mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 09:54 
Cytuj  
a teraz jest tak że idziesz bez armora początkującym wariorem przez las i zabija cie para bezgłowych :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:04 
Cytuj  
Jak sie orjetuje to Pol bedzie trzeba od nowa zaludnic i itp wiec lepjej w Noxie poprawiac bugi niz Pol budwac od nowa

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:05 
Cytuj  
najlepiej sami zróbcie nowego EMu :smile:
(zartowałem)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:28 
Cytuj  
Dobra kurwa to ja to wszystko pierdole, odpalam noxa ale nie bede latal ani ja ani zaden inny GM za wypadajacymi skrzynkami z banku, za lysiejacymi wojownikami i zamrozonymi, bo po prostu nam sie NIE CHCE!!!

A na noxie spedzalismy nad ta zasrana robota cele dni.

Wiec jak chcecie Nox'a - nie ma sprawy. Jest i stary nox i caly czas stare postacie na nim.

Any questions?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:39 
Cytuj  
sugestie/prozby itp ...

szerszen na spokojnie ...

byla gdzies wzmianka ze na NOXie nie mozna bylo poprawic bugow bo to wymaga ingerencji tworcow, i dlatego zostal zmieniony swiat ...
i skoro nie da sie to trudno.
No i dobrz przebolec sie jakos da
niech bedzie juz ten nowy i koniec bez gadania.
jak da rede to poprawcie all co sie da itp ... ale uprzedzcie nas o tym a nie tak po hamsku jak to wczoraj ( zekomy restart i koniec serv do teraz nie dziala)

wiec ...
- prawcie all co mozecie i wlaczcie serva (ze wszystkim od nowa - tak tak od ZERA zeby kazdy byl na rowni al nie ze bede juz kolesie z 80str biegac :sad:
- jakos przeczekamy (mimo ze bedzie to trudne)

ale puzniej nie bedzie nazekania ze ten nabil str czy dexa bardzo szybko a a teraz nie moge bo jest juz to poprawione/zmienione ...

wiec prosze o odp co zamierzacie zrobic w sprawie serva (ale tak na powaznie)

to chyba tyle

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:51 
Cytuj  
A ci wlosie nie dadza wam kodu zródłowego Noxa :razz:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:51 
Cytuj  
Tak na powaznie to po przeanalizowaniu watkow dochodze do wniosku ze nie warto sie w to wogole bawic.

Zalety:
- brak

Wady:
-Zarwane noce
-Obciazone lacze i tak niezbyt duze
-Wiecznie zajety komputer, ktory moglby byc przeznaczony na co innego
-Wiecznie narzekajacy goscie, ze im cos nie bangla (w 80% nie umiejacy po prostu czytac instrukcji obslugi)

Moze ktos mi powie po jaki chuj mi to?
Bo ja stracilem sens kontynuowania tej roboty.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:58 
Cytuj  
wszyscy maja cie za Boga a o to chodzi hehe

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:01 
Cytuj  
Nie Szerszen prosze tylko nie mow tak. nam chodzilo tylko o troche informacji Prosze was nie ten server nie podzieli losu SG :cry: :cry: :cry:


_________________
>>>>> Sqn to zdrowie kazdy "madry"czlowiek to powie. <<<<<

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-23 10:51, Szerszen napisał:
Tak na powaznie to po przeanalizowaniu watkow dochodze do wniosku ze nie warto sie w to wogole bawic.

Zalety:
- brak

Wady:
-Zarwane noce
-Obciazone lacze i tak niezbyt duze
-Wiecznie zajety komputer, ktory moglby byc przeznaczony na co innego
-Wiecznie narzekajacy goscie, ze im cos nie bangla (w 80% nie umiejacy po prostu czytac instrukcji obslugi)

Moze ktos mi powie po jaki chuj mi to?
Bo ja stracilem sens kontynuowania tej roboty.



Szerszen nie zapominaj o graczach ktorzy nie marudzili i z SC zostana na dobre i na zle, nie wazne ile bedzie wpadek, wpadac jest rzecza ludzka, a pozatym wierze ze wszystko bedzie dobrze. TYLKO SKONCZCIE JUZ DOLOWAC GM'OW BO ODBIERACIE IM CHEC DO PRACY, POWINNISMY ICH MOBILIZOWAC A NIE PODCINAC SKRZYDLA PIEPRZONYM MARUDZENIEM!!! FIN.


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:14 
Cytuj  
Wiem że wszyscy GM poswiecaja duzo czasu nad serverem, ale wszystko bylo spox dopuki nie wyszla tanowa wersja noxa, to moze zapomnimy ze wyszla ta wersja i bedzie spox poczekekamy na nastepną ??

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-23 11:14, Sqwa napisał:
Wiem że wszyscy GM poswiecaja duzo czasu nad serverem, ale wszystko bylo spox dopuki nie wyszla tanowa wersja noxa, to moze zapomnimy ze wyszla ta wersja i bedzie spox poczekekamy na nastepną ??


Dosyc juz qrwa spekulacji...
Daj wolna reke GM'om, oni sie wszystkim zajma, a wogole to zostawcie juz ten temat... GM'om juz sie chyba znudzilo czytanie takich postow... BEZ ODBIORU.


