z nudów :-? ] na Thorii, dopiero co wylazlem na maina. Nic nie mam procz katany i 20g. Gra tam moze ktos i bylby w stanie mi jakos pomoc?


_________________

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 21:29 
 
MOże napisałbyś profesje i nick?
A lepiej by było dać całe eq na sell w rooku to byś miał kase na noob set na mainie sama katana na rooku z 300gp kosztuje.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 07:07 
 
jezeli tibia ma poziom ortografii taki sam jak w typ topicu to niedziwie sie czemu jest taka popularna XD


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 09:22 
 
a z tego co ja wyczytałem to ty też nie błyszczysz ortografią


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:46 
 
Juz jakos sobie radze.
Jeod Carvahall 11lv,
Sorcerer; Carlin

Biegam z Wand of Vortex, Brass Armor, Dwarven Shield, Soldier Helmet. [ :-? ] Nic ciekawego. Slabo mi idzie bo dziennie huntuja mnie minimalnie 2 razy. Spaceruje sobie po miescie, luzik, nagle wyskakuje gosciu 50 lv, 4-5 strzalow, leze na ziemi, caly eq poszedl daleko. A co najgorsze 1200 ciezko zarobionego na trollach expa tez zniknelo. Coz. Po co wybieralem swiat pvp. O przyjaciol jest mi ciezko. Sqmplowalem sie z takim gosciem, wszystko bylo ok. Zaproponowal mi expienie na minotaurach. Zgodzilem sie. Wszystko szlo gladko. Ok. 100 hp mi zostalo, jemu calosc. Na samej "exurze gran" nie da sie tak szybko uleczyc. Powiedzial mi tak:
- Daj 1000gp albo hunted.
- Daj spokoj czlowieku!
- Dawaj albo padasz.
Zdarzylo mi sie to kilka razy. Teraz juz nie wiem komu ufac. A dogadac sie z normalnymi ludzmi tez jest ciezko! Moj dialog z jakims przychlastem:
- Za ile to sprzedajesz?
- Co spSZedaje?
- No ryczysz ze sprzedajesz te gacie.
- Ale co?
- No te brass legsy!
- Ale ja nie mam takiH.
- No to po co wyjesz caly dzien "sell brass legs"?
- Ale ja nie mam.
- Hmm, a co to jest tutaj na tej skrzynce?
- Gdzie? [schowal item].
Moja cierpliwosc dobiegla konca. Czasami widze slowa tak przeksztalcone przez polakow ze glowa boli. Zamiast mięso on mowi mjenso. Co to do cholery jest mjenso? ... Szkoda gadac.
-


_________________

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 14:20 
 
Takie są uroki te gry :D Ale na ogół nOOby mają lvl 20 lub mniejszy i wolna expia wiec idzie sobie z nimi poradzić... A i mam nadzieje , że mówiąc iż wybraleś server pvp nie masz na mysli pvp enforced :D Bo na tego rodzaju serwerze robić pierwszą postać to duuuży błąd...

Podsumowując jeżeli masz chęci i ochoty żeby przebić sie przez ciężkie początki to możesz swoich nOObowskich wrogów barzo zaskoczyć :] Chyba nie musze mówić o satysfakcji z tego płynącej? :D

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 15:39 
 
TEraz postacie magicze na niskich lvl mogą rozwalić nawet knighta na 20lvl ze slabymi skillami wszystko przez głupie kije kture walą magią.

Ja moim sorcem na 21lvl potrafiłem przegonić większe od siebie lvl(22-30)
używając siły.Naprzykład jakiś 26 knight chciał mnie wygonić od expowiska cyclopów to ja włanczam skulla i go z energy fieldow i wanda leje,on do mnie przybiega i ma problem z wtrafieniem mnie to zaczął uciekać.Z pallami jest żle walczyć na otwartych przestrzeniach bo wandy mają mały zasięg.
W ciągu dnia kilkanaście razy włanczałem skulla żeby kogoś przegonić nawet jeśli gracz miał wiekszy lvl,wystarczy troche run na pzrestraszenie.
A jeśli grasz na servie pvp enforced(chyba tak się pisze,jak nie to poprawcie)to od razu przestaj tam grac i idz na zwykły pvp.
Więc jeśli jakiś knight albo pall na troche większym lvl chca Cię zabić to nie uciekaj tylko czekaj aż włączy czache.Jeśli nie masz manafluidow ani run to uciekaj.
Raz zabił mnie knight na takim samym lvlu jak ja,ponieważ to był inny char jakiegoś PACCA i mnie szybko rozwalił(miał gs(giant sword))
@EDIT
NooB może mieć większy lvl niż 20 a nawet powyżej 80lvl(kupi chara na allegro)albo po prostu dłuuugo gra w Tibie i dlatego ma taki lvl.


