mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:55 
Cytuj  
Hmm w sumie... i tak mialem odswierzyc sobie postac... ale plzzzzz nie ograniczajcie nam horyzontow za baaaaardzo !!!! To boli !!!


Posty: 5
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 08:58 
Cytuj  
Ja tez zwami zostqaje chocby nie wiem co sie dzialo. Nie gram tu dlugo ale wedlu mnie jest to najlepszy swiat UO


Posty: 23
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 09:23 
Cytuj  
Gagdet myslales ze zniechecisz mnie takim postem ? :smile:
DZ to najlepszy serwer UO i nie mam zamiaru z niego rezygnowac :smile:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 09:29 
Cytuj  
Chetnie tez bym zwami pozostal :wink:
ale jeszcze nie dostalem konta chodz czekam tydzien. Za to kumpel porzyczyl mi swoje i sie zakochalem. Teraz jeszcze ta zmiana swiat to juz wogule totalny odlot.
Wiec jezeli dostane tylko konto to jestem z wami, a naprawde zapowiada sie niezle to co planujecie.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:36 
Cytuj  
Z tego co widze GAD Twoja płomienna przemowa przyspożyła wam więcej zwolenników niż można było sobie wymarzyć. Powinieneś przemawiać publicznie... łagodziłbyś niepokoje społeczne :smile: Nawet gdybyś chciał podnieść podatki ludzie Cie wesprą :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 13:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-23 11:36, Daimonion napisał:
Z tego co widze GAD Twoja płomienna przemowa przyspożyła wam więcej zwolenników niż można było sobie wymarzyć. Powinieneś przemawiać publicznie... łagodziłbyś niepokoje społeczne :smile: Nawet gdybyś chciał podnieść podatki ludzie Cie wesprą :smile:

Powtorze. Wazelina nic nie da. GM'a nie da sie oswoic :razz:
A tak poza tym cieszymy sie (mam nadzieje, ze mowi w imieniu calej ekipy) z kazdego takiego postu. To milo, ze bedziecie z nami.
lianka


Posty: 18
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 15:23 
Cytuj  
No co? No co? Wazelinka to podstawa a dzien bez podlizywania jest dniem zmarnowanym...mhm! :razz:


_________________
Dobry Krasnolod...to pijany i uzbrojony po zeby krasnolod!

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 17:55 
Cytuj  
gdyby nie wazelinka i uemijetnosci podlizywania sie, nie mialbym paska na koniec roku szkolnego ostatniego =]


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 22:38 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze prace nad nowym swiatem beda sie posuwac pelna para ( BTW mile byly by widziane swieze relacje na stronce z postepow przy DZ II :smile: ).

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 00:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-23 22:38, D@dzi napisał:
Ja mam nadzieje ze prace nad nowym swiatem beda sie posuwac pelna para ( BTW mile byly by widziane swieze relacje na stronce z postepow przy DZ II :smile: ).

to moze byc skomplikowane...
poniekad chcielibysmy zrobic Wam pewna niespodzianke...
czesc rzeczy jest.. czesc trzeba dorobic.. wiec kawalki nie dasdza Wam obrazu tego co jest, lub dadza Wam mylny :}
Gadget

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 09:07 
Cytuj  
Czy nowy DZ juz stoi czy to jeszcze ten starszy. Bo udalo mi sie wkoncu zalogowac chodz maila nie dostalem i nie wiem czy mam planowac na dluzej postac czy czekac az nowy swiat postawicie.
Jezeli to jeszcze ten starszy to powidzcie w przyblizeniu kiedy bedzie ten nowy. Chodzi mi o to czy wczesniej niz za miesiac czy pozniej.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ruter dnia 2002-02-24 09:12 ]</font>

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 10:55 
Cytuj  
a ja ma pytanko: czy mozna by pomoc jakos GM-om?
jakas ma byc fabula... moze sa w niaj jakies liki ktore trzeba uzupelnic? moze napisac historie swiata?
heh, z wypracowan z polaka zawsze mialem 5, moge wam sie pszydac =]


_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 12:15 
Cytuj  
Byliście pierwszym shardem który wział mnie pod swoje skrzydła.Tu zaczęłem grać w UO.Jeśli uważacie,że na lepsze wyjdzie nam jeśli zmieni sie serwer SO LET IT BE!!!Jestem i zostaje.Czekam na nowy swiat i narazie nie gram(szkoda mi sie szkolic gdy wiem ze moja postac zginie.Trzymam za was kciuki a z tego co tu czytam nie zostanie tylko 5 osób gadget:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 15:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-23 13:27, Lianka napisał:
Wazelina nic nie da. GM'a nie da sie oswoic :razz:


Jaki mily GM.
Zawsze chcialem miec cos takiego jak GM.
Czy GM i Akorakhil zostana przyjeciolmi?