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:17 
Cytuj  
Szerszen... ja juz nie mam pojecia co mam powiedziec, spojrz moze w inna strona.
board/viewtopic.php?topic=2048&forum=12&24
wiesz co tu jest? to jest czasta graczy ktorzy oddali sie sc, ktorzy proboja w jakis sposob stworzyc ten "chory" klimat ktory wszystkim tak bardzo odpowiada... pamietasz jak wilk zaczal pisac "Sosaria oczami wilka", teraz to fantasy/poezja itd. nie wiem, moze cie to nie rusza ja tam mam inne zdanie
cala masa ludzi spedzila tu tak zajebisty czas ze to w ogole ciezko sobie wyobrazic...

a to drugi link tyle ze ten jest zabklokowany :sad:
board/viewtopic.php?mode=viewtopic&topic=1415&forum=12&start=0

NIE PODDAWAJ SIE, PLIZZZZ

Całą ekipe SC pozdrawia:

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:34 
Cytuj  
szerszen skoro juz straciles sens to nikt ci nie pomoze, mozesz to zrobic tylko ty sam ...

ale zobacz tyle czasu sie zajmowales servem SC i miales zapal :smile: bo gra cie fascynowala
a popsulo ci chumor marudzenie i ciagle skargi :/ i w tym miejscu PRZEPRASZAM za siebie i innych.

powiem tak...
postaraj sie zrobic jeszcze raz :/ (wiem ze to trudne) jeden emulator (pewnie POL) i bedziesz mial spokoj :smile: wtedy i sam pewnie bedziesz gral (jesli jeszcze nie grasz, co bym sie nie dziwil :sad: )
i sam zobaczysz ze na servie sa rozni ludzie i w roznych stanach emocjonalnych itp ...
tak wiec i sa rozne opinie

wiadomo ze kazdego denerwuja bledy w grach - szczegulnie to nie kozystne dla graczy

ale bez twojej i calej reszty ekipy byly by bledy nadal ... a dzieki waszej pracy (nie przymusowej) server dazy do doskonalosci :smile:
wiec prosze nie zwracaj uwagi na krytyki bo tak to naprawde NIC nie ma sensu :sad:

na pocieszenie dodam (na wlasnym przykladzie)...
strasznie sie denerwowalem z powodu lagow - do momentu gdy sie dowiedzialem ze spowodowane jest to ciaglymi poprawkami servera - i mimo ze dalej sie denerwowalem to juz rozumielem o co chodzi ...

inny przyklad ...

nawet nie wiesz jak potrafi poprawic humor poprawienie jakiegos buga (tylko niestety o tym sie nie pisze :/)

wiec gra tu role tez informacja
- ostatnim niezbyt ladnym posunieciem bylo wylaczenie servera wczoraj i do tej pory nie dziala :sad: a zednego info nie bylo poza tym ze to ma byc tylko restart :sad:

dobra koniec wywodow bo to nie wypracowanie :razz:

PS: TRZYMAJCIE SIE, NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA KRYTYKI, ALE TEZ DAWAJCIE JAKIES INFO ZEBY BYLO WIADOMO CO SIE DZIEJE :smile:

pozdrawiam

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:45 
Cytuj  
Ja juz nei wiem o co w tym biega ale mimo to ze pisalemo tych duperelach na innych serverach to wole SC jak najbardziej jakos czuje sie tu jak w "domu"..a ludzie odchodza i odchodza ....i od,..
Jak nie dacie im nadziei to odejda rozplyna sie w morzu smiesznych serverow..ja tego niechce chodz moja historie na Sc moza by zapisac na jedej stronie...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:49 
Cytuj  
Dobra... podziekujta Karanirce, Hedwidze i Moo-Zoonowi.

Zmienilem nieco (liczbowo ostro ale czy dzial to wy musicie powiedziec) zarowno tempo wzrostu skilli jak i bonusy od statow.

NIE OBIECUJE ZE OBECNE POSTACIE (robicie nowe) ZOSTANA - zalezy to dokladnie od tego czy dziala to obecnie tak jak powinno czy nie.

Za jakas godzine powinien sobie stac serw na 5001 - logujcie sie, pojawie sie za jakies 4 godziny... po spacerze.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 12:32 
Cytuj  
Szerszen, powiem krotko, dziekuje :smile:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 15:54 
Cytuj  
Nie da sei laczyc np pieniedzy w jedno czy drewna .Za 300gp dostalem 2.9 skilla to smiech.skille wogule nie rosna ,Jako Carpenter jestem ciekaw czemu nie ma desek czy mozna robic meble z bali ? i poprostu ma tak malo skilla ze to nie wychodzi ,czy tez musza byc deski a ich robic nie mozna ,CZemu świecznikow nie moge mam 50 tinkering ?i Wlaczcie straz juz raz powiedzialem dlaczego narazie to niema znaczenia ale ogolnie byc powinna

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 09:37 
Cytuj  
ehh nei ma tez cutcloths... szyje sie odrazu ze szpuli...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 09:45 
Cytuj  
Samael ze Wzgórz z tego co ja pamietam do z drewna uzyskanego z drzewa trzeba (nie pamietam czym:P) ale jest ktorys item ktory robi deski , i z desek robisz np. skrzynki/krzesla itp ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.