_________________
Obrazek

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 15:56 
 
Gram na zwyklym pvp, nie uzywam manafluidow tylko mam przy sobie duzo zarcia. Zawsze z jakiegos moba wyleci jakas przekaska. Z moim wandem duzo nie zdzialam bo przecietny dmg to 13, dlatego wole nie ryzykowac. Zrobie sobie 13 lv, kupie Wand of Dragonbreath i dopiero bede sobie mordowal noobow. Teraz lepiej expic...

@EDIT:
Szukam gildii 8) !
Swiat: Thoria


_________________

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 16:42 
 
na 13 lvl to mozesz sobie zabijac :D:D Chyba wild warriorów jeżeli normalnie grasz to z pekowania na 13 lvl przyjdzie Ci wiecej strat niz korzyści:D a 13 lvl to nadal very low lvl...

Co do pana Italiosa to musze Ci powiedziec ze nie od dzis jest tak ze 10 lvl moze zabic i 20 lvl , to nie jest żadna nowosc...
a To że przegoniłeś wyższe lvl to tylko twoje głupie szczescie bo tak samo moze Cie zpolowac 15 lvl kina skills 65 + War hammer i plecak uh...
a różdżki? Różdzki są do expienia dla low lvli , ale samą różdką to niewiele zdziałasz to tylko taki dodatek... A na poważnych lvl to tylko zabawka:D

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 17:36 
 
Teraz z qmplem [ja 11 lv, on 10 rotfl] pkowalem na Foldzie, i blagali nas o litosc 20 levelowce :roll:
- Litosci!
- Nie dzis.

Zabilismy chyba z 10 plejerow, przyszlo mi z tego 350gp + 1pc + scale armor + brass armor + spike sword w 15 minut, przy lagu 8) Skoro nie pykac rozdzkami to na 50 levelu czym bic? Moze z kołek i cebula 8) Jakies porady?


_________________

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 17:59 
 
przy 50 lvl to juz expisz runami
Hmm , =] bo co sie zwraca hajs za runy wiec spokojnie mozna tak expic

co do pekowania
bp sd
2 sorcow shooterow i naraz z sd w stojacego sobie sorca or druta ( najbardziej oplacalna vokacja do zabijania)
najlepiej red skulli hehe a jeszcze zeby afkowali !

po 3 fragach masz red skulla
( jak padniesz rs to tracisz all itemy)
pozdro

*

Posty: 58
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 18:46 
 
"Teraz z qmplem [ja 11 lv, on 10 rotfl] pkowalem na Foldzie, i blagali nas o litosc 20 levelowce
- Litosci!
- Nie dzis.

Zabilismy chyba z 10 plejerow, przyszlo mi z tego 350gp + 1pc + scale armor + brass armor + spike sword w 15 minut, przy lagu Skoro nie pykac rozdzkami to na 50 levelu czym bic? Moze z kołek i cebula Jakies porady?"

Fajna historia , ale jestes typowym nOObem... 10 playerow w 15 minut przy lagu?? :D I pewnie nie macie ani Red SKulla ani banned... Boże skąd się biora tacy ludzie ... No i jak tak masowo kosisz 20 lvl którzy błagają cie o litość <lol> to dlaczego ostatnio zabił Cie 15 lvl :D pewnie to była końcówka twojego szaleńczego pekowania za pomoca wand of vortex <lol2>
Typowe nOObowskie opowiesci :]

Idz do królowej a carlin i powiec Hi. Fuck to dostaniesz MPA pozdro Newbe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.