mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 08:34 
Cytuj  
italios napisał(a):
Judzie co my macie z tą grafiką :wtf:
Choroba rozpuszczonych dzieciaków


LUdzie co wy macie z ortografią?
Choroba rozpuszczonych dzieciaków.[/quote]


:wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
na pewno robię mniej błędów od ciebie
i naucz się rozróżniać literówkę od ortografa.
pozdrawiam ignorantów. do szkoły won.


-------

wróćmy do gry

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:37 
Cytuj  
Juicebox napisał(a):
do szkoły won.


hahahah ty bądź cicho za młody jesteś na szkole (siedzi taki dzieciak 5-12 lat i myśli że mistrz wszystkiego)


Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:20 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Juicebox napisał(a):
do szkoły won.


hahahah ty bądź cicho za młody jesteś na szkole (siedzi taki dzieciak 5-12 lat i myśli że mistrz wszystkiego)


Wybieram się na studia :wtf:

(_I_) < Kiss It

Miłej gry :wtf: co za ludzie, poniżej moje tłumaczenie drugich klas w grze


Zaznaczam że znalazłem wersją angielską przetłumaczona z języka krzaczkowatego więc będzie dużo braków mimo to postaram się zrobić to jak najlepiej :)

Obrazek

The school - Szkolniak - jest ewolucją sił zbrojnych, ostry, inwidualista, posiada umiejętność wushu, jest nadzwyczajny z swoim pistoletem(w encyklopedii czytałem że na wschodzie w dawnych czasach - takich jak w grze wynaleziono swoistą armatę obsługiwaną przez jedną osobę mogącą się przemieszczać a działającą na zasadzie prochu - wystrzeliwała strzały więc myślę że może o to chodzić) o sile tysiąca uzbrojonych żołnierzy którym zabija przeciwników.

Obrazek

Bodyguard - Ochroniarz - jest odpowiedzialny bronić pałacu i cesarza, w każdej chwili może bronić cesarza, używa szabli

Obrazek

Vagabond - Rycerz ? - pochodzi z Japonii, niezwykle posługuje się bronią, używa miecza i energii duchowej w efekcie osiągając destrukcyjną siłę, zna wyjątkowe sztuki walki bronie - miecz japoński i miecz

Obrazek

Chivalrous person - Sędzia? - podtrzymuje sprawiedliość a także delikatnie, jest naturalny posiada sławę nad rzekami i jeziorami, dzień po dniu wyznacza granice innym, używa miecza

Obrazek

Wind naval forces - Siły wiatrów morskich - skupiają się na odszukaniu pięciu wersów misteriów w procesie badań, używają technik liczbowych i liniowych, przez co mogą znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach sztuki magii, używa szczotki
Obrazek

Daoist priest - Wyższy duchowny - zajmuje się medytacją spędzające całe dni w świątyni, rozwija własne ciało i umysł, bardzo wyraziście odbiera docierające do niego bodźce ze świata zewnętrznego, rozwija się dzięki sile natury, zręcznie używa sztuk magii, walczy drewnianym mieczem.

Obrazek

Zen master - Mistrz Zen - posiada destrukcyjną siłę, żyje na własną rękę, został wyrzucony ze świątyni Buddy, jest przewodnikiem duchowym dla innych w zamian za opłat, używa kija.

Obrazek

Monk - Mnich - związany z naturą, zmuszony do długotrwałego życia w końcu wyrzekł się buddyzmu jednak wiąż czapie swoją wiedzę od Buddy, potrafi zadać skrajnie krytyczne ciosy oraz wyuczył się technik obronnych poprzez skupianie i mobilizację całego ciała, mimo że posiada ogromną sile fizyczną i jest masywny dysponuje świetna zręcznością, używa, shovel

Obrazek

Protects buddhist law - Obrońca prawa buddy - posiada wspaniałe ciało, postępuje wedug prawa,dąży do walki w zwarciu, posiada wysoko rozwiniętą wytrzymałość na ciosy oraz zdolność uników, jego bronią jest shovel

Obrazek

Avid follower - Obieżyświat ? - osiada okrutne usposobienie, za nic nie płaci, samodzielnie wykonuje wszystkie sprawy, dysponuje krytycznym uderzeniem oraz używa technik wzmocnień, w swoim zakresie ruchów posiada trujący ruch, jest bardzo niebezpieczny, posługuje się whip'em