:wink:

Akorakhil - bard/tamer :grin:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 2
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 09:17 
Cytuj  
Ja rowniez zostaje i nie moge sie doczekac przeprowadzki do Zaginionego Swiata ;>>>

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 16:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-22 20:06, KromeR napisał:
No coz raczej an 100% zostane bo i tak bylem na DZ newbiasem :smile: Ciekawe co tam nam szykujecie...


Wiem ze to mogloby byc w innym miejscu ale... Skor malo gra ludzi to czemu by nie ograniczyc w jakis rozsadny sposob terenu akcji... Zaraz zostane zjechany, ale i tak nikt nie jezdzil do Trisinc, na Mongolow... Jakby zrobic tak ze wszyscy sa Brytyjczykami a w innych miastach zyja NPC ktorzy akurat ich nie za bardzo lubia... Wiecej graczy by sie spotykalo i wiecej by bylo interakcji a kuc mozna tez kolo Bryt, lowic i wogole wszystko. Mysle ze przy malej liczbie graczy to by moglo wyjsc nawet na dobre. Pozatym moglo by to wtedy zaobfitowac qestami rozgrywanymi miedzy miastami. No i moza by bylo miec jakies bonusy. Oglaszac na stronie np ze szykuje sie najazd na Bry palladynow z Trisinc i trzeba sie bronic. Jak sie nie obrni to np. wszyscy traca 10% golda z banku, albo obroncy dostaja jakas nagrode. GM mogliby organizowac takze najazdy w druga strone... Takie to troche inscenizowane :smile: ale coz... Poprostu mysle ze swiat DZ jest za duzy dla tak dosc ograniczonej ilosci graczy...



Ja tam niedawno osiedlilem sie w nowym miescie :smile:A britania jest po prostu njabardziej uniwersalna i dlatego jest tam tyle graczy.Jakby ulepszyc inne miasta to ludzie by sie przenosili :smile:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 16:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-22 21:40, Shren napisał:
To ja jeszcze dorzuce swoj pomysl na jedno fajne miasto widmo. Zero vendorów, moze jedynie jedna karczma na wysepce jakiejspolonczone mostem i tak jakis straznik a w karczmie jedzenie, heler i travel agent a reszta miasta to zniszczone domy i wszedzie pelno potworow, demonow itp.


Juz jest cos podobnego.Wysepka o nazwie Buccaneer Den.To wyspa piratow wysiadasz z lodzi i od razu masz zadymke w srodku miasta :smile:


Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 18:11 
Cytuj  
Witajcie. Gram dopiero pare dni i chociaz szkoda bedzie mi postaci to zostaje. Mozliwe ze ograniczeni swiata to dobry pomysl szczegolnie jesli beda wiazac sie z tym ciekawe przygody. Zycze wiec powodzenia w tworzeniu nowego swiata. :smile: A tymczasem ide czekac na koniec swiata. Ciekawe czy ryby dobrze biora.
Walker Boh


Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 18:55 
Cytuj  
Jak to powiedzial pewien czarodziej "cos sie konczy, cos sie zaczyna"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kislev dnia 2002-02-27 18:56 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-27 16:34, LICHU napisał:
Ja tam niedawno osiedlilem sie w nowym miescie :smile:A britania jest po prostu njabardziej uniwersalna i dlatego jest tam tyle graczy.Jakby ulepszyc inne miasta to ludzie by sie przenosili :smile:


Z tego co sie zorietowalem to kazde miasto na DZ bylo udoskonalane tak ze wszedzie mozna bylo znalesc maga, kowala i innych potrzebnych kupcow tak wiec kazde miasto bylo uniwersalne, wystarczy poszukac.
Co do zlokalizowania ludzi w jednej okolicy to fajniej sie gra jak sie spotyka czesciej ludzi i o dupie maryni pogada niz jak sie lowi przez 24/7 i nawet slowa nie zamieni bo nie ma z kim :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.