Obrazek

Mountain thief - Złodziej z gór - doskonale porusza się po lesie i górach, pojawia się i znika, potrafi pracować w zespole, posiada dobrze rozwiniętą zręczność, dzięki czemu może zabijać swoich przeciwników zostając niezauważonym, jego ulubioną bronią jest sztylet

Obrazek

Scholar - Uczeń - uczył się w ubóstwie przez wiele lat pracując o pocie czoła w ostatecznym rozrachunku przyjęty do szkoły akademickiej, gdzie obrał sobie za honor systematyczne robienie postępów, jest osobą urzędową służącą ludziom, długo się tułał po świecie, używa muzycznych instrumentów

Obrazek

Pharmacis - Lekarz ? - posiada kwalifikacje w medycynie skutecznie ją praktykując, potrafi skutecznie leczyć otaczającym go ludziom jego bronią jest topór


Posty: 2
Dołączył(a): 11.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:29 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
hahahah ty bądź cicho za młody jesteś na szkole (siedzi taki dzieciak 5-12 lat i myśli że mistrz wszystkiego)

Powiedzial gosc co ma podpis z Shaman King, avatar z Shaman King i sygnature z Shaman King. Boje sie sprawdzic skad jestes bo zobacze tam pewnie Shamana King. Az dziwne, ze na koncu kazdego posta nie dajesz Shaman King. I nie czepiaj sie wieku, plox.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 17:25 
Cytuj  
Ashitaka napisał(a):
Tidus napisał(a):
hahahah ty bądź cicho za młody jesteś na szkole (siedzi taki dzieciak 5-12 lat i myśli że mistrz wszystkiego)

Powiedzial gosc co ma podpis z Shaman King, avatar z Shaman King i sygnature z Shaman King. Boje sie sprawdzic skad jestes bo zobacze tam pewnie Shamana King. Az dziwne, ze na koncu kazdego posta nie dajesz Shaman King. I nie czepiaj sie wieku, plox.



Ty cicho bądź, są osoby które mają po 25 lat i oglądają anime :P

DOBRA NIE ROBMY OFFTOPA!!


Posty: 2
Dołączył(a): 11.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 17:52 
Cytuj  
Nie uciszaj mnie na forum publicznym, ok?
Tidus napisał(a):
są osoby które mają po 25 lat i oglądają anime

a naukowcy do teraz nie osiagneli temperatury zera bezwzglednego.
no i co z tego?
Tak w ogole, znajdz 25-letniego goscia ktory jest tak zatwardzialym fanem Shaman King'a. (btw, SK to nie jedyny przedstawiciel anime ~~)
a co do tematu, gralem, srednio mi sie podoba, wole inne alternatywy :P

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 20:31 
Cytuj  
Ashitaka napisał(a):
Tak w ogole, znajdz 25-letniego goscia ktory jest tak zatwardzialym fanem Shaman King'a. (btw, SK to nie jedyny przedstawiciel anime ~~)

Mam 24 lata i mi się podobało jak całość obejrzałem, choć japońską wersję, nie amerykańską. Podobało oczywiście jedynie w skali 0 do 10 było 5+.
Zaś co do gierki to zobaczyłem, w miarę miły mmo, ale nie zachwycił.

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 20:34 
Cytuj  
gra jest bardzo podobna do RO... wole Ragnaroka


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 21:38 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Juicebox napisał(a):
do szkoły won.


hahahah ty bądź cicho za młody jesteś na szkole (siedzi taki dzieciak 5-12 lat i myśli że mistrz wszystkiego)

Jak na razie to ty blyszczysz. Tak sigiem jak i ortografia, wiec badz laskaw sie uspokoic. Ty ile masz lat? 15?

Gwoli wyjasnienia. Pytanie retoryczne. Nie odpowiadac na tego posta w tym temacie. Trzymac sie duskusji.

Kolega Juicebox ma wiecej sensownych postow na koncie niz wy obaj razem wzieci (ty i kolega na I), wiec idzcie trollowac gdzies indziej. Tutaj moze sie to niefortunnie skonczyc.

W razie uwag. PM.


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 06:21 
Cytuj  
Ale z tym patchowaniem to mala masakra, raniutko a strasznie wolno idzie, jeszcze sie zawiesza jak sie jeden plik sciagnie :/ Ale to nic, bo jak dobrze widze to trzeba zpachowac 7tysiecy plikow omg ... Mozna gdzies recznie sciagnac patcha ??


Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 09:21 
Cytuj  
Trans napisał(a):
Ale z tym patchowaniem to mala masakra, raniutko a strasznie wolno idzie, jeszcze sie zawiesza jak sie jeden plik sciagnie :/ Ale to nic, bo jak dobrze widze to trzeba zpachowac 7tysiecy plikow omg ... Mozna gdzies recznie sciagnac patcha ??


Mam najwolniejszą neo i trwało to około 8 minut.


Mały, tips bo mogą się pojawić pytania

- Co daje ścinanie, kopanie, uprawianie?
- Surowce, które możemy sprzedać i przerobić

- Jak zacząć uprawę, siekierezadę, wydobywanie?
- Idziemy na południowy wschód miasta przy porcie i kupujemy odpowiedni przedmiot do czynności, jaką chcemy się zająć cena 500 $

- Co dalej?
- Wychodzimy wschodnią bramą miasta i wchodzimy na odpowiednie dla nas miejsce pracy przedmiot przenosimy do hot keys (ten pasek po prawej) następnie go wciskamy i czekamy aż się zapełni nam plecak

- Do czego mogę to wykorzystać, zrobić coś jeszcze?
- Jeśli nie osiągniemy 3 lv w danej dziedzinie (trzeba długo wydobywać) to sprzedać lub przechować po osiągnięciu 3 poziomu udajemy się do maxing tour zachodnia część miasta i uczymy się kolejnej umiejętności dzięki czemu będziemy mogli w dalszym procesie technologicznym przerabiać nasze surówce teraz wystarczy jeszcze raz osiągnąć 3 lv w nowym skillu i wyuczyć się umiejętności ostatecznej dzięki której będziemy mogli tworzy potiony, pierścienie, zbroje, broń

- A długo się trzeba z tym męczyć?
- Tak stosunkowo długo.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:10 
Cytuj  
Juicebox napisał(a):
Trans napisał(a):
Ale z tym patchowaniem to mala masakra, raniutko a strasznie wolno idzie, jeszcze sie zawiesza jak sie jeden plik sciagnie :/ Ale to nic, bo jak dobrze widze to trzeba zpachowac 7tysiecy plikow omg ... Mozna gdzies recznie sciagnac patcha ??


Mam najwolniejszą neo i trwało to około 8 minut.



A ja mam siec osiedlową i trwa to juz 5godzin i nie ma nawet 25% wiec sobie niestety w to nie pogram. Tez tworcy dziwni bo nie widzialem gry zeby az tyle plikow musialo sie patchowac ... Albo moglby by dac patch na stronie.


Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 10:17 
Cytuj  
Trans napisał(a):
Juicebox napisał(a):
Trans napisał(a):
Ale z tym patchowaniem to mala masakra, raniutko a strasznie wolno idzie, jeszcze sie zawiesza jak sie jeden plik sciagnie :/ Ale to nic, bo jak dobrze widze to trzeba zpachowac 7tysiecy plikow omg ... Mozna gdzies recznie sciagnac patcha ??


Mam najwolniejszą neo i trwało to około 8 minut.



A ja mam siec osiedlową i trwa to juz 5godzin i nie ma nawet 25% wiec sobie niestety w to nie pogram. Tez tworcy dziwni bo nie widzialem gry zeby az tyle plikow musialo sie patchowac ... Albo moglby by dac patch na stronie.


RoseOnline xD więcej było w becie.

Mała rada przeistaluj grę bo ci się ściągają pliki od koreańskiej wersji :]

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 20:05 
Cytuj  
konta nadal mozna zakladac czy juz nie?? bo jak ja wypelniam pole za kazdym razem pisze ze zle ;/


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 20:58 
Cytuj  
Sszczurr napisał(a):
konta nadal mozna zakladac czy juz nie?? bo jak ja wypelniam pole za kazdym razem pisze ze zle ;/



jest dobrze jak pisze że źle to znaczy dobrze przetłumaczyli japończyki na odwrót bez problemu mozesz się zalogować.


Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:59 
Cytuj  
a ja jak sie rejestruje pisze ze zle i jak wchodze do gdy to pisze ze zle wpisałem hasło lub nick czy ktos mi moze pomoc ??


Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:34 
Cytuj  
Obrazek

^^

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:55 
Cytuj  
no nie za wiele tych skilli


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 24
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:57 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
no nie za wiele tych skilli


to tylko skille pierwszych klas postaci.

do tego dochodzi 18 skilli craftingu


Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 20:14 
Cytuj  
co z ta rejestracja ?? moze mnie ktos zarejestrowac ?? moje gg 7343713

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.